Stranica 12 od 21 PrviPrvi ... 21011121314 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 551 do 600 od 1018

Tema: Rođendani na sve strane - kako izlazite na kraj?

  1. #551
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    to jer si ti oces legice

    meni je igracaka preko glave i uvijek sam za knjigu, odjecu, pribor za crtanje, blablabla.
    to i onako moram kupiti pa mi ovo dobro dodje. igracke ne moram

    no dok je bila mladja, samo su je igracke odusevljavale. srecom, sad ju i pribor za crtanje, knjige, torbice, nakit...i tako to.
    ne, tako je bilo do pred godinu dana
    sad je ona totalno zaljubljena u legiće
    već je napisala pismo DM "Dragi DM, kako si, kako tvoja žena, kako sobovi i patuljci?
    Možeš mi za novu godinu donjeti...." i tu je naljepila nekoliko, naravno najvećih setova, lego frieds i policijska postaja
    (ono malo kurtoazije, da se nađe, pa onda odmah u glavu)
    stalno slaže, ispod stola je duplo zoo i kuća
    a na stolu su sitniji legići

    al naravno da ide i knjiga, odjeća, pribor za crtanje

  2. #552
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    vanja je zakon :D

  3. #553
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    Ja baš uvijek kažem neku igračku. Nema veze što imamo igračaka milijon, ali jednostavno to ga najviše razveseli, a rođendan je njegov, pa nema se veseli.
    Uopće nije bitno koliko igračka košta.
    i ja ovako

  4. #554
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno



    V. je stvarno totalni zakon.
    Posljednje uređivanje od Kaae : 21.10.2012. at 14:57

  5. #555

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    833

    Početno

    ja nabavljam preko e-baya. jeftinije je i mozes za sitne novce naci nesto cega ovdje nema, pa imas poklon i za najzahtjevniju djecu.. mog veseli i lizaljka., ali ima ih masa koji imaju bas SVE sto se moze kupiti....

  6. #556
    borka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    671

    Početno

    Mom malom se bliži rođendan i neki dan je rasprava sa mužem oko rođendana prešla u prepucavanje.
    Naime, nas na rođendane zovu naši prijatelji koji imaju malo stariju djecu i zapravo se moj sin s njima ne druži osim na tom jednom rođendanu i eventualno još 2-3 puta godišnje.

    Muž kaže da je totalno glupo zvati i tu djecu na rođendan i da to činim samo radi svojih prijateljica i moram priznati da se donekle i slažem s njime, a opet s druge strane si mislim da će se one možda naljutiti ako ne pozovem i njihovu djecu, a samim time i njih.
    Malac će sada slaviti 4. rođendan i ove godine ima i prave prijatelje iz vrtića i parka, čak je i nabrojao poimenice koga bi želio pozvati na rođendan i naravno da se nije sjetio djece mojih prijateljica, jer em su stariji od njega u prosjeku 6 godina, a i ne druži se baš s njima.

    Imate li vi takvih situacija?

  7. #557
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Ja bi na rođendan djeteta pozvala njegove prijatelje, a ne svoje. Pa nek se ljuti tko želi.

  8. #558

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    883

    Početno

    Mi smo upravo na proslavi 4. rođendana imali frendove s djetetom s kojima se naše dijete sreće 2 puta godišnje i stalno su se nešto kačili. Na proslavi 5. je rekao da ne želi da opet dođu i nismo ih zvali. Pa nisu ni oni nas. I to mi je u redu.

  9. #559

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,153

    Početno

    Citiraj borka prvotno napisa Vidi poruku
    Mom malom se bliži rođendan i neki dan je rasprava sa mužem oko rođendana prešla u prepucavanje.
    Naime, nas na rođendane zovu naši prijatelji koji imaju malo stariju djecu i zapravo se moj sin s njima ne druži osim na tom jednom rođendanu i eventualno još 2-3 puta godišnje.

