Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
kako se nosite s mačjim dlakama?
frendica ima britanca, krasan je, pravi garfield
ali što se linja....
sve im je puno mačjih dlaka, oni, stvari, namještaj
koliko god čistili stalno su dlakavi

Mačke se linjaju ljeti. To je tako - tko želi jako čisti stan neće imat mačku. Za one koji mogu podnijeti umjerenu neurednost postoji rješenje, a to je redovito četkanje mačke. Furminator - svake lipe vrijedan
.