-
u biti to nije pravi laser, ima poseban naziv za to... izgleda kao tupi noz i u biti przi tkivo i nema krvarenja.
Muz mi se tako nedavno operirao, nije krvario, no imao je kasno krvarenje 12.dan od operacije kada je u snu počela teći krv iz grla pa je opet zavrsio u bolnici. Kazu da je to standardna komplikacija.
Kad sam se informirala prije par mjeseci, jer mi je i maleni trebao vaditi treci krajnik u Zagrebu, postojala je mogucnost da se dijete prvi dan dovede na pretrage, navecer ide doma. Ujutro ga dovedes na operaciju, navecer potpises da ga vodis kuci (npr zgodno da imate smjestaj u blizini bolnice) i ujutro se vratite na kontrolu i to je to.
Djeca to puno lakse podnose nego odrasli i brze se oporave. Moj muz je mjesec dana bio u bolovima. Prva dva tjedna je bio ma maksimalnim dozama ljekova za bolove.
Djeca su cudo
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma