Baš radi ina33 postova sam ja otvorila odmah ovu temu.
Ovog puta te potpisujem i isto tako razmišljam. Ne želim zaredati puste bronhitise da bi prihvatila nešto.
Ja sam kao malena imala četiri upale pluća i nebrojeno bronhitisa, znači postoji joj podloga...

Danas smo bili na kontroli i pedica mi je kazala da jedna lasta ne čini proljeće. Slažem se.
Isto tako, da joj nije draga moja anamneza. I to se slažem.
Znamo da je atopičarka, nije nešto pretjerano, ali činjenica je da alergijske reakcije postoje.
Pedica kaže da je ovo sve kod nje bilo u blažoj varijanti (a što je onda teža...) i da ne mora biti kronična podloga, ali da svakako treba uzeti u obzir.

Ja zaista ne bi htjela zaredati puste bronihitise i probleme da počmem tražiti pomoć.
Za sada sam odlučila vidjeti, kako će se odvijati situacija. Jedan bronhitis zimi nije alarm. Ipak je moja starija kći u vrtiću i iako je ona sasvim zdrava vjerojatno donese doma svašta.
Krene li bronhitis pa opet bronhitis ja odoh u Zagreb i upravo kako je ina33 rekla, terapija i to je to!
Nažalost ne možemo uvijek imati sve pod kontrolom, starija kći tri i pol godine, već dvije godine nije bila bolesna, nije imala temperaturu, a svugdje je ima, po parkovima, centrima i u vrtiću, takva je, s menom je uvijek po pedijatrijskim ordinacijama kad idemo po uputnice, kad vodimo seku i nikad joj ništa nije.
Možda će zato mlađa nadoknaditi, a i ne mora.

Ja samo ne želim kasno prihvatiti ono što je moguće i upravo zbog atopijskog sam nakon prvog bronhitisa otvorila ovu temu.

Naravno ima svega, ali ja bi voljela biti educirana na ono što me eventualno može čekati, a i ne mora. Da nisam za mnoge stvari bila spremna ne bi možda ni dojila, ni sto drugih stvari.