Još uvijek svi četvero stanemo u jedan krevet.
Tako je i kod nas. Jedino kindac sluzi kao produzetak kreveta za svaki slucaj da mali ne moze past. A i olakotna okolnost nam je sto MM spava doma samo 2 noci tjedno
Sven seli u svoju sobu svako malo, pa par dana spava gore, dode k nama usred noci, pa onda mjesec-dva spava samo kod nas. Nikako da se odluci al meni ne smeta da smo svi zajedno. Cak mi i olaksava kad Sven ujutro zabavlja bebu dok ja odem u kupaonu.