joj
iz iskustva znam da to "predlaganje dnevnog reda" EU institucijama je samo per la finta
njihova je zadnja i da se na trepavice postaviš taj dnevni red neće proći dok ga ne pregleda i amenuje desetak njihovih službenika
"predlaganje dnevnog reda" se svodi na entertainment dio, tu te puste da se razmašeš
Evo i Svirca na fejsu:
Kako sam jebeno ponosan sta ursula vonrderlajn je u zagrebu, sto ima cak sedmero djece a energicno u uskim hlacama skakuce ko stajerski kekec i naseg premijera prisno naziva andrej. Kako mi to sve budi optimizam. Ipak smo mi dio neke vece cijeline. Negdje ipak idemo.
Zašto imam osjećaj da se za takve stvari treba ishoditi hrpa papira, da to traje, jer je sustav trom i neučinkovit, a kad te uvuku jednom unutra nema van, i da bi ovaj opisan posao o kojem pričate koji se radi prekovremeno mogao biti optimiziran, brz i učinkovit, kada bi se uprave, sudovi, katastri, vijeća, registri - digitalizirali.
Posljednje uređivanje od zutaminuta : 21.11.2019. at 15:03