    Muž kaže da je totalno glupo zvati i tu djecu na rođendan i da to činim samo radi svojih prijateljica i moram priznati da se donekle i slažem s njime, a opet s druge strane si mislim da će se one možda naljutiti ako ne pozovem i njihovu djecu, a samim time i njih.
    Malac će sada slaviti 4. rođendan i ove godine ima i prave prijatelje iz vrtića i parka, čak je i nabrojao poimenice koga bi želio pozvati na rođendan i naravno da se nije sjetio djece mojih prijateljica, jer em su stariji od njega u prosjeku 6 godina, a i ne druži se baš s njima.

    Imate li vi takvih situacija?
    Drugo je to kad imaš malo dijete koje nije praktički ni svjesno što se slavi, pa zoveš društvo radi sebe, a ne radi njega.
    Sad je ipak već porastao i ima svoj ukus i svoj izbor društva. A pozivati nekog zato da se ne bi naljutio mi baš i nije razlog za pozivanje

  10. #560
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Citiraj borka prvotno napisa Vidi poruku
    Mom malom se bliži rođendan i neki dan je rasprava sa mužem oko rođendana prešla u prepucavanje.
    Naime, nas na rođendane zovu naši prijatelji koji imaju malo stariju djecu i zapravo se moj sin s njima ne druži osim na tom jednom rođendanu i eventualno još 2-3 puta godišnje.

    Muž kaže da je totalno glupo zvati i tu djecu na rođendan i da to činim samo radi svojih prijateljica i moram priznati da se donekle i slažem s njime, a opet s druge strane si mislim da će se one možda naljutiti ako ne pozovem i njihovu djecu, a samim time i njih.
    Malac će sada slaviti 4. rođendan i ove godine ima i prave prijatelje iz vrtića i parka, čak je i nabrojao poimenice koga bi želio pozvati na rođendan i naravno da se nije sjetio djece mojih prijateljica, jer em su stariji od njega u prosjeku 6 godina, a i ne druži se baš s njima.

    Imate li vi takvih situacija?

    svi imamo priliku upasti u takvu situaciju ali nema tu puno filozofiranja
    dijete je sad dovoljno veliko da zna koga želi na svom rođendanu pa bih ja poštovala njegovu želju
    jer je njegov rođendan
    da se moje prijateljice naljute na mene zbog takve odluke ja bih se na njih naljutila još više

  11. #561
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Mi imamo danas situaciju sljedeću;
    dvojica braće slvae rođendane, jedan 4. drugi 6....
    Mlađi slavi u 11:30 i pozvao je mog sina (od 4,5g),
    dok drugi slavi u 16sati i pozvao je kćer (6g).....

    Oni bi najrađe oboje išli k obojici, al oni jednostavno zbog manjka prostora nemogu to organizirati pa je mama zamolila dal oni mogu tako doći, i ja sam se složila....

    Što se poklona tiče; kupila sam svakome majicu s kapuljačom u lidlu za 59kn, čokoladu i pombar (za svakog znači 70kn trošak za poklon)......

  12. #562
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    što je pombar?

  13. #563

  14. #564
    anitak avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    243

    Početno

    mi za rođendane obično kupujemo nesto od robe,najčešće su to majice ,ako su ljetni mj.curkama i haljinice,uvjek kupujem na sniženjima i gledam da me ne dođe preko 50kn,jer smo stvarno skoro svaki vikend na nekom od rođendana.

  15. #565

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,759

    Početno

    Trebam ideje na rodjendane školske djece.
    Osim knjiga (srećom, sad je Interliber), što još poklanjate a da je razumna cijena?
    Btw, moram to priopćiti i na forumu - ne znam kako je u vašim kvartovima/školama, ali kod nas se, barem kod sina koji je drugašić, ponovo vraća praksa proslave rodjendana doma. Meni osobno se to jako svidja a malac je oduševljen.

