Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 61 od 61

Tema: ginekolog iz studentske poliklinike - molim pomoć - hitno

  1. #51

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    479

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    daklem, prilično mi je bitno i hitno , jer sam moguće trudna ( a ako i nisam).
    nekada davno otvorila sam karton u studentskoj poliklinici u ginekološkoj ambulanti na 4. katu. tada je tamo bio dr. Zudenigo, poslije njega Tarle, i još nekolicina doktora.
    znači cure su ti rekle da je na mirogojskoj 11, s lijeve strane ceste, malo ispod andrije štampara u domu zdravlja.
    parni ujutro, neparni popodne , br.tel 4603-643

    sad je dr. franičević umjesto svih njih (zadnja je bila ženska dr, Stepanić, ona je otišla u Merkur). on je mlad doktor, radio na sv. duhu prije. meni je vodio trudnoću, odnosno dobila sam ga nakon stepanićke. nakon početnog "šoka" jer je nekonvencionalan - riječi tipa ku*ac su mu u svakodnevnom govoru, obraća ti se sa ti itd. sam skontala da je frajer super profi, obavlja sve i potrebne i nepotrebne pretrage, nae želi ništa ostviti slučaju. i ok je za davanje bolovanja.

    negativno je što se stvarno posveti pacijentici (koliko god zvučalo čudno), pa onda umjesto 15 min, pregled traje i sat vremena- a red ispred ordinacije ogroman.
    možda se ubrzao u zadnjih 7 mjeseci?

    tako da, probaj ga.

  2. #52

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    479

    Početno

    isteklo mi vrijeme za editiranje. ako zoveš van radnog vremena na taj broj, bit će signal da broj ne postoji.

  3. #53
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,243

    Početno

    Citiraj littletunafish prvotno napisa Vidi poruku
    isteklo mi vrijeme za editiranje. ako zoveš van radnog vremena na taj broj, bit će signal da broj ne postoji.
    babyboys već rodila
    njen post je od prošle godine

  4. #54
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    ček, ček, pa što dr. Topalović više nije tamo? bio je još prije nekoliko mjeseci

  5. #55
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,243

    Početno

    Citiraj laumi prvotno napisa Vidi poruku
    ček, ček, pa što dr. Topalović više nije tamo? bio je još prije nekoliko mjeseci
    Topalović je tamo, ali je umjesto Stepanićke došao taj novi lik.

  6. #56

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    479

    Početno

    Citiraj rossa prvotno napisa Vidi poruku
    babyboys već rodila
    njen post je od prošle godine
    ahaha, sad sam vidila da je post iz 2012!!! valjda će info dobro doći nekome drugome!
    i, očito je bila trudna

  7. #57

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    3,461

    Početno

    Citiraj littletunafish prvotno napisa Vidi poruku
    sad je dr. franičević umjesto svih njih (zadnja je bila ženska dr, Stepanić, ona je otišla u Merkur). on je mlad doktor, radio na sv. duhu prije. meni je vodio trudnoću, odnosno dobila sam ga nakon stepanićke. nakon početnog "šoka" jer je nekonvencionalan - riječi tipa ku*ac su mu u svakodnevnom govoru, obraća ti se sa ti itd. sam skontala da je frajer super profi, ...(....)

    tako da, probaj ga.
    ??? U svakodnevnom govoru s pacijenticom? Bome bih se ja malo više šokirala. A možda mu i dobro leži, teško mi je sad procijeniti, naprosto nisam navikla.
    I dalje sam gore kod Topalovića, je da me živcira što se njegova medicinska sestra javlja na telefon svake prijestupne, imam dojam da bih lakše ugovorila date s Barakom Obamom nego s dr. Topalovićem, ali sam se navikla na tog finog, uglađenog doktora pa bi mi svaka nekonvencionalnost bila baš čudna. Ne sjećam se da sam vidjela gore tog novog lika, možda je u suprotnoj smjeni, nisam zapazila liječnika mlađeg od 40. Doduše, možda je i to nekome mlad doktor, dugo je još do penzije.
    E, zapravo me zanima zna li tko pomoću kojih trikova i u koje doba dana se uspješno dobije na telefon sestru dr. Topalovića. Imam njegov direktni broj i mobitel, ali ga ne želim ometati u poslu zbog rezultata Papa testa, "stalnog" recepta ili naružbe za pregled. A i zbog principa.

  8. #58

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    479

    Početno

    je, ovaj je u suprotnoj smjeni od topalovića, isto kako je bilo i u studentskoj (samo je tamo bio drugi doktor)
    ah da, prvi put kad sam vidila ovog franičevića, izgledao je kao da je direkt iz izlaska došao na posao, raščupan i čini mi se da je imao ljubavni ugriz na vratu
    drugi put, on bez kute (nije imao ključ od ormarića ili tako nešto) i ispričava se, kaže: "znam da izgledam čudno ovako"... mislim se, to što nemaš kutu je najmanje čudna stvar na tebi!

    ali eto, da ne mijenjam doktora, prevagnulo je to što je stvarno bio profi prema meni, pa ajde, mogu onda i ja njemu reći "ti"

  9. #59

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav!
    Evo ovako., trebam pomoć...naime, nemam otvoren još karton kod ginekologa i trebam savjet oko odabira...vidim da hvalite doktora topalovića u studentskoj poliklinici...(s obzirom da bi mi to bio prvi pregled,,to mi je onda vrlo važno)...Pa me zanima procedura...dakle., jel moram ići osobno (jer očito je telefonski nemoguće ih dobiti...:D)...i pitati dali primaju nove pacijente...i ako mi možete reći par savjetića oko prvog pregleda... pošto je to socijalno ginić.,pretpostavljam da nema kute i slične stvari koje imaju u privatnim klinikama...
    Hvala...

  10. #60
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,243

    Početno

    Citiraj Marelica23 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav!
    Evo ovako., trebam pomoć...naime, nemam otvoren još karton kod ginekologa i trebam savjet oko odabira...vidim da hvalite doktora topalovića u studentskoj poliklinici...(s obzirom da bi mi to bio prvi pregled,,to mi je onda vrlo važno)...Pa me zanima procedura...dakle., jel moram ići osobno (jer očito je telefonski nemoguće ih dobiti...:D)...i pitati dali primaju nove pacijente...i ako mi možete reći par savjetića oko prvog pregleda... pošto je to socijalno ginić.,pretpostavljam da nema kute i slične stvari koje imaju u privatnim klinikama...
    Hvala...
    Topalović je prilično pretrpan, ali ako odeš i pitaš možda ti se posreći.
    Zgodno je da ideš na pregled odjevena u haljinu/tuniku da ne stojiš polugola dok čekaš doktora ili dok eventualno prije/nakon pregleda sjediš s njim za stolom.
    ja taj dio obično zanemarim jer me nije sram pa se onda oblačim dok pričam s doktorom, ali ja imam nešto iskustva i godina pa znam što trebam pitati.
    Za prvi put je bolje da u miru sjednete i porazgovarate, a za to je ugodnije biti odjeven.

  11. #61
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,243

    Početno

    tuka, guska, kokoš! popila sam sve tablete i iskoristila sve što sam imala na recept. naravno da sam se sjetila tek u utorak na Badnjak i naravno da nisam dobila ordinaciju dr. Topalovića na telefon.
    zna li netko slučajno kako radi doktor ovih dana? ima li šanse da ga sutra dobijem ili je na nekom godišnjem? trebam ih tek od srijede, ali to mi je malo radnih dana pa me frka. a nisam u zg da žicam svoju apotekaricu da mi da na dug.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •