Mislim da nije frka ako se sa pet još ne okreće, bar sudeći prema tekstu na motoričkom razvoju:
http://forum.roda.hr/threads/34128-M...godini-života gdje se o okretanju kaže sljedeće:
"Sa sedam mjeseci dijete se može vrlo dobro okrenuti s leđa na trbuh preko obje strane."