Trebala si otvoriti case odmah nakon što si pristala na ponovno slanje i zatvoriti ga nakon što paket stigne/ili tražiti povrat love ako ne stigne. Tako bi ja napravila.

Sad ako je prošlo više od 60 dana ne možeš doslovno ništa.