  16. #566

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    VG
    Postovi
    250

    Početno

    Mene veseli sto prijatelji iz sinovog razreda slave rodjendan u razredu . Jedan skolski sat (sat razrednika) imaju tulum - svi sretni i zadovoljni (svi pozvani)!!!! Muzika po izboru slavljenika, malo slatkisa i sto ces bolje! Slicno je i na sportu, za vrijeme treninga se obiljezi rodjendan i to je to.

  17. #567

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,759

    Početno

    Meni je po opisu onoga što sin prepričava ponovo "izronio" rodjendan iz moga djetinjstva - red igre, red sendviča, red igre, red torte i svjećica pa red plesa i to je to. Sad narafski i on želi slavit doma .

  18. #568
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,350

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    Trebam ideje na rodjendane školske djece.
    Osim knjiga (srećom, sad je Interliber), što još poklanjate a da je razumna cijena?
    Btw, moram to priopćiti i na forumu - ne znam kako je u vašim kvartovima/školama, ali kod nas se, barem kod sina koji je drugašić, ponovo vraća praksa proslave rodjendana doma. Meni osobno se to jako svidja a malac je oduševljen.
    Sad je idealno doba godine za pokloniti rukavice, kapu ili šal (vidjela nedavno jednu skuplju kapu, s likom Dartha Vadera koji ima svijetleće oči - košta čini mi se 50 kn u C&A ili H&M, moj sin bi se raspametio).

    Ovisno koje je doba godine poklanjamo lopte, zanimljive čarape s likovima iz crtića, ljeti majice kratkih rukava, kasice prasice, šalice za mlijeko, ruksake i manje torbe (za mobitel), baterijske svjetiljke...ne mogu se sjetiti čega je još bilo. Od potrošnih stvari gel za tuširanje, gel za kosu i slično.

    Moji su klipani već veliki pa prijateljima daruju pržene cd-ove s određenim izborom glazbe ili naprave neki namjenski ppt (čestitku) isto s glazbom. Daruju se i usb memorije (moji dečki točno znaju što kome od prijatelja treba - dogovorimo limit npr. 50-60 kn za to se već može u Chipoteci ili na sličnim mjestima nabaviti mikro sd kartica za mobitel ili neki memorijski stick).

  19. #569

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,759

    Početno

    hvala na idejama!
    moj je (a čini se i njegova ekipa, cca 8 g.) još uvijek u fazi legića i ta faza traje li ga traje... mislim, nije da mi nije drago da se još uvijek igraju time, ali dovest će me do bankrota... kad god ga pitam kad nekom ide iz razreda ili susjedstva na ročkas, već znam odgovor...

  20. #570
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,585

    Početno

    Citiraj VGmama prvotno napisa Vidi poruku
    Mene veseli sto prijatelji iz sinovog razreda slave rodjendan u razredu . Jedan skolski sat (sat razrednika) imaju tulum - svi sretni i zadovoljni (svi pozvani)!!!! Muzika po izboru slavljenika, malo slatkisa i sto ces bolje! Slicno je i na sportu, za vrijeme treninga se obiljezi rodjendan i to je to.
    a kak se to i kad dogovori, u moje vrijeme si došo naklonio se i podjelio što si imao ako si htio i gotovo, nikakve glazbe ni plesa

  21. #571

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,759

    Početno

    a ne, u moje vrijeme (OŠ, osamdesete), kućni rođendani sa najboljim prijateljima uvijek su imali i red glazbe i plesa, to mi je i danas u sjećanju... ostatak vremena smo igrali neke igre koje bi se unaprijed organizirale (obično slavljenica sa najboljom frendicom dan-dva prije), i obavezno je bila torta i mali sendviči na stolu... svi uredno naslagani u dva reda iza slavljenika i 2-3 fotke
    (bojim se da se ova ružičasto-romantična slika dječjeg rodjendana iz 80-ih ne bi "pomutila" kad mi dodje desetak malih hahara s kojima ne znam što bi
    ali ovo je sad skroz off topic

