-
Tja, tako je to... Mi imamo eventualno slobodno jedno popodne tjedno (ranije je bilo i manje, ne zbog dodatnih aktivnosti nakon vrtića, nego zbog logopeda, fizijatra i srodnih stvari) pa rijetko kad udomim susjedovu djecu. Dođu ponekad k meni sad na kavu (srednjoškolci) ako zaborave ključ od stana, a mi njima pripazimo eventualno pesa i to rijetko. U 3 godine susjede srednjoškolke su čuvale moje dečke 2 puta kad smo mm i ja zajedno nekamo išli u večernjim satima. Jednostavno, svatko ima svoje obveze i svoj tempo.
Moji klinci povremeno pozvone jednoj starijoj susjedi koja je uglavnom doma ako ne uspiju otključati zeznutu bravu na vratima i to je to.
Susjedski odnosi više mi se svode na razmjenu stvari (dajemo i dobivamo) nego na razmjenu usluga. Kad imamo slobodnog vremena, obično jurimo bakama (kojima treba pomoć) pa sa susjedima ne stignemo popiti ni kavu češće od jednom-dvaput godišnje.
Posljednje uređivanje od Peterlin : 06.10.2011. at 11:19
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma