Citiraj Ripcord prvotno napisa Vidi poruku
Mislim da nije frka ako se sa pet još ne okreće, bar sudeći prema tekstu na motoričkom razvoju: http://forum.roda.hr/threads/34128-M...godini-života gdje se o okretanju kaže sljedeće:

"Sa sedam mjeseci dijete se može vrlo dobro okrenuti s leđa na trbuh preko obje strane."
to je istina.
ali, ako je neka patologija, onda kasnije treba puno više vremena i vježbanja da se to "popravi".
sa pet mjeseci je možda dovoljno tri puta po 15 minuta da se savlada vještina, a sa sedam će možda trebati mjesec dana po sat vremena svaki dan...