Trebala si otvoriti case odmah nakon što si pristala na ponovno slanje i zatvoriti ga nakon što paket stigne/ili tražiti povrat love ako ne stigne. Tako bi ja napravila.
Sad ako je prošlo više od 60 dana ne možeš doslovno ništa.
Trebala si otvoriti case odmah nakon što si pristala na ponovno slanje i zatvoriti ga nakon što paket stigne/ili tražiti povrat love ako ne stigne. Tako bi ja napravila.
Sad ako je prošlo više od 60 dana ne možeš doslovno ništa.