m_j_m moramo vidjeti slikice nakon rođendana, vidim da su pripreme dugotrajne i detaljne
m_j_m moramo vidjeti slikice nakon rođendana, vidim da su pripreme dugotrajne i detaljne
http://www.nebeskibaloni.hr/hr/o_nama/kontakt
ako ti vise pase savska cesta. tu pune balone helijem, ne znam jel samo njihove ili mozes ti donijeti svoje. mozda i iznajmljuju boce. nazovi ih pa pitaj.
sretan rodjendan!
antigona, bucka razmišljam da zbog tih "projekata" počnem pisati blog, rođendani, jesenska svečanost, Božić, Uskrs, Valentinovo, karneval... stalno nešto pripremam![]()