ja radim u uredu, više-manje sjedim uz tu-i-tamo šetanje po uredu i zgradi što je dobro malo protegnut noge... meni je dr A rekao da obzirom da je sve i više nego ok, mogu radit ako hoću, a imam pravo i na čuvanje ako hoću... ja se osjećam super, nemam nikakve mučnine a i moja plaća je znatno veća od naknade pa si mislim radit još 3-4 mjeseca, naravno ako će i dalje biti sve ok
ja od simptoma imam jedino oooogromne i bolne cice nešto češće moram piškit... al stvarno grudi su mi narasle dosta primijetno, vjerujem da mnogi po firmi misle da sam radila "plastiku" ovo kak me nije bilo jer istinu znaju samo moji tu u uredu![]()
i dosta mi je i škembica "iskočila", onak i na tašte izgledam kao da sam se jaaaako prejela i osjećam napuhnutost, e sad je li to zato kaj ih je dvoje ili je tako položaj maternice..ne bitno...al inače se isto ne osiječam nešto previše "trudno"![]()