  22. #572
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    još malo off topik, tako ti otprilike izgledaju rođendani mog j.
    samo što je njih puno pa slave u parku (proljeće je), ove godine prvi puta je bila relacija park-stan.
    nisu bile kasete nego laptop i jutjub, al sve ostalo je bilo isto.
    i napravila sam im i starinske sendviče sa sirom, čajnom, malo majoneze i kiselim krastavcima
    Posljednje uređivanje od cvijeta73 : 06.11.2012. at 14:32

  23. #573

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    VG
    Postovi
    250

    Početno

    Mislim da je sve stvar dogovora s razrednicom. Mi jos nismo slavili, ali cujem od sineka da svako malo netko donese slatkise, a uciteljica pusti muziku i festa pocinje i traje 45 minuta. Imamo veselu razrednicu pa mislim da upravo zbog nje bude sve ovako veselo. Na sportu nema muzike ni plesa, ali ima nesto slatkisa, svi cestitaju slavljeniku, on je kapetan na utakmici....

  24. #574

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,759

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    starinske sendviče sa sirom, čajnom, malo majoneze i kiselim krastavcima
    identični su bili i na našim osnovnoškolskim rodjendanima

  25. #575

    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    669

    Početno

    Našla sam nedavno u ''Jadranu'' termo dokoljenke (one baš debele) Ben 10 za 7,90 kn. Odličan poklon za dečke iz vrtića Možda ih još imaju

  26. #576
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    .
    i napravila sam im i starinske sendviče sa sirom, čajnom, malo majoneze i kiselim krastavcima
    ja sam onda mrzila majonezu
    i nije mi bilo jasno zašto je svi stavljaju na sendviče
    poslije sam nadoknadila sve sendviče nepojedene na rođendanima

  27. #577

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,153

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam onda mrzila majonezu
    i nije mi bilo jasno zašto je svi stavljaju na sendviče
    poslije sam nadoknadila sve sendviče nepojedene na rođendanima
    U krugovima u kojima sam se ja kretala uvijek su se radile dvije skupine sendviča: s majonezom i bez nje Za ovakve izbirljivce (a i ja sam jedna od tih, majonezu ni danas ne volim).

  28. #578
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,733

    Početno

    bila je opcija sa majonezom i sa margarniom

    mi smo imali par onih zimskih rodjendana, di smo prvo pojeli sarmu, a nakon igre smo dobili odojka sa francuskom, a zadnje smo dobili tortu.

  29. #579
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    bila je opcija sa majonezom i sa margarniom

    mi smo imali par onih zimskih rodjendana, di smo prvo pojeli sarmu, a nakon igre smo dobili odojka sa francuskom, a zadnje smo dobili tortu.
    kao pir
    ok, drugi put radim pol-pol

  30. #580
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,733

    Početno

    nemoj margarin, ti se upgrade pa stavi malsac

  31. #581
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    nemoj margarin, ti se upgrade pa stavi malsac
    a pa to se podrazumijeva, mi doma ni prije nismo imali margarin, uvijek samo putar.

  32. #582
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj VGmama prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da je sve stvar dogovora s razrednicom. Mi jos nismo slavili, ali cujem od sineka da svako malo netko donese slatkise, a uciteljica pusti muziku i festa pocinje i traje 45 minuta. Imamo veselu razrednicu pa mislim da upravo zbog nje bude sve ovako veselo. Na sportu nema muzike ni plesa, ali ima nesto slatkisa, svi cestitaju slavljeniku, on je kapetan na utakmici....
    Kod nas se smiju donijeti samo kupljene stvari (s deklaracijom), u dogovoru s nastavnicama se provjeri da nema koji alergicar u razredu, i onda dijete zapravo na velikom odmoru pocasti kolege doruckom. Na baletu smiju donijeti samo bombone ili cokolade (iz prakticnih razloga, da se sala ne mora mesti nakon takve proslave :D), tako se rodjendani mogu slaviti i u skoli.
    Iako, naravno, svi slave i privatno, no onda barem nisi obvezan pozvati cijeli razred, nego ekipu koju dijete zeli.

  33. #583

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    3,461

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    Trebam ideje na rodjendane školske djece.

    Btw, moram to priopćiti i na forumu - ne znam kako je u vašim kvartovima/školama, ali kod nas se, barem kod sina koji je drugašić, ponovo vraća praksa proslave rodjendana doma. Meni osobno se to jako svidja a malac je oduševljen.
    I kod nas. Mislim da je to zato jer do školske dobi oni izvrte sve moguće igraonice. Moje su slavile u Borčecu, Bibi, Kuglani, jednoj, drugoj, manjim kvartovskim igraonicama...,svugdje..., sad to još pommnoži s odlascima kod drugih na rođendane, sve su prošli, sve, i sad im je opet "moderno" doma, pušta se glazba, ples, igre po želji (koje im ne diktira animatorica).
    Nije to zbog njihove skromnosti ni poštede roditelja nego uvijek hoće nešto novo. Sad su pidžama partyji novina.

    Mada, meni osobno to drago za poludit. Kad djeca narastu pa mogu samostalno doći na roćkas, bez da pečem i sjeckam milijun stvari za roditelje koji ih dovode, milina. Ostaje mi da onda zovem samo one roditelje koje stvarno želim, a ne sve, zbog pratnje djetetu.
    Nikad bolji ni jeftiniji rođendan od onog prošli tjedan kod 11-godišnje kćeri.
    Ispekla sam tortu, kupila nešto gricki i sokića. Naručili smo im razne vrste pizza (ukupna cijena s dostavom pizza 140 kuna, jedva pola pojele), one plesale i ludovale par sati, provele se "pregenijalno i prekul", rekoše.
    Znači, 12 curica, ukupni trošak oko 250 kuna (usporedi s igraonicom).

  34. #584
    Marija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,063

    Početno

    Moji isto slave kod kuće, ja to zovem "rođendan u retro stilu"

    Nena, kod mene je bilo al isto kao i kod tebe (ispekla tortu, kupili gricke i sokove, naručili pizzu), D je slavio prije dva tjedna, jedino je bila hrpa veselih i glasnih 11-godišnjih hahara umjesto hrpe cura. Još je bilo super što je bilo lijepo vrijeme, pa su odigrali i graničara iza zgrade; P. im je u stanu složila potragu za blagom (kutija s čokoladama), sa dodatnim zadacima i tražilicama - to im je uvijek glavna fora.
    I primijetila sam da je pubertet pred vratima - ove godine su pizze planule za 10 minuta, a tortu sam jedva stigla rezati koliko su brzo jeli.

    Meni je uvijek super slaviti njihove rođendane kod kuće, ali uvijek, nekih sat vremena prije nego što će ekipa doći pomislim, koja sam blesa, što nisam lijepo rezervirala igraonicu

    Doduše, kad još malo narastu, onda je to jako jednostavno - kod Paule je zadnjih par godina rođendan odlazak u kino s 2-3 najbolje frendice, i nakon kina torta, i sendviči/pizza i brbljanje kod kuće.

