Pokazuje rezultate 1 do 50 od 132

Tema: Slobodne aktivnosti u vrtiću samo poslije 16.30!!!

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,253

    Početno

    Citiraj Cubana prvotno napisa Vidi poruku
    Ne idu valjda u dvoranu za vrijeme doručka?
    ma ne idu uopće, ali termin za razgibavanje im je 8-8.15. To je prije doručka. Druge grupe isto imaju jutarnje termine za razgibavanje, isto valjda prije doručka. JEdnu grupu sam nekoliko puta i vidjela na razgibavanju, toliko sam se iznenadila da sam pitala tetu jesu i to sportići?

  2. #2
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,413

    Početno

    Citiraj rossa prvotno napisa Vidi poruku
    ma ne idu uopće, ali termin za razgibavanje im je 8-8.15. To je prije doručka. Druge grupe isto imaju jutarnje termine za razgibavanje, isto valjda prije doručka. JEdnu grupu sam nekoliko puta i vidjela na razgibavanju, toliko sam se iznenadila da sam pitala tetu jesu i to sportići?
    Ma to su i moji imali - radi se o običnoj jutarnjoj gimnastici u sobi u kojoj djeca inače borave. Tko je tamo - vježba, tko nije - ne vježba. Ja sam mislila da je to redovni sastavni dio rada svake vrtićke grupe... U dvoranu su organizirano išli po nekom internom rasporedu, npr. jednom u 2 tjedna (12 grupa je bilo, od čega dvije najmlađe jasličke nisu išle u dvoranu). To nema veze sa dodatnim sportskim aktivnostima koje se posebno plaćaju.

  3. #3
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,253

    Početno

    Citiraj Cubana prvotno napisa Vidi poruku
    Uopće mi nije jasno kakav je to termin kad se tada još dovode djeca.
    Ti, npr dovedeš dijete u vrtić, a nemaš ga kome predati jer su oni u dvorani.
    Mi smo u malom područnom vrtiću gdje je dvorana u prizemlju kod ulaza i odmah vidiš ako je tvoja grupa unutra. Tako da se skineš i odvedeš dijete u dvoranu.

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Ma to su i moji imali - radi se o običnoj jutarnjoj gimnastici u sobi u kojoj djeca inače borave. Tko je tamo - vježba, tko nije - ne vježba. Ja sam mislila da je to redovni sastavni dio rada svake vrtićke grupe... U dvoranu su organizirano išli po nekom internom rasporedu, npr. jednom u 2 tjedna (12 grupa je bilo, od čega dvije najmlađe jasličke nisu išle u dvoranu). To nema veze sa dodatnim sportskim aktivnostima koje se posebno plaćaju.
    po službenom rasporedu oni imaju termin za jutarnju gimnastiku u dvorani svaki dan tih 15 min i imaju jednom tjedno sat vremena. Na roditeljskom su tete rekle da oni rade jutarnju u svojoj sobi (iako imaju zabilježen dvoranski termin). Ali vidjela sam drugu grupu u terminu 8.15-8.30 (dakle taman prije doručka) nekoliko puta u dvorani na razgibavanju.
    I očito sam trebala ranije spomenuti ovaj redoviti tjedni termin jer smo mi jutros kasnili i stigli oko 9.20 a oni su upravo ušli u dvoranu (službeni termin je od 9-10) ali valjda im treba malo duže da svi pojedu do kraja i upute se u dvoranu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •