Pokazuje rezultate 1 do 42 od 42

Tema: Cakepops

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    mama_jos_malo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,835

    Početno

    Ja sam luda za tim kuglicama od kojih mi svake godine bude zlo na samoborskom Fašniku Oni ih peku i onda tople uvaljaju u cimet i šećer mljac

  2. #2
    Suzizana avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,194

    Početno

    Citiraj mama_jos_malo prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam luda za tim kuglicama od kojih mi svake godine bude zlo na samoborskom Fašniku Oni ih peku i onda tople uvaljaju u cimet i šećer mljac
    mislim da to nije isto. kaj nije ovo o čemu ti pričaš, onak ko male frittulice pa ti ih preliju čokoladom ili nečim drugim? ovo je biskvitasto i umočeno u čokoladu pa u raznorazne mrvice ili boju i na štapiću je.

  3. #3
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,526

    Početno

    Citiraj mama_jos_malo prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam luda za tim kuglicama od kojih mi svake godine bude zlo na samoborskom Fašniku Oni ih peku i onda tople uvaljaju u cimet i šećer mljac
    nisu to prikle obicne pecene u dubokom ulju?

  4. #4
    mama_jos_malo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,835

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa Vidi poruku
    nisu to prikle obicne pecene u dubokom ulju?
    jela sam nekakve loptice koje idu iz velikog aparata, pa se kotrljaju po pruzi nisam baš nešto obajsnila, ali tijesto je kao krafna

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,369

    Početno

    ovo nije przeno tijesto

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •