Stranica 13 od 17 PrviPrvi ... 31112131415 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 601 do 650 od 811

Tema: Trudnice 2012 (dvojke, trojke...)

  1. #601
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Tikica_69 draga sretno do kraja sa tvojim velikim lupkićem u bušici i prekrasan susret

  2. #602
    eva133 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,305

    Početno

    Tikice drži se.

  3. #603
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Evo me cure, nakon 22 duga dana u bolnici. Druga curka je super, danas 21+4 je 440g i prava je ritkalica. Još mi je teško čitati ovaj PDF, nadam se da razumijete. Sve je još uvijek rizično jer je naš anđeo kraj seke i ne smanjuje se, ali u ovom trenu je sasvim svejedno da li ležim u bolnici ili doma.
    Pusa svima, volim vas

  4. #604
    adria13 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    139

    Početno

    Jako mi je žao što ti se to dogodilo, i samo neka sve bude u redu s drugom bebom do kraja
    Drži se

  5. #605
    olivera avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    301

    Početno

    tikice svi navijamo za tvoju bebu da bude sve kako treba, drži se ti si hrabra žena

  6. #606
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    draga drži nam se mislimo na vas

  7. #607

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    tikice,draga..druga bebica je prava hrabrica baš zato što ima tako divnu mamu i anđelčića koji pajki pored nje..

    bit će sve ok-mislim na tebe svaki dan..

  8. #608
    tikica78 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,224

    Početno

    draga tikice iako mi se srce kida dok čitam tvoj post , u molitvama si mi svaki dan i nek samo bude sve ok do kraja..
    budi hrabra i jaka kao i dosad..

  9. #609

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    909

    Početno

    Tikice, izdržat ćete vi aBd do kraja. Vibram, molim dragog Boga da rodiš živo i zdravo dijete. Mogu samo zamisliti kroz šta si prošla i prolaziš još uvijek.
    Ja samo znam, da poslije ove moje tako dugo čekane prve i jedine trudnoće nikada više neću biti ista. Svaki dan mi je bio kao prelazak mosta hodom po žici tankoj poput dlake. Ništa nisam čitala vezano za bebe, ništa nisam pripremala za dolazak beba u naš dom, jer sam svaki dan sebe pripremala na raznorazne ishode. Sad shvatam da sam se poslije poroda osjećala kao da su moja djeca tudja, jer ja ... ja nisam smjela sanjati o njima... bili su nešto meni nedostižno. Kada bolje razmislim, nisam se još psihički oporavila od tog silnog straha i isčekivanja mada su prošle skoro 2 godine od rodjenja moje djece. Malo sam udavila s pričom, ali razumjet ćeš. Samo sam htjela reći, da si mi uvijek na pameti i da istinski suosjećam sa tobom

  10. #610
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Ja sam se odlučila za kolica...definitivno kupujemo ABC design Zoom... Danas smo bili u dučanu, razgledavali, vozali kolica po dučanu i savršena su. baza je malo teža ali ne mislim ih nikuda nosati tako da mi je to manje bitno. Za vožnju su savršena i bebe mogu bit okrenute na koju god želite stranu...naprijed, prema meni, jedna prema drugoj...ma mrak su mi

  11. #611

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    909

    Početno

    Citiraj amyx prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam se odlučila za kolica...definitivno kupujemo ABC design Zoom... Danas smo bili u dučanu, razgledavali, vozali kolica po dučanu i savršena su. baza je malo teža ali ne mislim ih nikuda nosati tako da mi je to manje bitno. Za vožnju su savršena i bebe mogu bit okrenute na koju god želite stranu...naprijed, prema meni, jedna prema drugoj...ma mrak su mi
    Potpisujem doslovno To su najbolja kolica za blizance ever!!! Nikada se nismo pokajali što smo ih kupili i sa njima smo super mobilni bili. Lagana za sklopit i rasklopit, okreću se u svim smjerovima. Baš smo se potprudili da dobro istražimo sva moguća i nemoguća kolica za bliziće na regionalnom i svjetskom tržišu. ABC Design Zoom su extra.

    Čestitam Amyx na odličnom izboru. Vidjet ćeš koliko su praktična, a i prelijepa su.

  12. #612
    tikica78 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,224

    Početno

    cure ja i dalje muku mučim.. ma ono što je meni strašno u tim "vlakić kolicima " je osjećaj da je jedno dijete zapostavljeno, kad su okrenuti prema svijetu jedno sve vidi drugo mora viriti, kad su okrenuti prema meni ovo drugo u redu mama i ne vidi, kad su okrenuti jedno prema drugom ne vide svijet a bolje je da istražuju.. nekako mi se zato čini varijanta jedno pored drugog bolje.
    a ne mogu ništa naći da nije kišobran osim bugaboo..
    dajte mi vi sa svojim iskustvima s vlakićem kažite jel je to tako kako ja mislim?
    inače i meni su super abc design ali me taj vlakić muči..

  13. #613
    adria13 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    139

    Početno

    mene jedino smeta kod abc design-a to što se moraju uzeti i košare za do 6mj...jer sam baš tražila takva kolica u kojima sportski dio ide od nule jer su mi te košare preglomazne, i ne bi mi ni stale u auto
    ili možda postoji neki trik za to? na filmiću niti ne pokažu koliko se mogu spustiti

  14. #614
    eva133 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,305

    Početno

    Mislim da bih poludila da imam imalo veca kolica od maclarena. I ovako muku mucim dok ih smjestim u auto, pa dom djecu smjestim,jos da su teza pukla bi. Ima lijepih kolica,ali ja se nisam pokajala.

  15. #615
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Tikica78 ja ne djelim tvoje misljenje za vlakic.mi smo iskljucivo to htjeli. Kod abc mi je savrseno kaj se mogu okretati na své strane a dovoljno su udaljeni jedno od drugog da mogu zujat na sve strane i istrazivat oko sebe, osim iza a to ne mogu ni u kolicima di su jedan do drugog.

  16. #616
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Adria13 zasto bi morala uzimat kosare ? Mi necemo. AS se montiraju na kolica i vozis ih tako do 6 mj. Meni su kosare iskreno bacanje novaca a ne iskoristis ih ni blizu. A najbolje kod abc kolica je to sto su kad se sklope skroz mala i u prtljaznik stane i nesto osim kolica.

  17. #617
    tikica78 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,224

    Početno

    amyx , ma to su moja neka razmišljanja, i ja sam se na prvu zaljubila u abc zoom ali mi onda to palo napamet .. ma sve mi se čini da ću i ja ta uzeti jer su stvarno lijepa i praktična. i da ja sam pitala isto u trgovini ne moraju se košare kupiti.

  18. #618
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Pa da...košare nemaju smisla jer se stvarno nemaju kad iskoristiti. A od svih vlakić kolica ova ABC su najprostranija. Teta u dućanu nam je sve pokazale kak se može okrenuti i klinci imaju mjesta, a u sredini je ogromna košara tako da možeš s njima sam a u nabavku. Ja sam se čak šalila da ću u toj košari vozit peseka kad idemo u šetnju. U kojem si dućanu gledala kolica ?

  19. #619
    adria13 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    139

    Početno

    baš sam htjela pitati gdje ste gledale kolica jer ih često nemaju izložene, općenito za blizance
    za košare, nisam mislila da se moraju kupiti, nego u opisu piše da mogu biti od rođenja, ali uz korištenje košara
    ali u biti, da mogu se koristiti AS iako ni one nisu skroz ležeće...

    koliko koštaju samo kolica?

  20. #620

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Nama su košare bile jako korisne, Palčić je obožavao nanati u njima. A za kolica, pazite da su dovoljno uska da prođete kroz vrata standardnih dimenzija, da nisu pre duga (da se možete kretati među policama u dućanima) i da nisu pre teška (neka znaju imati po 20 kila, bez beba). I jednom kad ih kupite, dosta ih je teško prodati (znam za više slučajeva u kojima su mame kupile super-truper blizanačka kolica, pa skužile da su pre teška/velika/nešto treće; kupile kišobran kolica i sad muku muče prodat ona fensi velika...

  21. #621
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Kolica su ti oko 4200 + AS i još neke sitnice kaj sam ja gledala tipa torba, navlaka za kišu i tak ...sve skupa oko 7000 kn. Ali ima jedna super stvar u Wastgateu ako se učlanite u igraonicu u dućanu magic baby imate popust na sve proizvode 10%. I ta kartica vrijedi samo u wastgateu, a ne u svim njihovim dućanima. Najgore od svega je kaj isofix baza Za AS košta 1600 kn 1. Znaći 3200 samo za dvije baze skoro ko kolica. Može se AS naravno montirati i pojasom bez isofixa, tako da sam opet sad na 100 muka... Isofix, DA ili NE ?

  22. #622
    adria13 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    139

    Početno

    hvala amxy
    ma ja kad sam čula koliko košta za isofix baza, odmah sam odustala, a u autu ionako imam samo jedan pojas za isofix
    bit će dovoljan i običan pojas, a u početku se ionako nećemo vozati predaleko

  23. #623
    adria13 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    139

    Početno

    ne znam, meni je žao dati 3000 za maclaren, a izgledaju mi tako uska ta sjedala
    a za 4000 mogu kupiti veća i udobnija
    znam da su sigurno praktičnija i sve to, ali tako je kako je, pa šta bude
    i još da se mogu voziti djeca do 3god u njima, hm

  24. #624
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Ma kažem ti kolica su savršena... velika, prostrana, okretna... i ispadnu te oko 3800 ako uzmeš tu karticu iz igraonice a Maclaren je 3200. Mislim svaka čast njima ali meni se nikako ne sviđaju.
    Da, klincimogu u tim kolicima do 3 godine, a mislim da im dalje stvarno ni ne trebaju...
    Posljednje uređivanje od amyx : 19.09.2012. at 12:49

  25. #625
    tikica78 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,224

    Početno

    joj cure meni se plače kad me netko pita za kolica.. ni sama ne znam a nije baš veliki izbor . još kad vidim da na njuskalu prodaju hrpu tih kolica abc design i peg perrego vlakića
    malo se zamislim..a ne bi ni ja Mclaren sad za tako male bebice i to još u sred zime, jer ako uzmem ta kolica nema mi van s djecom do ljeta..
    moj mužek će do Njemačke nešto pa će tamo pogledati.. gledala sam ona neka teutonia , ali najviše mi se sviđaju bugaboo to mi je onak baš sjelo..
    mislim da ćemo mi ta ,u Njemačkoj su oko 8000 tisuća a kod nas 12000

  26. #626
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Ja na njuškalu našla samo 2 oglasa za ABC kolica...i to za ona koja mi se nikako ne siđaju. Zoom nitko ne prodaje

    A ne kužim zakaj se zamisliš kad vidiš da ih ljudi prodaju ? Pa djeca su porasla i više im valjda ne trebaju kolica, naravno da ih pokušaju prodat.

  27. #627
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Meni su e bogaboo dopala na netu ali kad sam ih vidjela u živo nekako sam odustala...

  28. #628
    TOMISLAVA avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    392

    Početno

    Da mi sad trebaju kolica nikad ne bih kupila nova, bacanje novaca

  29. #629
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    A ja opet nekako ne želim kupiti polovna. Dugo sam čekala tu dječicu i želim im kupiti sve novo.

  30. #630

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    Citiraj amyx prvotno napisa Vidi poruku
    A ja opet nekako ne želim kupiti polovna. Dugo sam čekala tu dječicu i želim im kupiti sve novo.
    proći će te brzo

    jedino ako imaš negdje kamion sa novcima, onda možda potraje malo duže

  31. #631
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Nemam kamion s novcem ali pomoći će malo dede i bake

  32. #632
    TOMISLAVA avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    392

    Početno

    I ja sam kupovala sve novo jer sam ih jedva docekala, ali sada.....da idem ispocetka ne bi tako. Sta je je, oprema za bebe je preskupa

  33. #633

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    54

    Početno

    Bok svima,
    evo da se i ja uključim. Lijep pozdrav svima, trudnicama blizanaca i naravno čestitke mamicama koje već imaju tu sreću s njima svakodnevno uživati.
    Danas mi je 19 plus 1. U petak sam bila na pregledu, sve je ok, najvjerojatnije nosim curicu i dečka. Za dečka je dr siguran, ali za curicu nije 100%.
    Vidim da ste neke već počele razgledavati i kupovati oblekicu i potrebnu opremu za bebice.
    Mi smo još u fazi razgledavanja svega, iako bi ja najradije sve što prije kupila da se ne mučim "krupnija". Pričekat ćemo za nekih mjesec dana, a što se tiče skupljih stvari (kolica, krevetići...) možda pričekamo božićna sniženja.
    Termin mi je 13.02.2013.
    Da vas pitam Vaša iskustva i mišljenja. Bebice su mi u petak (18 plus 5) bile duge 134 mm i 146mm, promjer glavice 44 i 47, a dužina bedrene kosti 27 i 28. Za težinu mi nije niš upisao u knjižicu,a nisam pitala. Čitam nešto po raznim portalima da bi za tu dob trebale biti i veće, pa me zanimaju vaša iskustva. A "zabrinutost" i "bubu u uho" mi stavilo par ljudi koji se čude što imam mali trbuh za blizance (dobila 6 kg i jedino se udebljala u području trbuha i leđa) ... ni sama ne znam što da mislim.
    Slijedeći pregled imam 19.10., ali sam mislila prije toga (u 22. tjednu) ići i na 4D da još sve provjerim.
    Kakva su vaša iskustva s 4D uzv? Kad je najbolje ići? Vidim da ste neke već bile u ranijim tjednima.
    Vjerujem dr i da nešto nije dobro sigurno bi rekao... ali ipak da čujem kolike su vaše bebice bile u to vrijeme.
    Jesam se raspisala, za prvi put možda i previše... Pozz svima od nas !!!!
    Posljednje uređivanje od elizabeta : 24.09.2012. at 17:18

  34. #634
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Uopče se nemoj brinut...dr bi ti sigurno rekao da nešto nije u redu. A veličina trbuha je individualna, ovisi kako su ti bebe smještene. ja sam u 23 tt i od počeka sam dobila 4 kg. Za trbuh neki kažu da je prevelik, neki kažu da je premali.
    Meni je bitno da se bebice bacakaju i rastu a koliko je trbuh velik...bez brige , narast će

  35. #635
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    TRUDNICE U 2012.g. (termini poroda)

    Ela28 - 16.12.2012.
    adria13 - 18.1. 2013.
    b.a.b.y - 21.12.2012.
    bili - 15.01.2013.
    Tikica_69 - 21.1.2013.
    amyx - 27.01.2013.
    Maybe baby - 30.01.2013.
    elizabeta - 13.02.2013
    Tikica78 - 16.2.2013.
    TamoNeka - 28.02.2013.
    BigBlue - 12.04.2013.

    RODILE U 2012.g.

    Angels - 7.02. cura & dečko
    marina - 24.3. 2 dečka
    kordica - 20.04. 2 cure i dečko
    simicv - cura i dečko
    morskavila -14.06. 2 curke
    king - 5.7. curka i 2 dečka

    ivall - 17.07. curka i dečko
    eva133 - 26.07. 2 curke
    karlita - 08.08. cura i dečko


    elizabeta dobro nam došla od i ugodno se osječala !

  36. #636
    migulica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Stenjevec
    Postovi
    1,130

    Početno

    Ja sam docekala 35 tjedan i dobila 10 kg. S tim da su bili 1990 gr i 2750 gr.
    Ne brini. Ne moras biti kao planina.

  37. #637

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    54

    Početno

    Hvala!
    Da, naravno da ću lakša sve bolje podnositi nego da nakupim previše kila.
    Evo naručila se na 4D uzv za dva tjedna - da imam za uspomenu filmić i slikice, a i da bolje vidim svoje mališane !

  38. #638
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    ja sam u 36+4 rodila dobila samo 10 kg a dečki imali 2410g i 2400g

  39. #639
    TamoNeka avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Lokacija
    zagreb, stenjevec
    Postovi
    13

    Početno

    cure bok, evo nas konačno doma.. )

    u srijedu sam završila na hitnoj zbog laganih grčića, ostavili me od petka na patologiji na SD, jučer smo konačno došli doma i sad kad sam se pošteno naspavala (jer sam imala jednu cimericu koja neopisivo hrče, pa nisam oka sklopila tamo tih 5 dana ) da se javim..

    19.09. mi je dr.Jakopinčić radila UZV i cervikometriju (17 tt po ZM, 16 po UZV) su mi blizići bili : 1. BPD 34, FL 17 i 2. BPD 29, FL 16.. napisala je i da ne vidi amnijsku membranu, cvx mi je bio 27 mm, Y oblika..
    sediment urina pun bakterija, i stavili me na Novocef, strogo mirovanje (hospitalizacija) zbog prijetećeg pobačaja.. bila sam izbezumljena..

    25.09. dr.Zudenigo, UZV i cervikometrija ( 18 tt po ZM, 17 po UZV) , twinsići su se izjednačili i oboje imaju BPD 39 i FL 20, piše u nalazu da se amnijska opna jasno vidi i da je dovoljno plodne vode kod oba blizića.. iiiiiiiiiiiiii , da nosim dva dečka <3 <3
    cerviks mi je 38 mm, T oblika..

    nalaz urinokulture mi još nije gotov, sutra moram zvati, a 10.10. sam naručena na pregled i UZV kod dr.Hafnera, koji mi je sjeo ko budali šamar.. jako sam zadovoljna s njim i baš nekak imam vjere da zna kaj radi..

    između ostalog, skinuo me s folacina (kojeg mi je moj gin soc prepisao i rekao da ga pijem cijelu trudnoću, makar sam od svih dobila info da koristi samo u prva 3 mjeseca) , stavio na prenatal, rekao mi da dodatno uzimam magnezij 300 mg i vitamin C (uz čaj od brusnice,limune i litre tekućine - kao preventivu od te proklete urinoinfekcije), mirujem i za 2 tjedna sam tam kod njega na kontroli..

    sad sam mirnija i evo, odmaram čim više mogu.. čituckam što knjige, što forume..i mazim si trbuh koji se sad već baš fino vidi.. )

    nevezano za ovu dramicu gore, jučer smo dobili kolica... PegPerego Duette elegante.. kako se nekako još uvijek bojim i strahujem , pa ne kupujem stvari za bebače jer mi je nekak prerano, čekam da uđemo u 27-28 tjedan, pa da mi to sve bude puno bliže, nisam se o kolicima puno informirala, i sad smo ova dobili na poklon - pa me zanimaju iskustva s njima? malo mi se čine glomazna.. budući da imam par stepenica za izać iz zgrade (5 točnije) , neznam kak ću to izvoditi s 2 bebe bez pomoći sa strane..

  40. #640
    migulica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Stenjevec
    Postovi
    1,130

    Početno

    Pusti kolica, pusti robu. To ti je trenutno skroz nevazno. Koncentriraj se na ono sto su ti rekli. Blizanacka trdnoca trazi veliki angazman. Ja jos danas razmisljam kako bi bilo dobro da smo usli u 36. tjedan....
    Pusti sve...sve ce na svoje doci...

  41. #641
    bili avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    221

    Početno

    Cure, jedno pitanjce imam....jel netko gledao TFK kolica? jel ih ima u Zg-u i kolika im je otprilike cijena jer nemogu nigdje naći na netu?

  42. #642

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Postoji topic o kolicima za blizance - možda niste primijetile.... Tu je: http://forum.roda.hr/threads/16261-Kolica-za-blizance

  43. #643
    bili avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    221

    Početno

    Iskreno nisam puno hvala!!!!

  44. #644
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Curke .... u C&A imaj sniženje ljetne robice. Znam da budemo sve manje više imale zimske bebice, ali možete kupiti malo veći broj za ljeto. Ja jučer kupila piđamice, ljetne, po 15 kuna. uzela sam veličinu za bebe 6-8 mjeseci jer moji budu taman toliko na ljeto.

  45. #645
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Pa dobro cure di ste sve nestale...kaj nema nikakvih događanja kod vas ?
    Help, di da kupim neku robu za trudnice a da je normalna cijena...

  46. #646
    tikica78 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,224

    Početno

    u h&m tamo su cijene super, a i robica.. u Zagrebu u Areni..

    nego imam i ja pitanje.. meni nekako kile samo rastu a ne primjetim da sam se jako udebljala u npr, bokovima rukama nogama..
    brinem se jer dosad sam dobila već 10 kg a sad sam 21 tjedan..meni to jako puno..
    jest da mi je stomak ogroman i cice tri broja veće..

  47. #647
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Bila sam danas u H&M-u i meni je to tamo sve katastrofa. Krasna je robica za bebe ali za trudnice...užas.
    Hi, hi ja sam u 24 tt i dobila 4 kg... baš sam ponosna na sebe. Jesi išla kontrolirati OGTT ?

  48. #648
    adria13 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    139

    Početno

    ja sam od robe kupila samo hlače u HM i CA, ionako sam samo po doma, a majica imam širih, neke od mame, zasad su mi ok :D
    ja sam sutra 25tt, a sad sam na +6, s tim da sam 2 kg dobila ovaj zadnji mjesec jer se manje krećem nego prije, sve mi teže
    a najteže tek slijedi

  49. #649
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Curke u KIK-u imate ručnike za bebe, one s kapuljačom, po 26,00 kn. Akcija im traje još mislim sutra.

  50. #650
    adria13 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    139

    Početno

    Citiraj amyx prvotno napisa Vidi poruku
    Curke u KIK-u imate ručnike za bebe, one s kapuljačom, po 26,00 kn. Akcija im traje još mislim sutra.
    ma daj? ja sam najjeftinije vidjela za 69 kn
    hvala za info

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •