Od 8. do 10. lipnja 2012. godine, na već poznatim festivalskim scenama, u Ogulinu - zavičaju bajke, održat će se sedmi Ogulinski festival bajke. I ove godine Festival je programski koncipiran od strane umjetničkog direktora Maria Kovača. Posjetitelje očekuje pregršt predstava, edukativnih radionica te mnogo zabave.Kombinacijom prirodnih ljepota i mnogobrojnih kulturno-edukativnih sadržaja u Festivalu će uživati svi koji istinski žele doživjeti bajku.
http://ogfb.caffe.hr/
Jel netko bio prijašnjih godina ? Zvuči mi jako zanimljivo. Organizatori predalžu dolazak vlakom, dovoženje bicikala i izlet s biciklima:
Ciklobajka će svakako razveseliti ljubitelje prirode i aktivnog odmora. Posjetitelji će biti predvođeni BK Babaroge i Moto klubom Vještice, koji će odvesti bicikliste nekim rutama Ogulina te im pokazati ljepote Ogulinskog krajolika. Po dolasku s eko turističkim vlakom Karlekom na Ogulinski kolodvor, odlazi se u Frankopanku kulu da se svim putnicima Karleka izrazi dobrodošlica dolaska u Ogulin. Potom svi biciklisti kreću u svoju nezaboravnu vožnju Ogulinom – zavičajem bajke. Biciklisti, dobrodošli!