Citiraj Cubana prvotno napisa Vidi poruku
Ja sam ju kupila prvenstveno radi isofixa jer se, kad je AS tako fiksirana, može povući cijela sjedalica prema naprijed i onda je lijepo nakošena i dijete spava bez problema.
Samo ono za glavu nije dosta za udobnost pri spavanju :/
Ovo sam vidjela na you tube, a ne povlači se unazad, izvučre se i to je fiksno onda? Plus ovo za glavu, moglo bi to biti idealno rješenje.
A kakva je sigurnost u tom položaju