Upravo i ja muku mučim gdje sa stvarima, mislim da je problem u tome što on raste, robica postaje sve veća. Na mjesto gdje su mi stajala 3 bodića sada stane samo donji dio trenirke tako da naša mala komoda sa 4 police postaje sve manja, ili se to ja samo tješim?