-
Kako negujete grudi?
Narocito me zanimaju odgovori mamica koje duze doje.
Ja sam za vreme trudnoce i prvih meseci dojenja jako cesto mazala grudi, masirala ih, ali kasnije sam odustala. Nema se vremena a ni volje. Nisam obracala nikakvu posebnu paznju na njih. (Dojim 17 meseci.)
Medjutim, u poslednje vreme sam opet pocela. Ponekad istusiram hladnom vodom, pa namackam kremom. Konacno sam kupila grudnjak koji mi odgovara. I sve mi se cini da su mi sad nekako lepse. Bolje se osecam sve u svemu.
A vi? Cuvajte cice da vam duze traju! 8)
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma