Pokazuje rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Profil-knjige kasne

  1. #1
    Štruklica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    3

    Početno Profil-knjige kasne

    Mi imamo problem jer smo u srpnju naručili i platili knjige te sam tražila dostavu kući. Sad se to pokazalo krivom odlukom jer knjiga još nema, u profilu mi kažu da će doći.
    Jel ima još netko iz Zagreba kome kasni dostava iz Profila?

  2. #2
    minji otrok avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    u snovima
    Postovi
    191

    Početno

    Ni nama se ne javljaju, a krajem srpnja smo platili akontaciju za njih, i rečeno nam je da će stići "na vrijeme".
    Bijesna sam, sprema se nevrijeme, pokisnut ću da li otišla po knjige danas ili sutra (ako uopće stignu!).
    Mrzim spremanje u zadnji čas, a još mi je odbojnija misao da će mi dijete možda ići u školu bez knjiga, virkati u nečiji tuđi udžbenik i prepisivati zadatke kod kuće zbog aljkavosti i neorganiziranosti knjižare.
    Ovo je jako neprofesionalno, i posljednji je put da sam kod njih išta kupila. Ako su vidjeli da neće biti u mogućnosti ispuniti svoju obvezu na vrijeme, trebali su na vrijeme roditelje obavijestiti da se organiziraju na drugi način, i vratiti im akontacije.
    Bezobrazluk i sramota!

  3. #3
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,452

    Početno

    Neki su već dizali u Profilu, najbolje otići i ne maknuti se dok ne nađu paket.
    Oni tamo imaju hrpu studenata koji su totalno nesposobni.(Govorim o Zagrebu)

  4. #4
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,727

    Početno

    Mi smo naručili početkom srpnja, tražili dostavu u West Gate.

    Zvali su nas prošli tjedan, došli smo tamo, OK, knjige su bile tamo i sve posloženo, ali ajme, koliko smo dugo čekali da nam ih donesu iz skladišta, već sam mislila da tek slažu paket, mali je urlao iz kolica....cirkus...Na kraju nisam onda kod njih ni uzela još neke stvari koje smo trebali, otišla sam u Muller i kupila sve bez stresa.

    Jedino nismo uzeli knjige iz vjeronauka, a uredno su nam za njih priložili omote i naplatili. OK, nije problem tih par kuna, ali prošle godine su puno bolje funkcionirali.

    Tada smo preko broja narudžbe mogli na njihovom web-u pratiti tijek paketa, knjige su nam stigle ranije...
    Posljednje uređivanje od Deaedi : 31.08.2012. at 10:14

  5. #5
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    jučer bio članak o tome u novinama

  6. #6
    minji otrok avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    u snovima
    Postovi
    191

  7. #7
    minji otrok avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    u snovima
    Postovi
    191

    Početno

    Evo, upravo su me zvali i zamolili me da ponesem popis udžbenika koje sam naručila, kako bih pregledala što mi nedostaje, jer da imaju evidentirana 2 paketa a stigao je samo jedan!
    E, pa ne ide to tako!
    Rekla sam im da mi ne pada na pamet kod njih kopati po udžbenicima koje čekam mjesec dana, neka izvole sami pregledati koje knjige nedostaju, i da mi ih hitno nabave i dostave, kako su se obvezali.

    Ako mi zaista nešto bude nedostajalo, zbog čega ću morati opet trčati u grad, gubiti vrijeme, tražiti i plaćati parking, oni će se sljedeći tjedan zabavljati s mojim mailovima koje ću slati na svaku moguću adresu do koje uspijem doći .

  8. #8

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    727

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo naručili početkom srpnja, tražili dostavu u West Gate.

    Zvali su nas prošli tjedan, došli smo tamo, OK, knjige su bile tamo i sve posloženo, ali ajme, koliko smo dugo čekali da nam ih donesu iz skladišta, već sam mislila da tek slažu paket, mali je urlao iz kolica....cirkus...Na kraju nisam onda kod njih ni uzela još neke stvari koje smo trebali, otišla sam u Muller i kupila sve bez stresa.

    Jedino nismo uzeli knjige iz vjeronauka, a uredno su nam za njih priložili omote i naplatili. OK, nije problem tih par kuna, ali prošle godine su puno bolje funkcionirali.

    Tada smo preko broja narudžbe mogli na njihovom web-u pratiti tijek paketa, knjige su nam stigle ranije...
    Mi smo naručili krajem srpnja, isto u WG, dobili još nekoliko besplatnih krimića, torbu za plažu. Sve je došlo na vrijeme, sve knjige su na broju. Iskoristila sam i onaj bon od 10 posto za opremu, ali bolje da nisam jer je Profil, otkad se spojio s Mozaikom, jako poskupio. Tako da je tamo plastelin Faber s tim popustom ispao šest kuna skuplji nego u Mercatoru po normalnoj cijeni (a da ne govorimo da u M. još možete iskoristiti popust za penziće ili kupone s 10 posto popusta za shopping subotom)

  9. #9
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,219

    Početno

    Hm, ja sam naručila knjige preko njihovog web-a 18.06. i 25.07 su mi poslali mail da mogu podići knjige. Nisam ništa platila unaprijed, sama sam tražila da mi ih ne šalju nego da ću ja doći po njih.
    Neki dan sam otišla u Profil, rekla prezime, dobila vrećicu, platila i sve 5. Sve knjige na broju po popisu!

  10. #10
    lidać2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,714

    Početno

    jojjj koliko su mi knjige glavobolju zadavale ovih dana...

    jucer otisla nabrijana u knjizaru ,mislilas sa kresati sve zivo,traziti povrat akontacije...
    a ono za cudo knjige bile tamo...

    kaze meni zena pa zvali smo vas...(iako mi ni jednom mob nije zvonio)
    uglavnom mene profil zaboravit moze...

  11. #11

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    608

    Početno

    moja kcer je sad drugasic. za obje skolske godine smo jedno prijepodne pocetkom kolovza otsetale do knjizare, prosle godine do alfe, ove godine do profila, kupili gro knjiga. u algoritmu nabvili udzbenik i radnu iz engleskog (a tako je bilo i prosle godine), pojele sladoled i popile kavu i vratile se za sat vremena doma. meni se cini da je to uvjerljivo najkomforniji nacin kupnje jer iz godine u godinu nicu topici tragikomicnih zapleta oko dostave knjiga.

  12. #12
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,219

    Početno

    Zato ja nisam htjela dostavu nego sam ih sama preuzela. Bez stresa u trenu i mi smo isto pojeli sladoled.

  13. #13
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Ja sam otišla u profil i kupila knjige, bez narudžbe?

  14. #14
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,219

    Početno

    Citiraj krumpiric prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam otišla u profil i kupila knjige, bez narudžbe?

    Ma to ti dođe na isto, samo kaj su moje već bile popakirane u vrećici.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    AgRaM
    Postovi
    2,692

    Početno

    Ja sam elegantno otisla u Profil da izbjegnem probleme oko dostave i bla aaaali na kraju telefonski je ispalo da imaju sve da bi nakon toga dosla tamo ,i vidjela da dobar dio fali....pa ima omota paaaa ih nema..pa pola izguzvanih itd itd...sve u svemu nikad vise

  16. #16
    cvijetak avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Antunovac
    Postovi
    1,132

    Početno

    Kod nas petica za Udzbenik.hr , iduće godine opet idemo kod njih...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •