Pokazuje rezultate 1 do 12 od 12

Tema: valjak za krečenje

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,570

    Početno valjak za krečenje

    Konkretno me zanima onaj "super krečko" što reklamiraju u TV prodaji.

    Je l to stvarno tako čarobno - ne kapa, lako se ispere...?!


    Bojala bih zidove, ali s trbuhom mi se ne da previše zamarati zaštitom podova, okolnog namještaja i posebno na kraju čišćenjem ...

  2. #2

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Baš me zanima, jel ima netko da je uspio tako čarobno okrečiti svoje zidove.... Mi imali i bacili.... Naša iskustva su očajna....

  3. #3
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,678

    Početno

    u superkrecke, koje ime uopce ne vjerujem, ali mi imamo dobru metodu. umjesto da valjak umacemo u kantu boje i onda kapamo naokolo, mi uzmemo veliki debeli kist i tim kistom nanesemo boju na valjak. tako na valjku najobicnijem, nikad nema previse boje. farbanje malo duze traje, ali se zato ciscenje svodi na brisanje par kapi boje, koje se ipak otmu...

  4. #4

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    planeta zemlja
    Postovi
    284

    Početno

    moj tata je to kupio i veruj mi nista ljudski sa tim se ne moze okreciti.
    ja sam samo jednom koristila (uspesno) za farbanje drvene komode koja nije bila nicim tretirana pre toga. u svakom slucaju koristila sam samo zato sto ga imama, inace bi i za komodu koristila mini valjak i sigurno bi bilo bolje.
    za komodu je ipak bilo o.k.
    za zid je ocajno. ostavlja tragove u vise nijansi, natapa se zid.
    valjak je zakon.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,570

    Početno

    Citiraj Janoccka prvotno napisa
    Baš me zanima, jel ima netko da je uspio tako čarobno okrečiti svoje zidove.... Mi imali i bacili.... Naša iskustva su očajna....
    što je bilo?

    meni se čini da je taj valjak presuh ...

  6. #6

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Nama je curilo sa strane - tamo gdje stavljaš boju, a i trebalo je dobro uprijeti da se jednolično razmazuje. Ma sve u svemu, ni slično onome iz reklame. Manje nereda sa običnim valjkom....

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,198

    Početno

    mi smo imali obicni valjak, i ono cjedilo koje stavis u kantu, klasika. bili smo pazljivi, i bilo je jako malo nereda.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Slatina
    Postovi
    200

    Početno

    mi isto razmišljamo da li da to kupimo, navodno je kvaka u tome što curi boja, i da curi zbog toga što mora biti samo do pola napunjeno....

    čekam ovdje da netko navede pozitivno iskustvo, jer nisam do sad čula još ništa dobro,....a zbilja bi mi uskoro trebalo nešto takvo jer ćemo seliti u kuću koja treba prvo krečenje

  9. #9

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    65

    Početno

    Ajme, ja se nikad ne bi usudila baciti na tako nešto novac! Pe taj krečko i sve ostale reklame su čiste laži! A što je nažalosnije očito ljudi nasjedaju čim se mogu tako često reklamirati. Pa sve i da hoću kupiti kad vidim način kako ga reklamiraju, ma mislim, stvarno.

  10. #10
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,352

    Početno

    Vrijeska ja bi ti preporucila da si uzmes vremena i sve lijepo zastitis,tako smo mi radili, kad je bojanje bilo gotovo za par minuta odlijepili smo "one" zastitne trake sa stokova, oko prozora, sa lajsni, oko stekdoza i NEMA BRISANJA.
    Da treba vremena za zastititi treba, ali se isplati!

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,570

    Početno

    Radila sam sve to prošlo ljeto, ali sada nemam vremena i nemam volje niti snage za pentranje po ljestvama, puzanje po podu i sl...pa eto pomislih, možda će taj čarobni krečko riješiti moj probelm - ali izgleda da neće

    (MM-u se ne da farbati, pa sam ga htjela samo jedan dan dočekati s novim narančastim zidom u spavaćoj sobi )

  12. #12

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,570

    Početno

    evo pronašla sam svoju temu iz 2006.
    u međuvremenu sam postala prava kreč-majstorica, farbala sam u boje, u bijelo, rješavala plijesan, vanjske zidove kuće ...

    eh, samo ove godine me godine dohvatile pa nemam snage za krečenje pola svoga stana ...

    kako se sada kreću cijene molera?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •