Pokazuje rezultate 1 do 50 od 53

Tema: Nipple dermatitis, tj. dermatitis bradavice

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,335

    Početno Nipple dermatitis, tj. dermatitis bradavice

    Je li se pisalo gdje o tome?

  2. #2
    Iris avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ZG Suburbia
    Postovi
    464

    Početno

    koji su "simptomi" toga? meni se pojavilo nešto na aureoli bradavice, pa me također zanima.ne djeluje kao neka upala,već baš problem s kožom.

  3. #3
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    je, pisalo se, trebalo bi naći temu

    a do onda, i ja to imam nažalost

  4. #4

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,335

    Početno

    Lutonjica, jesi bila kod kojeg dr. za to?

  5. #5
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,585

    Početno

    Tu je stara tema
    http://forum.roda.hr/threads/52302-Problemi-nakon-godine-dana...

    Na zalost, nekima jos uvijek aktuelna

  6. #6

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,335

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Tu je stara tema
    http://forum.roda.hr/threads/52302-Problemi-nakon-godine-dana...

    Na zalost, nekima jos uvijek aktuelna
    da. to je to.

    koliko mi je lakše jer vidim da nisam jedina, toliko sam u komi što nitko još nije pronašao rješenje

  7. #7
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    planiram ovih dana kupiti kćeri koja ima atopijski dermatitis bioeliksir eutan. koga god pitam, svi ga jako hvale. pa ću ga probati i na svojim cicama, javit ću ovdje rezultate

  8. #8
    Iris avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ZG Suburbia
    Postovi
    464

    Početno

    Citiraj miha prvotno napisa Vidi poruku
    da. to je to.

    koliko mi je lakše jer vidim da nisam jedina, toliko sam u komi što nitko još nije pronašao rješenje
    baš. meni to traje kojih tjedan dana. počelo je kao crvena mrlja,preko noći, ja sam mislila da mi je bebač "usisao" krivo bradavicu,jer znam zaspati tijekom noćnih podoja,pa sam mislila da je kao neka masnica. onda me počelo svrbiti, crveniti se, ljuskati,pa se malo i raspucalo. srećom, ne širi se, čini mi se kao da se malo povuklo, ali ne prolazi,jer se svakim podojem iziritira. mazala sam mustelinom kremom (vidim da je netko spominjao na prijašnjoj temi), ali mislim da je to samo malo ublažilo stvar. k tome, paralelno (očito) malenom se vratio soor,vidim naslage na jeziku.
    probat ću večeras ovo sa sodom, a zanima me može li se preko tog mazati Daktarin,njega imam doma.
    i još jedno pitanjce,jel se može kupiti Rojazol bez recepta? Daktarin nam nije bio neš extra efikasan ni prvi put.

  9. #9
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    nisam išla doktoru.
    s drugim djetetom mi se pojavilo u njenih prvih 6 mjeseci, kad je isključivo dojila. tada mi je bilo lakše trpiti (a bilo je užasno, radile su mi se ragade, krv mi je curila, boljelo je katastrofa), nego hodati po doktorima, slušati savjete da prestanem dojiti, mazati korikosteride ili bilo kakve kreme koje moram ispirati prije podoja...
    s trećim mi se pojavilo pred koji mjesec, i nije tako strašno, ni blizu onom s drugim djetetom, pa mi se opet ne da doktoru

  10. #10
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    a koliko ti je gadno?

  11. #11

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,335

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa Vidi poruku
    a koliko ti je gadno?
    a čuj...izgleda gadnije nego što je (prošla sam i bolnije probleme). najgore je bilo kad je cijela stvar počela (prije nekih mjesec i pol, pisala sam i tu o tome).
    zahvaćene su obje, stvorile su se areole unutar areola (koža oko bradavice je izrazito crvena, suha i ljuskava u pravilnom krugu, skoro do ruba prave areole).
    koža puca pri svakom podoju, ali na to sam navikla još od prvog cicavca...
    s tom vrstom boli se mogu nositi. samo da ne bude gore...

    javi za eutan.
    izdrživo je, ali ako pronađeš rješenje...

  12. #12
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    ja sam uspijevala izdržati s Purelanom
    (pojavilo se s 22 mjeseca djeteta, dojila sam do 3,5 god.)
    najviše me mučio svrbež, za poludjeti

    išla sam na bris bradavica, nisu nađene ni gljivice ni bakterije
    bradavice su bile jako crvene i ljuskave
    prestalo je s prestankom dojenja

  13. #13
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    meni se isto pojavilo s oboje djece, negdje oko godine dana. prestalo kad sam prestala dojiti po noci, tj intenzivno dojiti.

    prvi put sam isla dermatologu i mazala kortikosteroidima, od toga je proslo ali se kasnije opet javilo, slabijeg intenziteta. mazala sam opet korticima, prestala dojiti po noci, i nakon toga se vise nije javljalo.

    ovaj put nisam htjela kortikosteroide pa sam mazala kremicama i sad je prakticki proslo. kremice su ova kombinacija: krema s etericnim uljima i cistim lanolinom od aromaterapeutice, i na to debeli sloj bepanthena, na to gaza. bepanthen sluzi da se upije u gazu umjesto kremice, jer inace mi se dogadjalo da se krema upije u gazu umjesto u kozu i bude presuho. a mazala sam stalno, izmedju svakog dojenja. sad kad mi treba samo preventivno mazem samo preko noci.

    moj zakljucak: dok god je koza dooobro namascena, lakse zarasta, manje je crvena i manje iritira. kad je dugo suha i dojenje je cesto, puca i boli za izludit.

  14. #14
    Iris avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ZG Suburbia
    Postovi
    464

    Početno

    meni je čudno,jer vidim da su većini osim Lutonjice,starija djeca,moj nema zubiće ima tek 3 i pol mj.,stvarno ne znam kako je uopće nastalo. ali slažem se s Felix da bi koža trebala biti dobro namazana,ovako suha se brzo raspuca.kad smo već kod tog čime uopće mažete kožu na prsima? meni je jako suha, ali ne mažem ničim radi dojenja.imam tu Mustelinu kremu koju sam kupila nakon poroda,ublaži ona stvar,ali ne mogu reći da je baš revolucionarna,barem u mom slučaju.

  15. #15
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    meni je jako puno pomagalo ulje od gospine trave- lijek za sve!!!
    stvarno je čudotvorno za sve probleme s kožom i mami i bebi

  16. #16
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,585

    Početno

    Citiraj astral prvotno napisa Vidi poruku
    meni je jako puno pomagalo ulje od gospine trave- lijek za sve!!!
    stvarno je čudotvorno za sve probleme s kožom i mami i bebi
    Probala i to... nije nimalo pomagalo

  17. #17
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Probala i to... nije nimalo pomagalo
    ozbiljno?
    baš mi je žao
    a šta ti je pomoglo?

  18. #18
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,585

    Početno

    Citiraj astral prvotno napisa Vidi poruku
    ozbiljno?
    baš mi je žao
    a šta ti je pomoglo?
    Pa... vise mogu navesti sto nije pomagalo u smislu izljecenja:
    - purelan
    - DM mast
    - gospino ulje
    - bepathen
    - rojazol
    - belobaza
    - mustela krema za bradavice
    - soda otopljena u vodi
    - octenisept

    Ovaj put koristim DM mast i ta mi pomaze (kao i tu nekima) da odrzavanjme elasticnosti ne dodje do pucanja koze pa je sad podnosljivo, prvi put nije nista pomagalo osim na kraju prekida dojenja.

  19. #19
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    da, malena još nije imala zubiće kad se dermatitis javio. i ako se dobro sjećam, i rješila sam ga se prije ili negdje oko prvog zuba. tako da kod nje nije imao apsolutno nikakve veze sa zubima.

    a sa sinom ipak nekako je povezano sa zubima, odnosno s njihovim rastom. dakle kad mu rastu, onda on valjda nekako drukčije sisa pa mi se pogorša stanje. čim se on navikne na nove zube, dermatitis se smanji. ali je skoro stalno tu.

  20. #20
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,585

    Početno

    Ja sam ovaj put kad se pojavilo (kad je beba imala 6 tjedana negdje) odmah reagirala da sam redovito mazala, neko vrijeme sam nosila "skoljkice", i ovaj put se nije razbuktalo kao prvi put (tada mi je redovito pucala koza do krvi). Bradavice su crvene, koza tanka i crvena, suha, lagano ljuskasta i svrbi, ali nema ragada (bila samo jedna) i srecom izgleda stoji sve vise-manje tako vec mjesec dana.

    Ne znam kako bi izdrzala da je onako grozno kao prvi put a s bebom koja puno vise cica od jednogodisnjeg djeteta (... a mozda i ne, kad bolje razmislim :D )

  21. #21
    Iris avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ZG Suburbia
    Postovi
    464

    Početno

    sillyme,kakva je to dm mast? baš se tak zove? uzela bi za probu.

  22. #22
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,585

    Početno

    Citiraj Iris prvotno napisa Vidi poruku
    sillyme,kakva je to dm mast? baš se tak zove? uzela bi za probu.
    Mislim da se zove "mama" ili tako nekako mast za bradavice, dodje 10-ak kn i ima u svakom ducanu

  23. #23
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da se zove "mama" ili tako nekako mast za bradavice, dodje 10-ak kn i ima u svakom ducanu
    greškom sam postala dva puta


    i ja sam imala tu! imam je još uvijek ali vjerovatno ne vrijedi više-kupila sam je prije 3 i po godine

  24. #24
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    neda mi se sad sve čitat ali i ja sam imala jednu fazu bolnih, ljuskavih bradavica koje peckaju<br>neznam ni kako je počelo i kada je zavšilo ali znam da sam mazala svojim mlijekom, luftala na zraku i mazala gospinim uljem i nekako je prestalo

  25. #25
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    dermatitis jako jako liči sooru.
    glavni simptomi soora su, jelte, peckave i/ili svrbeće ljuskave bradavice...

    to je ono što je mene stalno mučilo, plus što mi je nekoliko rodinih savjetnica reklo po opisu da je to soor koji se stalno vraća.
    ali nije.
    ili je.
    nemam više pojma, prestala sam više razmišljati što je to, a što nije...

    trenutno ne mažem ničim, i iz nekog razloga se ne pogoršava, stalno je isto. ovaj puta ne boli, ne peče, ni ne svrbi, ne puca mi koža. samo je crveno i ljuskavo.

  26. #26
    Iris avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ZG Suburbia
    Postovi
    464

    Početno

    hvala,probala bi mazati s nečim drugim. makar kak Lutonjica veli kod mene je moguće da je u pitanju soor,jer prvi put kad smo ga imali,ja nisam imala nikakve simptome,a maleni naslage na jeziku, a sad su se njemu pojavile naslage negdje u isto vrijeme kad i meni ova ranica.povremeno pecka, ali je crvena i ljuskava.
    Lutonjice jesi probala stavljati Daktarin?
    sillyme,da te pitam jel ide Rojazol bez recepta? vidim da si tu pisala da si ga koristila.

  27. #27
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,585

    Početno

    Citiraj Iris prvotno napisa Vidi poruku
    sillyme,da te pitam jel ide Rojazol bez recepta? vidim da si tu pisala da si ga koristila.
    Ne ide bez recepta ali sam ga ja ipak uzicala u ljekarni... doduse, to je bilo prije ovog doba e-recepata, tad sam i voltaren znala dobiti bez problema, a sad nema sanse bez recepta.

    Ja sam imala neku teoriju da do iritacije dolazi zbog sline (i enzima u slini), kod mene je trenutno tocno crven onaj dio koji ide u usta, ali srecom kazem ovaj put je stanje bez ragada, prvi put mi je vec bilo muka od toga da beba pojede, a krv curi iz usta umjesto mlijeka. sto se ucestalosti dojenja tice, kad usporedim stariju s 13 mjeseci i ovog manjeg s tri mjeseca, negdje su si slicni po broju podoja

  28. #28
    Iris avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ZG Suburbia
    Postovi
    464

    Početno

    ma vi ste genijalne, ja s ovim jednim jedva izlazim na kraj.bila sam toliko sretna što mi je uspjelo isključivo dojenje (bile su neke "upadice" s ad mlijekom) da sam mu dozvolila da mi visi non stop na prsima,eto mi sad terora s natezanjem i kad jede i ne jede

  29. #29
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ma nema toga što nisam probala, sve osim kortića sam stavljala ....
    ništa nije u potpunosti pomoglo

  30. #30
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    a jel ti stalno sisa?
    meni se čini da je to bio period stalnog nasisavanja, jednostavno se bradavice nisu imale kada odmoriti

  31. #31
    Iris avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ZG Suburbia
    Postovi
    464

    Početno

    moj da, non stop,pogotovo po noći. i točno na tom mjestu koji primi još uvijek crvenilo ne prolazi,ovo drugo je suho,ali se smiruje

  32. #32
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    moj ne sisa puno, nije neki sisač. po noći eventualno 2 puta po minutu-dvije.

  33. #33
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    ne znam, nisam pametna.. ali mogu reć jedno- koliko muke i truda oko dojenja, problema bolova (evo ja trudna, 30 tj. mala mi ima 3 god i 3 mj a još sisa , ali samo za spavanje iako može zaspat i bez toga - ali mene bradavice booole za poludit, mislim ja doslovno urličem kad ona ide dojit, a da ne pričam o tome kad me stisne zubima ) uopće me ne čudi što jako malo mama, barem tu kod nas, doji duže od par mjeseci

  34. #34
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    nabavila sam konačno malo tog eutena za probu : namazala sam do sada 2 puta i poboljšanje je već jako vidljivo! vjerojatno bi to išlo i brže da mogu imati namazano stalno, ali ne mogu jer mali često doji pa perem s bradavica.
    javim se još, za sad sam zadovoljna

  35. #35

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    395

    Početno

    Lut, daj još neke informacije o Eutenu:
    gdje, pošto,....

    trebam nešto za jako pogoršani dermatitis na nogama klinca. znam da bi kortići pomogli, ali trebam nešto uz to/ umjesto toga

  36. #36
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Citiraj paklenica prvotno napisa Vidi poruku
    Lut, daj još neke informacije o Eutenu:
    gdje, pošto,....

    trebam nešto za jako pogoršani dermatitis na nogama klinca. znam da bi kortići pomogli, ali trebam nešto uz to/ umjesto toga
    dala mi je pinocchio malo da probam, njenoj maloj je od njega nestao teški dermatitis kao rukom odnešen, nevjerojatno nešto.
    pošto je popriilično skup, a dovoljno ga je jaaaako malo i dugo traje, kupit ću ga skupa s još dvije frendice pa ćemo dijeliti trošak na 3, onda je lakše.
    uzet ćemo ovdje http://minigreeny.com/njega-i-kupanj...ten-krema.html

  37. #37
    Iris avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ZG Suburbia
    Postovi
    464

    Početno

    e i mene zanima Euten... ja sam nabavila Rojazol i povuklo se na par dana i evo jučer opet buknulo,iako mažem i dalje.za poluditi, izbacila sam slatko već 10ak dana i prekjučer se ubila u čokoladnim napolitankama,ne znam je li slučajno,ali nakon tog eto koma...mea culpa

  38. #38
    Iris avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ZG Suburbia
    Postovi
    464

    Početno

    'bemu,stvarno košta...aj javi jel ti se skroz povuklo.sad se više ne sjećam,ali tebi to nije bio soor ziher? meni se čini da kod mene nije dermatitis već baš soor ,pa ne znam je li bi mi pomoglo i u tom slučaju.

  39. #39
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    kaže da ima i fungicidno djelovanje... tako da mi se čini da pokriva sve moguće LOL iako mislim da kod mene nije soor.

    danas cijeli dan nisam mazala jer nisam bila doma. ali svejedno je stanje puno bolje, sad ću po noći mazati i baš me zanima kako će biti ujutro.
    nakon ta prva 2 mazanja mi se vratila normalna boja kože na zahvaćena mjesta, prestalo je svrbiti, i nema više raspucanosti. ostala je samo onako na opip grublja koža i malo ljuskica. imam osjećaj kao da će nakon još jednog mazanja sve proći.

  40. #40
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,585

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa Vidi poruku
    nakon ta prva 2 mazanja mi se vratila normalna boja kože na zahvaćena mjesta, prestalo je svrbiti, i nema više raspucanosti. ostala je samo onako na opip grublja koža i malo ljuskica. imam osjećaj kao da će nakon još jednog mazanja sve proći.
    Super vijesti!
    Meni isto ide na bolje i bez ikakve masti/kreme. Ne znam zasto ali vec mjesec dana polagano postaje sve bolje, lagano mi se pocela vracati normalna boja koze od ruba areole prema bradavici, nije vise ljuskavo, ne svrbi i nije suho. I najvaznije od svega - ne puca mi koza

    Moram priznati da sam odahnula, drugo dijete a s dojenjem brdo problema, puno vise nego sa starijom. On je isprva jako lose hvatao, imala takve ragade da sam na kraju zavrsila u Klaicevoj koliko je krvi bljucao (tri mjeseca je bljucao krv dok napokon nisam nasla nacin da zarastu ragade), svako malo neki glupi zastoj a zadnje i bakterijski mastitis, pa ako nista drugo bar ovaj glupi dermatitis polagano prolazi... Moram priznati da lagano jedva cekam dohranu, iako mi dojenje zadnjih dana napokon nije muka. Nadam se da ce i vama ostalima uskoro biti bolje

  41. #41
    Iris avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ZG Suburbia
    Postovi
    464

    Početno

    tnx.očito sve pokriva,što je super. idem i ja tražit partnere za suradnju,dobra ti je ideja za podjelu.samo da mi je naći još koga s krastama i sl.

  42. #42
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    držim ti fige da prihvati dohranu jer ovaj moj prasac je počeo nešto maaaalo jesti tek s 10 mjeseci :/

  43. #43
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,585

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa Vidi poruku
    držim ti fige da prihvati dohranu jer ovaj moj prasac je počeo nešto maaaalo jesti tek s 10 mjeseci :/
    A nadam se da bu bar malo na seku... ona je dohranu docekala kao da je do tada bila gladna, samo je grabila zlicu i gurala je u usta i plakala sto joj ne damo odmah pol kile hrane. Ak ce bit bar upola zainteresiran kao ona bit ce sve super. Makar... on je totalno drugaciji od nje. A vidjet cemo uskoro :D

  44. #44
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    cure moje, meni sve prošlo !?!!! cice ko nove, ne mogu vjerovat. namazala sam sveukupno 5 ili 6 puta, potrosila mrvicu mrvicu kreme (dobila sam na testiranje mrvicu, a potrošila mrvicu od te mrvice).
    ajme zašto za ovo nisam znala prije. i dok je marge imala dermatitis.

  45. #45
    Iris avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ZG Suburbia
    Postovi
    464

    Početno

    stvarno mi je drago radi tebe,to se zove konkretno poboljšanje ja sam jučer bila očajna,jer mi se sad pojavilo i na drugoj bradavici,a mali sinoć iz sisa dušu izvukao... niš,sutra ionak idem pedici,pa ću vidjeti dal da prekinem s Rojazolom ili da malom nastavim davati,a sebi nabavim Eutan

  46. #46
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,585

    Početno

    Da se malo javim.... meni je bilo krenulu na bolje, kako sam bila i pisala, i skoro je bilo posve proslo, ali onda sam bila dugo na moru i na jednoj bradavici mi se opet opako pogorsalo. Svrbi, crvenilo se siri, imam opet ragade. A kazu da more lijeci sve Kad zbrojim 10 mjeseci tog dermatitisa sa starijom i sad cca 8 mjeseci s mladjim ispada da vise dojim sa nego bez teagnjavaze... Srecom, druga bradavica se dosta dobro drzi (ona od koje je sve to i krenulo pred 2,5 godine) tako da sad forsiram tu, drugu ponovno mazem s mama masti (bila sam prestala koliko mi je bilo bolje) i nadam se da ce opet krenuti nabolje.

    Kako se vi ostale drzite, ima poboljsanja? Lutonjice - najvise me zanima tvoj slucaj, da li je stvarno proslo da se nije vratilo? Jer razmisljam i ja probati s tim eutanom, narocito jer sstarijoj javile neke ljuskice na stopalima, doc je dala neku kortic+atb mast i bilo je bolje dok sam mazala te dok se svaki dan kupala, cim smo se vratile s mora opet se sve ljuspa

  47. #47
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    meni se nakon eutena više nije vratilo.
    i margiti se u međuvremenu par puta javio dermatitis, namazala sam joj 1-2x i odmah prošlo.
    ma dođe mi da poludim što nisam prije znala za tu magičnu kremu

  48. #48
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,585

    Početno

    Jesam idiot napisala da se druga bradavica bolje drzi pa je forsiram? :pucasiuglavu:

    Kad se vratim u zg kupujem taj euten, ako ima dobrovoljaca za podijelit troskove (i kremu) molim da mi se jave na pp.... hvala

  49. #49
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,585

    Početno

    Ja sam se samo dosla malo pojadati, opet imam glupe ragade nakon nesto mira, jednu tocno na vrhu bradavice a drugu na spoju bradavice i areole, pri skoro svakm podoju pukne krasta i ide krv. Arrrrggghhh
    Usput moj plan da mali manje doji po noci lagano tone u propast, Euten se nakon one price o korticma ne usudim kupiti a predamnom je vikend koji ce opet proteci tako da mali stalno zica cicu, vise nemrem biti pored njega dulje od pet minuta i vec cupa majcu. Bas se jadno osjecam

  50. #50
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno


    meni se više nije vratilo

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •