Pokazuje rezultate 1 do 22 od 22

Tema: Da li nalazi od psihijatra sa naznakom DEPRESIJE NAKON POBACAJU idu preko HZZO?

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Znam draga, prosla sa istu borbu. Kad sam ja rodila jos ni nije bio ovaj zakon o 3 mj. porodiljnog. Uglavom, onda ti ni nemas pravo na to jer se vodi kao pobacaj sve ispod 22 tj. I znam da je to uzas jer mi jesmo rodile nasu djecu.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    363

    Početno

    28.3 idem u bolnicu na pregled(ovaj put vec stvarno molim boga da su me dobro ocistili jer za trecu kiretazu uistinu ne bi imala snage),a 29.3 u Dom zdravlja sa nalazima,pokusat cu ispitati sve,uistinu mi je glupo sto mi ne daju odgovore na postavljena pitanja.A i pojavila se moja ginekologkinja(koju sve do proslog puta nisam vidjela) i cini mi se cisto ok pa cu mozda od nje dobiti odgovor,ona je i produzila bolovanje 14dana nakon izlaska iz bolnice sa druge kiretaze sto dr.opce prakse nije htio ni cuti vec me uvjeravao da imam pravo na 5dana,ali nakon njene potvrde o preporuci vise nije radio probleme.Mozda mi zena pomogne i ovaj put,vidjet cemo sve.Hvala Koksy jos jednom.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •