pa kad to tako složiš......o Bože dragi pa ja sam još uvijek u socijalizmu
e dok ja mislim da sam odmah iz winnerice...prošla baba s kolačima...
pa kad to tako složiš......o Bože dragi pa ja sam još uvijek u socijalizmu
e dok ja mislim da sam odmah iz winnerice...prošla baba s kolačima...
Posljednje uređivanje od ninik : 04.07.2012. at 14:24