-
Samo da kažem da sam sa zakašnjenjem spremala zimsku odjeći. MM.ova frotirna piđama je smrdila po....po nečemi. Onda sam se sjetila da je možda od kamenca. Potopila sam je u čisti alkoholni ocat, imala sam po bocama oko litru, ostavila preko noći i sutra oprala s ostalim rubljem. Da samo znate kako je postala mekana!!! A taj čudni miris je nestao gotovo sasvim. Možda da je potopit još jednom...al lijena sam za to, vjerojatno ću obnovit naviku stavljanja octa u rupu za omekšivač (sad ne stavljam ništa)
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma