Stranica 25 od 75 PrviPrvi ... 15232425262735 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,201 do 1,250 od 3713

Tema: Odbrojavanje 2/2012

  1. #1201
    BillieJean avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    302

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    ma cure drage,
    nitko vam ne smije nametnuti vraćanje 3 zametka. nitko vas na to ne smije prisiljavati niti suptilno ucjenjivati svojim autoritetom.
    vi odlučujete koliko će se embrija transferirati i to se treba poštivati. zakon ne nalaže transfer 3 embrija.
    ako hoćete npr transfer jednog embrija a imate 3, vaše je pravo da se postupi po vašoj odluci.
    e sad što će se ostali embriji baciti a ne zamrznuti velika je tuga i žalost mpo zbilje u Hrvatskoj.
    Sam kaj nisam pametna i ako mi daju da biram.....razum kaže 2, a opet mi je apsurdno bacanje embrija......i ako ne uspije, onda pak ono konstantno zapitkivanje "a možda bi uspjelo da smo vratili sva 3"....

  2. #1202
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj mostarka86 prvotno napisa Vidi poruku
    evo mene iz Cita, bila na UZV. dr.nije ništa puno komentarisao, u žurbi je bio.
    ugl, 6 folikula, po 3 na lijevoj i desnoj strani, po 10 i 12 mm ( ja mislim da je to solidno s obzirom da je femara u pitanju, ne puna stimulacija. šta vi mislite? ).ne znam koliki je endometrij, zaboravih upitati...UZV opet u utorak, s tim što mi je sada uključio i po 3 menopura dnevno.

    p.s.prvi put sam se sada bocnula sama..da sam znala da je ovako lako, ne bi im nikada dala da me oni bocaju

    neumorna, laki, čuvam fige da velike bete
    oprosti Mostarka što gnjavim, nisam upratila od ranije, kako si ti ranije reagirala na stimulaciju punu? Ovo s šest folikula samo na femaru se meni čini super, to je bez gonala/menopura?

    I još nešto da te pitam.... kad već plaćate postupke, ne bi li vama bilo pametnije ići u SLO ili u Sarajevo (ne znam jel još otvorila ona IVF klinika iz IStanbula u SA??) gdje možete očekivati pravi postupak u kojem će vam na punu stimulaciju biti oplođene sve dobivene jajne stanice?

    SRETNO!

  3. #1203
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    oprosti Mostarka što gnjavim, nisam upratila od ranije, kako si ti ranije reagirala na stimulaciju punu? Ovo s šest folikula samo na femaru se meni čini super, to je bez gonala/menopura?

    I još nešto da te pitam.... kad već plaćate postupke, ne bi li vama bilo pametnije ići u SLO ili u Sarajevo (ne znam jel još otvorila ona IVF klinika iz IStanbula u SA??) gdje možete očekivati pravi postupak u kojem će vam na punu stimulaciju biti oplođene sve dobivene jajne stanice?

    SRETNO!
    ispeci pa reci, pročitaj pa napiši

    vidim Mostarka da ćeš dobiti čak po 3 menopura. SRETNO

  4. #1204
    mostarka86 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Mostar
    Postovi
    579

    Početno

    Kadauna, pa i ja to nešto kontam, čini mi se da nije loše. danas sam ih imala 6, ali tek od danas idemo sa menopurom, da ih malo "napumpa" kaže dr. P...sa punom stimulacijom sam imala 5 folikula, 4 js, 2 se oplodile. što znači da je to tu negdje, s tim da se ovaj put radi o polustimulaciji...radila sam AMH, čekam nalaz, za koji mislim da neće biti uredan...
    što se tiče sarajeva, meni ta klinika fino djeluje, ali je relativno mlada da bi se usudila ići. split mi je preporučila moja gin. i u globalu ih svi u mostaru hvale, tako da o sloveniji nisam ni razmišljala ( do splita mi sa najvećom gužvom treba svega 3 sata vožnje)
    . kod nas je tuga sa MPO doktorima i klinikama, a da ne govorim o zakonu i olakšicama na lijekove. neće to zadugo zaživjeti, a o besplatnim postupcima da i ne govorim.

  5. #1205
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Citiraj ARIANM prvotno napisa Vidi poruku
    Ne brini,ja sam u VG imala isto 3 embrija i pitali su me koliko želim da mi ih se vrati. Ja sam se odlučila za sva tri pa kamo sreće da i budu trojke Tako da će te sigurno pitati! Sretno ti sutra na et!!!!!
    I ja sam u Vg imala tri (dva osmostanična i jedan šestostanični), sva tri odlična i nisu me uopće pitali koliko će vratiti, vratili su sva tri. Možda jer sam starija koka. Ali ja bih ionako uvijek pristala na vraćanje sva tri. Sretno!

  6. #1206

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,860

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    I ja sam u Vg imala tri (dva osmostanična i jedan šestostanični), sva tri odlična i nisu me uopće pitali koliko će vratiti, vratili su sva tri. Možda jer sam starija koka. Ali ja bih ionako uvijek pristala na vraćanje sva tri. Sretno!
    i kod mene ista stvar. vraćena tri zametka, rekli su da zbog godina ne vjeruju da će se sva tri primiti

  7. #1207
    kitty avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,002

    Početno

    curke evo jutarnje kofi , poslužite se!

    puuuuno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ današnjim betalicama da bete budu troznamenkaste !
    Posljednje uređivanje od kitty : 04.06.2012. at 07:25

  8. #1208
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno lista 4.6.

    SIJEČANJ 2012. (2)Alcantra, VV, 2. IVF (nakon 1x AIH, i 1x IVF)
    thubbe, Petrova, 5.ICSI

    VELJAČA 2012. (8)

    veki85, VV, GEMINI
    danidani, VV
    zipica, VV
    sany7, prirodno (nakon 4.IVF, SD)
    Kiarad, IVFcentar, polustimulirani (nakon 1×AIH, 1×IVF)
    tlukaci5, Vg, TRIGEMINI
    crna ovca, IVFcentar, 1.IVF (nakon 1×AIH)
    Elena85, IVFcentar, polustimulirani (nakon 1×IVF)

    OŽUJAK 2012. (24)
    Trantincica, PFC, 1. ICSI
    Chiara, Maribor, 3.ICSI
    Ozana, 1.ICSI, Crnagora
    Sokica, IVF centar
    Njoka, Ri, 1.prirodni (nakon 1×AIH)
    Svilena, VV, 3.IVF
    Lutkica, Mb, 2.ICSI
    Orline, Bg
    Miba, IVFcentar, 4.polustimulirani(nakon 2×stim i 3×polustim)
    Nati, IVFcentar, polustimulirani (nakon 1×IVF, 1 sec, 1 prirodni)
    Malecka, VV, 3.stimulirani
    LittleBirdie, prirodno (nakon 3×AIH)
    nina32, Ri
    izida, Ri
    lovekd, VV, 2.ICSI
    kilkeny, VV, 1.ICSI
    Bubzi, PFC
    Kiša, VV
    Mala Emma, 3.FET (nakon 1.ICSI)
    Giselle, Vili, sec+pri (nakon 1-ICSI)
    Samosvoja, Njemačka
    Pea, CITO, 2.IVF

    TRAVANJ 2012. (5)
    Vitatesa, Mb
    VAANJA, Mb
    PetraP
    Achi 103,7
    mala bu ( SD )

    SVIBANJ 2012. (15 i još čekamo dobre vijesti.. )
    kaate
    tatjana76
    Mery13 (SD)
    Bili ( Petrova )
    Becky (VG)
    adria13 ( 1.IVF )
    Bubimitka81, IVF Centar (nakon 1xAIH, 1xIVF)
    Maybe baby, VV (nakon 2xAIH, 1xIVF)
    kristina1977, Petrova (1. IVF)
    una99, Petrova (nakon 1xIVF)
    adria13, IVF Centar (1. IVF)
    amyx, Mb (nakon 3xAIH, 3xIVF)
    bubiloo, prirodno (u očekivanju 1. IVF)
    ayan, prirodno (nakon 1xAIH)
    tikica69 (nakon 21 postupka), GEMINI
    musica ( 1.IVF, VV )

    Čekalice bete~~~~~~~~~~
    maza975
    4.6. Laki (+)
    6.6. Melem33
    8.6. geceta (-), neumorna (+), mala maja (+)
    8.6. ARIANM
    8.6. Palcicazg
    11.6. pirica
    12.6. tikica78
    13.6. kitty
    13.6. tetadoktor
    15.6. mari mar

    Čekalice transfera~~~~~~~~~~
    BillieJean
    Čekalice punkcije/fertilizacije/inseminacije ~~~~~~~~~~
    donatela

    Pikalice, šmrkalice i ostale supresije~~~~~~~~~~
    kiki30, mostarka 86, M@tt (ustvari njegova draga je na supresiji ~~~~~~ da sve stignete)

    AIH, prirodni/polustimulirani/sekundarni, FET ~~~~~~~~~~
    črkica, suncica, dino84, anaši1507

    ON-GO~~~~~~~~~~~~

    Curke, ostale ste iz 5. mj.
    Gdje ste mi nestale, javite se!
    kiara79, kika222 , drizl, Strašna, Vrci, vulkan, Phiphy, piki, Cassie


    6.mjesec: Bab (sekundarni), corinaII (sekundarni), konfuzija, kameleon (sekundarni), prava ovčica, Mary123, mufloncic, sejla, Olivera, , lapača (sekundarni), MalaMa, luci07 (AIH), dino84 (IVF Ri), tantolina, bluebella
    7.mjesec: linalena, olivera
    8. mjesec:

    Hrabrice i čekalice koječega~~~~~~~~~~
    aboni76, Abys, Achi, aleksandraj, Ameli, Anabanana, Anakob, anddu, antesa , applepie, aska, aslan, Aurora blu, babygirl, Baky, Barbarella, Barkica, Bea, bebolino, Becky, believes, belma3, BigBlue , bobo32, bohinj, bonim, boss, brigitta, bubamara!, bubili, Cana73, Cannisa, carlreina, chris, ciklama1, clover, cosmic, cvjet, cvjetć, Čičkolo, Dada-55, dadyakBda, daliana, dani39, darci, darmar, dea84, deniii, Desideria, Dhea, dim, *DJ*, dola, Dona, dorina199, dreamgirl, edinas, ELA28, elen, ema1, Evelyn73, Frodo, Gabi, Gabi25, gljiva, hedoniza, hope, hope31, inada, inana, Inna28, innu, ivana101, Ivana0409, iva.gita, iva77, ivanchi78, ivica_k , ivka, ja.sam.xyz., jadro, Janica1, Jelena, jelena1m , jojo, jopam,kata.klik, kiki30,kinki, kleopatra , kokos, krgina, kriistiina, kruca , laky, lastin rep, La-tica, lberc, LeeLaa, Legal alien, Lejla37, Leva, ljiljan79, luna1, lucija83, maca papucarica, magi7, magnolija13, m arta, MAJA14, majahu, Maja_st, Mala Maja, malenaab, MaliMimi, *Mare*, Mare41, mare77, marija_sa, mari mar, mario, Marlen , Marnel, marnie, Martinstoss, martuška, matahari, Matko, medena8, Medicandy, Meki, Mery0908, mery…, metkovk@, milasova8, Mini3, miny, mima235, mimi81,mishica_zg, Missixty, miška, monja, Morin, Mury, nana0501, Nana Mo, nera29, NerdyD, neumorna, Niki, NIKOLINA, Nikolina-Zagreb, Nina30, nina977, nirvana, njofra75, olea77, Orhideja, kkipilek, peugeot206, pinny, _plavusha_, plavuša 007, polo, pongo , prima, ptica1, renna , rimela , Rominka, Rose, RuMo, ruža82 , sabas, Sanja001, Sanja1, santana, sg12, sildad, skandy, slatkica, Smarta, Snekica, sonječka, sos15, Spa, sunasce, Štrumfet@, taca70, talia7, The Margot , Tigrical, tiki_a, Tina B, Tinkica, Toyota, TrudyC, Vali, valiana, venddy, vesnare, vikica, Vita22, vrtirepka, Vuki, xena.mbk, weda, zasto_bas_mi, Zeena, zlatta, zlo28, Zvijezdica1, Želim bebu, zelimo_bebu; strategija

    Svim čekalicama beta puno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za što veće brojkice

  9. #1209
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Kao što vidite, opet ja radim listu.
    Napravila 3 testa jutros, ---
    Svim curkama koje čekaju betu, posebno famoznom 8.6. a i tikici i kitty pregršt ~~~~~~~~~~~~ da ih mogu konačno staviti na listu trudnica

  10. #1210
    tikica78 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,224

    Početno

    joj geceta moja.. naplakala sam se jutros već zbog svoje situacije.. jer osjećam duboko u srcu da je gotovo i da nije uspjelo..
    a evo sad još tvoj minus me dočeka..

  11. #1211
    neumorna avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    dark side of the moon
    Postovi
    58

    Početno

    geceta, ništa to ne mora značiti. moj plus je toliko nevidljiv da ga samo moje oči vide. rano je još!

  12. #1212
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    ma nema ni drugih nekih simptoma a i bas 3 minusa bit cu okej, jednostavno se previse tog loseg nakupilo pa mi je ovo teze palo nego prva dva. samo mi vi sve javljajte lijepe vijesti

  13. #1213
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    cure moje grlim vas sve i držite mi se geceta

  14. #1214

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,463

    Početno

    Geceta da te i tu zagrlim.
    tikica78 malo pozitivnih misli i bit ce beta veeeelika..drzim fige da se obradujes 12.06.

  15. #1215

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,463

    Početno

    Sejla,kad se spremas u Prag? Eto,doletio nam i 6 mjesec...

  16. #1216
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    draga milasova, hvala što misliš na mene Putujemo negdje sljedeći tjedan, jedino što sad iščekujemo vijesti iz Pronatala o točnom terminu punkcije donorke, još maloooooooo!!!! Činila mi se vječnost, a evo doletjelo A tako će i tebi 10.mj

  17. #1217
    Brunaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    571

    Početno

    gaceta

  18. #1218
    Mala Maja avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    93

    Početno

    Gaceta , još je ranooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo , ček čekaj, nemoj odustati misli pozitivnooooooooooooooo i samo tako i možda beta bude iznenađenje i veći brojevi, dva dana smo razlike a to je puno, jako puno.

    Ko zna kakva će moja biti, hm 13 dpt, nikad ne znaš ali zato ja se nadam dobrom, nekako, eto takva sam po prirodi, hiper pozitivna u svemu.
    Idemo po betu, beticu, beturinu 06.06. wheeeeeeeeeeeee, neumorna isto wheeeeeeeeee, i svim čekalicam poslije 08.6 koje su po redu da + frcaju na sve strane!!!
    Curice moje, preskočila bih dane ili pomaknula datume ali ne mogu pomaknuti razvitak bebolinca.
    Vratili su mi 3 zametka pa ko zna koliko ih ima unutra, možda 3,4 6 a možda i jedan..heheh da vas malo nasmijem.
    Ja sam po prirodi sitne građe tako da moja prva trudnoća je bila školska, ali sad ako su tri juhuhuhuuu ne znam di budu stale, jednu u leđa stavim a dvije naprijed.
    A tko zna još do prvog ultrazvuka može biti svašta, e curke kada me naruče na ultrazvuk ako je beta poz, dali prije 5 tjedna ima smisla uopće.
    kako se računa termin poroda, po danu oplodnje, ili zadnjoj m, ništa nisam ja to njih pitala..ni na kraj pameti mi bilo.
    Posljednje uređivanje od Mala Maja : 04.06.2012. at 11:29

  19. #1219
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    geceta,
    možda je još rano za kućni test.
    koncentracija bete je niža u urinu neko u krvi.
    kućni test reagira kad je u urinu beta 25 jedinica. ako je recimo u urinu 25 jedinica u krvi je beta viša...
    možda još ima šanse...

    Mala Maja,
    što sam propustila, tvoj pozitvni test?

    trudnoća se računa od prvog dana posljednje mjesečnice.
    Prvi uz nema smisla raditi dok beta ne prijeđe 1000, obično 6 tjedan, 7 tjedan trudnoće još bolje...

    ma...
    sretno svima

  20. #1220
    Brunaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    571

    Početno

    Inesz apropo računanja trudnoće citiram sa weba mpo:

    "Starost zametka se računa od dana oplodnje.
    Često se ljudi zbune kako povezati starost zametka i datirati trudnoću. Tradicionalno se ne zna kad se dogodila oplodnja, već se kao početak trudnoće uzima prvi dan zadnje menstruacije. Međutim to u IVF trudnoćama nije dobro jer se dan oplodnje pouzdano zna, a pogrešno datiranje trudnoće uzimanjem prvog dana zadnje menstruacije umjesto 14 prije punkcije može dovesti do nemalog stresa kod prvog ultrazvuka. Zbog toga, ako pouzdano znate datum oplodnje (punkcije), izračunajte prvi dan zadnje menstruacije kao 14 dana prije punkcije i tako vodite svoju trudnoću."

  21. #1221
    Laki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    96

    Početno

    Drage moje, beta 12dnt iznosi 259,80

    Poskočite malo za mene

    Presretna sam, svima puno sreće....

  22. #1222
    Brunaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    571

    Početno

    Laki za tebe i za sve ostale čekalice!

