A da mi tek vidite cvijeće! Nigdje jednog suhog listića, nigdje bolesno, prašuma po bojama, u svako doba godine nešto cvate ili daje plod. Kuća je neurednija definitivno. A nije da imam desetak vaza...nekoliko desetaka i još otoke grmlja, a suša tjednima, ali meni sve bujno, nije to samo tako.
Kako vi oko biljaka i životinja? I tu će biti razlikaaaa...a i bezeca na kauče![]()




Odgovori s citatom



ja razlikujem domaci prdac! Kad je nas obiteljski a kad je tudjinac