  35. #585

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    3,461

    Početno

    Citiraj Marija prvotno napisa Vidi poruku
    P. im je u stanu složila potragu za blagom (kutija s čokoladama), sa dodatnim zadacima i tražilicama - to im je uvijek glavna fora.
    Kod mene su tražili sami sebe tj. odlučili se igrati skrivača, ja sam im, luda, dozvolila, bolje da ne pričam gdje su se sve skrivali, nisam ni znala koje kutke imam u kući

  36. #586

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,759

    Početno

    Citiraj Nena-Jabuka prvotno napisa Vidi poruku
    Nije to zbog njihove skromnosti ni poštede roditelja nego uvijek hoće nešto novo.
    moguće je da je i ovaj faktor u igri + lagani poticaj od strane roditelja iz financ. razloga
    uglavnom, rezultat mi se sviđa

  37. #587
    nana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    529

    Početno

    Tara je ove godine svoj 11.rođendan proslavila doma, prije toga je slavila u igraonicama, pa na Jarunu i ove godine je odluka bila da bude u stanu. Bilo je okej, napravila sam im klopicu, bilo je sokova i torte, slušali su muziku, pjevali plesali, i naravno najbolje im je bilo kada je trebalo krenuti doma, pa sam ročkas produžila za još sat vremena....Iskreno to slavlje mi svake godine zadaje lagano muku jer kako je ona rođena po ljeti onda najčešće dan rođendana slavimo na moru, pa nas čeka slavlje kada se vratimo sa njenim društvom....jedva čekam da bude dovoljno velika da joj dam novce i da ode sa par frendica u kino ili na pizzu i to je to.

  38. #588
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,031

    Početno

    Mi smo planirali od starije (5)i mlađe (1) spojit ročkase,ali nemam pojma gdje da sve te ljude stavim.Najrađe bih pozvala samo kumove sa malom djecom i bok.Nitko u familiji skoro nema tako male klince,osim jednog muževog bratića i sestre,ovo sve ostalo su starci kaj mi samo zauzimaju prostor.Ali oni su svi navikli da ih se pozove,i nas zovu na slavlje već velike djece od 20 godina i meni to fakat smeta.U 8 mj.kad mi se sastave svi rođendani bankrotiram.Najradije bih prekinula ta slavlja do unedogled.

  39. #589
    Mala Maja avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    93

    Početno

    Evo i mi smo odradili 29.10 punih 5 godina, proslavili sa svim njegovim frndićima koje je želio pozvati u igraonici (već evo drugu god. slavimo tamo) a sa starcima na kavi u birtiji dok nisu istekla ta dva sata druženja. Pošto su ekipa za poželjeti i većina vrtički frendići bilo je mrak i njemu i nama.
    Od 9 mj. do njegovog ročkasa odradili smo preko 21 rođendan i napokon je došao na njega red,,,nikako dočekati
    Naš međusobni roditeljski dogovor uvijek ide nekako ovako- što dijete želi, što mu treba ili što roditelji isključivo brane. Zadovoljimo time slavljenika i odgoj roditeljstva-roditelje.
    Naš maleni, hoću reći sad već veliki si želi samo legiće Ninjago koje ime sve setove, pa smo tako kombinirali neke druge njegove želje i stvarnu želju za nečim. Mogu samo reći da smo na ovom ročkasu dobili toliko stvarčica sitnih popratnih da smo ih išli mjenjati drugi dan u o2 play za nekih 670 kn, toliko se skupilo toga. Odabrao si je neku policijsku postaju, kamion i nekog zmijca iz Ninjaga za te novce.
    A kad pogledaš to su sve više manje stvarčice po 15-20 kn, one vrečice sa bonkasima i nekim kuglicama, gormiti, puzzle koje imamo i takve stvarčice s kojima se ne igra uopće niti ga ne zanimaju. Kad je otvarao poklone stavljao je na jednu hrpu super ideje (tako on kaže) i one koje nisu dobre, e te baš ne dobre smo išli mjenjati.

  40. #590
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno

    Citiraj VGmama prvotno napisa Vidi poruku
    Mene veseli sto prijatelji iz sinovog razreda slave rodjendan u razredu . Jedan skolski sat (sat razrednika) imaju tulum - svi sretni i zadovoljni (svi pozvani)!!!! Muzika po izboru slavljenika, malo slatkisa i sto ces bolje! Slicno je i na sportu, za vrijeme treninga se obiljezi rodjendan i to je to.