  23. #1223
    Maybe baby avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Postovi
    258

    Početno

    Čestitam Laki

  24. #1224
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    Laki evo skacem Cestitam!!
    Ostalim cekalicama saljem puno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  25. #1225
    Mala Maja avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    93

    Početno

    Laki Laki Lakiceeeeeeeeeeeeee , evo skaču i Glavo , Koko i Jajo za tebe od mene...

  26. #1226
    adria13 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    139

    Početno

    Laki čestitke!!
    Geceta, žao mi je, ali nije sve još propalo, moguća je i kasnija implantacija...drži se

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  27. #1227
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    Laki čestitam
    B.J. sretno ma kako god odlučila!

  28. #1228
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    Laki ,čestitam

  29. #1229
    BillieJean avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    302

    Početno

    Sonja29, hvala ti

    Evo me službeno među čekalicama, the big day is 16.06.....vraćena sva 3 embrijića.....2 osmostanična i jedan šestostanični-četverostanični....tak mi je rekao....uglavnom, 2 dobra i jedan baš i ne pa valjda neće biti trojčeki, al bar jednoj bebici se svakako nadam.....može i 2

    Laki, čestitke, baš mi je drago

    Gaceta, nadam se da će beta ipak biti pozitivna

    svim čekalicama koječega ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  30. #1230
    tikica78 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,224

    Početno

    Laki čestitam!

    cure jel može teška depresija i plakanje biti simptom ..?

  31. #1231
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    uf, tikice moja...
    ja sam po tome onda non stop trudna

    držim fige i na rukama i na nogama za tvoju lijepu ß !!!
    Baš bi mi bilo drago da vam odmah uspije i da to bude jedna trudnoća iz snova

    i naravno, svim ostalim plusičima čestitam.
    I jednom neprijavljenom plusu šaljem posebne puse !!!

    Ja sam danas bila na folikulometriji... endo mi je 6 mm, ali kaže da još nema vodećeg folikula.
    Danas mi je 8 dc i idemo u sekundarni sa 2 smrznute js.

    Nadam se samo da se još uvijek stigne folikul izdvojit jer su mi ciklusi na 31 dan...kaj vi mislite, jel ima još nade ili će mi i drugi pokušaj odmrzavanja js propasti???

    danas sam u takvoj bedari da je to strašno.
    Jedva čekam doć doma, zatvorit se u sobu i dobro isplakat...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  32. #1232
    ARIANM avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    456

    Početno

    Gaceta baš mi je žao i znam kako ti je jer sam ja danas napravila test clearblue i dobila ogroman ----------------------
    MM me tješi cijeli dan,al tuga ne odlazi...osjećam da će vještica stiči svaki čas,čim prije tim bolje da odmah nazovem dr. i ako može da me ubaci u još jedan klomifenski ovaj mjesec pred ljetnu pauzu...

    Laki čestitammmmmmmmmmm na beti!!!!
    BJean sretno i da dočekaš velikuuuuu betu!
    Tikce78 i ja plačem već 2-3 dana,a danas nakon ---- pogotovo. Tei želim da ugledaš veliki + i visoku betu!!!!!

  33. #1233
    luci07 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,313

    Početno

    geceta i ARIANM, žao mi je zbog minusa. Možda ipak još ima nade.

    Laki, čestitam!
    Posljednje uređivanje od luci07 : 04.06.2012. at 15:45

  34. #1234

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,463

    Početno

    laki skačem za tvoju betu!!! čestitam

    ARIANM žao mi je..

    tikica78 navijam za tebe i veliku betu..samo hrabro!!! vidjet ćeš da ćeš uskoro suze zamjeniti smjehom!! to ti želim od

    Bab sretno u novom postupku..

  35. #1235
    M@tt avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    1,095

    Početno

    Citiraj Laki prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje, beta 12dnt iznosi 259,80

    Poskočite malo za mene

    Presretna sam, svima puno sreće....
    Lako čestitam!! Ako dobro vidim ti si do sad bila u dva ivfa i oba su uspjela iz prve??? E to se zove uspjeh... Svaka čast.

  36. #1236
    Mery13 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    280

    Početno

    Laki čestitam i ovdje

  37. #1237
    tikica78 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,224

    Početno

    Adrianm.. žao mi je.. pa šta je sad ovo? trebali smo se veseliti hrpi plusića ovaj mjesec, a gle nas sve tulimo..
    možda je takav dan..

    Bab šaljem ti~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~1

  38. #1238
    Konfuzija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,422

    Početno

    Drage žene, ako nastavite s tim plakanjem i očajavanjem, totalno ćete se ubiti u pojam. Nije vaša greška što niste zatrudnjele i to dobro znate. I zato dosta neraspoloženja i što prije se zabaviti nečim konstruktivnim!
    (I ponovite meni ovo isto za nekih mjesec dana, lijepo molim. )

  39. #1239
    mari mar avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    SRCE SLAVONIJE
    Postovi
    379

    Početno

    Laki za tvoju betu!!! čestitam

    ARIANM žao mi je..

    Tikica78 samo hrabro! nemoj se bedirati još malo i bit će to jedna velika beturina, zaista ti to od želim.....

    Bab sretno

  40. #1240
    Brunaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    571

    Početno

    Citiraj Konfuzija prvotno napisa Vidi poruku
    Drage žene, ako nastavite s tim plakanjem i očajavanjem, totalno ćete se ubiti u pojam. Nije vaša greška što niste zatrudnjele i to dobro znate. I zato dosta neraspoloženja i što prije se zabaviti nečim konstruktivnim!
    (I ponovite meni ovo isto za nekih mjesec dana, lijepo molim. )
    veliki potpis na ovo vrijedi i za tebe konfuzija

  41. #1241
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    geceta i ~~~~~~~da je bilo prerano

  42. #1242
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Laki
    ARIANM

    geceta, drži se!

  43. #1243
    tikki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,514

    Početno

    Evo mene nakon 4 dana i vidim da se zaista svašta izdogađalo!
    Prvo veeeeeeelike čestitke svim trudnicama i plusekima i neka je sa srećom do kraja, ~~~~~~~~~~~~~~
    A svim tužnicama veliki držite se cure!

    Meni se čini da sam ja nekako ispala s liste (tj nigdje se ne mogu naći). U subotu idemo na uzvda vidimo jel ima vodećeg folikula i jel endo dobar... i onda, ako s eeskimići odmrznu idemo i prvi FET.

  44. #1244
    hrki avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    493

    Početno

    Laki , čestitam
    Geceta ,ARIANM žao mi je
    Posljednje uređivanje od hrki : 04.06.2012. at 23:30

  45. #1245

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    89

    Početno

    Laki prekrasna beta, cestitam
    i svim ostalim trudnicama jedno veliko bravo

    Tikica78 od sveg srca ti zelim da ti ovo bude dobitni pokusaj ,drzim fige.

    Svim cekalicama saljem puno ~~~~~~~~~~~~~~~~~ svaka pozitivna beta daje nam snage za dalje.

    Tuznice glavu gore i u nove pobjede.

  46. #1246
    tikica78 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,224

    Početno

    hvala vam svima cure.. ali mislim da ništa od mene ovaj put. predobro poznajem svoje tijelo.
    to bi moralo biti ne znam kakvo čudo da bi imala plus.
    ma još dan dva i napraviti ću ja test da se riješim ove agonije. iako znam već minus kao kuća.
    sad više nisam ni tužna , jučer sam bila oplakala sam i završila ovu priču.

  47. #1247
    MajaPOP avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Wonderland
    Postovi
    190

    Početno

    Ajmo cure, glavu gore!! Sve znamo da cemo uspjeti, inace nitko od nas pokusavao ne bi, jel tako?!
    "Who run the world? Girls!!!"
    Gaceta, cekamo tvoju betu, a do tada me porfavor ubaci na listu Cekalica bete za 14.6.
    Hvala

  48. #1248
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    Tikice ni ja nisam bila napuhana, tek 10. dan sam se napuhala, 11. dan je već splasnulo...
    Ne gubi nadu..

  49. #1249
    tikica78 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,224

    Početno

    ma znam ali nema ni bolova u grudima , ništa ..
    a zadnji put sam u ovo vrijeme imala već dobrane simtpome, tako da znam svoje tijelo kako reagira na trudnoću, zato sam sigurna.
    ma napravim ja test za dva tri dana da se riješim muke, jučer sam primila zadnji Brevactid po ne mogu još..

  50. #1250
    Palcicazg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    239

    Početno

    cure samo da se malo pohvalim, jučer 12 DT plusić na testu, danas opet radila test, onak čisto da se potvrdi
    sutra idem u lab da vidim kolika je beta
    vračene su mi 3 mrvice

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •