-
ako ti treba netko biti u kući kada vas nema, tj. ako se odlučiš reći teti da ćeš cijelo ljeto iznajmljivati kuću, javljam se, glumit ću gosta, za što ću tražiti samo malu, razumnu naknadu 
znam da ti nije do šale, ali eto, sve su ti opcije već cure izložile. ti i tm sjednite i odlučite i provedite odluku, sretno!
osobno bih, ipak, bila sklona prodaji kuće. koliko sam shvatila tamo se u susjedstvu teta osjeća kao kod kuće, ona ima ekipu i svoje ljude (zbog kojih se vi bojite što bi bilo ako učinite ovo ili ono...) meni je ovakva situacija jedan od razloga što se mm i ja nikad nismo odlučili kupiti nešto na moru - našlo bi se tu rodbine i znanaca za skočiti na dan-dva, tjedan-dva...pa bi se polako to što bi trebalo biti naš odmor pretvorilo u naš sezonski volonterski rad - služenje i gošćenje...ne hvala. za te novce svake godine mogu ljetovati gdje god poželim.
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma