-
Ela i ja smo bile kod hematologice i ona je ustvrdila da Ela ima manjak željeza zbog dojenja (bila je stara oko godinu i pol) i imala je otprilike iste argumente. Ja sam govorila o WHO a ona o tome kako oni nemaju pojma i sl. dok nisam na kraju rekla: ok, ja nisam medicinske struke, inženjer sam i najviše vjerujem u mjerljive stvari. tek kad uzmete uzorak mog mlijeka i izmjerite što u njemu ima, i to ne jedan uzorak nego nekoliko dana, recimo mjesec dana ja ću vam povjerovati-ovako otkud vam ideja da znate što ima u mom mlijeku? Jel mi to možda piše na nosu? I molila bih radove koji su dostupni na tu temu, sigurno se sjećate gdje ste to pročitali.
Idući put i sve iduće puteve muž je vodio Elu .
Idući okršaj sam imala s dermatologicom u Domu zdravlja. Ona mi je održala predavanje o štetnosti dojenja kad sam odbila piti lijek. I njoj sam ja održala predavanje o uzorcima i mjerenju.
ZNam da idem van teme, ali moram priznati da sam s prvim djetetom skrušeno priznavala da imaju pravo ,ali sam se s drugim svađala čim bi mi netko naletio.
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma