Po meni je logično da dobiješ bar toliko dana mirovanja koliko treba proći do kontrole, znači 14 dana. Ne možeš mirovati 6 dana, pa ići raditi, pa ići na kontrolu, na kojoj mogu pronaći da možda i dalje trebaš mirovati. Reci doktoru da na otpusnici piše mirovanje 14 dana i da se ne slažeš s tih 6 dana, od kuda mu uopće to?