    Blago vama i svaka čast!!!! Mi smo na izmaku snaga od rođendana, dođe mi da vrištim, sad su rođendani i preko tjedna.

  41. #591
    centar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zg
    Postovi
    701

    Početno

    pocela skola, krenuli rođendani : )))
    uskoro nas ceka jedan dupli- braco i seka, 8 godina. sto kupiti?
    klinci su mali genijalci, idu u glazbeni i na jos nekoliko aktivnosti.

    za curicu mislim da mogu proci neke fine papucice za ritmiku, majica/tunika/, djecji parfemcic... ali, s deckima nemam nikakvog iskustva? ima li neka dobra edukativna knjiga o svemiru/ljudskom tijelu/ DIY set? sto zanima decke te dobi?

  42. #592
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,733

    Početno

    BC je nedavno proslavio rockas, najvise ga je dojmilo oruzje
    potom neka ribica koju kad stavis u vodu pliva, vidjela sam nekidan i reklamu za istu, ali nemam pojma koliko dodje.
    lego neozaobilazno.
    dobio je par majica i to me iznenadlio da su mu OK, jer su mu to njegovi prijatelji poklonili.

  43. #593
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,094

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    BC je nedavno proslavio rockas, najvise ga je dojmilo oruzje
    potom neka ribica koju kad stavis u vodu pliva, vidjela sam nekidan i reklamu za istu, ali nemam pojma koliko dodje.
    lego neozaobilazno.
    dobio je par majica i to me iznenadlio da su mu OK, jer su mu to njegovi prijatelji poklonili.
    Je li robofish? 15 kn.

  44. #594
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,243

    Početno

    imaju li te ribice neku funkciju? plaše li prave ribe?

  45. #595
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,094

    Početno

    Samo za zabavu. Ne znam kako se osjećaju prave ribice , ali mislim da sam promašila cijenu. Sin mi je rekao 15 kn, ali sad guglam 60 kn.

  46. #596
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,733

    Početno

    je to je to, BC je dobio onu klun ribu.

    ne znam, ali im je oboma bio to zabavan poklon. napunili kadu i uzivali.

    e da i puzzle superman su mu bile super.

  47. #597
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,243

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Samo za zabavu. Ne znam kako se osjećaju prave ribice , ali mislim da sam promašila cijenu. Sin mi je rekao 15 kn, ali sad guglam 60 kn.
    idemo sutra kod prijatelja s akvarijem pa mi se za 15 kn činio zgodan dodatak dosad skupljenim sitnicama. Za 60 mi se manje čini

  48. #598
    duma avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Naše Malo Misto
    Postovi
    374

    Početno

    Jojjj i mi imamo za mjesec dana jedan rođendan 9godišnjaka...kojeg ništa ne zanima i nemam apsolutno ideju što da mu kupimo. Do sada je to bilo majica + knjiga,pa mi je to dojadilo. Kupovali smo i legiće. Ne znam dal da sad probam OPET sa legićima. Ajde cure, pomoć

  49. #599
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Je li robofish? 15 kn.
    Gdje je 15kn? U Muelleru je 70 kn!

    aha, vidim ispravak!
    Posljednje uređivanje od Deaedi : 27.09.2013. at 14:05

  50. #600
    centar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zg
    Postovi
    701

    Početno

    kakve su one knjige "otkrij zasto ne bi zelio biti.... rimski gladijator/ vitez u srednjem vijeku/.... " ? cine se lagane i zanimljive.
    muller ima -10% za onaj svijetleci globus (lampa)- moze se isprintati i vrijedi do kraja godine.

    mislim da smo mi prerasli puzle. mojoj curki su zanimljive knjige o groznom grgi, gregov dnevnik, sanja pilic... sad su dosle i neke nove r.l.stine-ove. on je inace pisao neke strasne pricice za teen skupinu, ali kolekcija "pišiva škola" nije takva...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •