npr manistra s brokulama...
meni je super radi se ovako
na soja ulju poprzi se sitno sjeckana kapula i luk,od zacina malo soli,papra,vegete, u drugoj teci se skuha brokula u malo vode ,kad je gotovo procijedi se i usitni i stavi u tavu sa ovim predhodnim sastojcima doda se vrhnje za kuhanje i dobar tek.

ima li netko svoj neki recept zanimljiv i ukusan neka samo da...