Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Bolovi na samom pocetku. Pritisak.

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    4

    Početno Bolovi na samom pocetku. Pritisak.

    Bok svima

    malo sam trazila no ne postoji tema za nas koje smo u ranoj trudnoci i imamo bolove ( ako nisam dobro potrazila slobodno mi linkajte )Naime, menstruacija mi je svakih 28 dana, nikad ne kasni, i danas je cetvrti dan, test je pozitivan i ja sam sretna , racunala sam da bih sad bila u cetvrtom tjednu plus tri dana u srijedu idem na pregled .

    od cetvrtka navecer ( 10.1) imam bolove kao da cu dobiti menstruaciju, citam da je to normalno no od jucer imam uzasne bolove u preponama i pritisak dolje, tako da sam ovu noc morala spavati s jastukom pod nogama :/ valjda je sve ok. imam i pojacani iscjedak. znam, najbolje bi bilo da ne citam forume i laganini cekam srijedu, ali ne mogu ako biste zeljele podijeliti iskustvo, bit cu zahvalna

  2. #2
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    ingwer bolovi na pocetku trudnoce nisu neuobicajeni, imas npr. ovu temu http://forum.roda.hr/threads/34260-b...ranoj-trudnoci.
    Neke zene u pocetku imaju izrazenije grceve maternice sto nije opasno, mozes popiti sumeci magnezij da malo ublazi, ali sve je to ok.
    Sretno na pregledu, mada rano je za nesto vidjeti, to ces se trebati strpiti jos nekih dva tjedna

  3. #3
    Neli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    535

    Početno

    ne brini, uobičajeno... spada u onu priču "ugnježđivanja ploda"... i meni je bilo tako, dosta dugo na početku

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    2

    Početno

    Pozz drage moje.... Ja sam novopecena trudnica. Par dana prije ocekivane M imala sam u jutarnjim satima jake bolove skroz nisko u trbuhu...Nisu to bili ni jajnici ni sama nisam znala kaj je i od ceg...Ali sam primjetila da je jako bolno kad je mjehur pun, To u biti nisu bili bolovi vec jaka jaka probadanja odnosno sijekovi...I na sami dan ocekivane M sam napravila navecer test i nakon opar sek. + Tek sam u 5 tjednu a jedva da primjetim sada tu bol, ali lagano krecu drugi simptomi

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    2

    Početno

    Draga moja identicno je i meni. Jaki sijekovi skroz nisko i u samoj Vagini ( da se slobodnop izrazim ).

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    4

    Početno

    hvala na odgovorima, socijalna je rekla da smao izvadim betu, sutra idem privatno, jedva cekam, kaze doktorica da trudnoca mora biti opustena, da te kontrakcije nisu okej i da bih trebala terapiju, vidjet cemo.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    4

    Početno

    ja sam u petom od sutra idem drugi put vaditi betu da vidimo raste li. drzite fige

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    ingwer mislis napunila si 5 tjedana? onda si u 6-om drzim fige za betu!

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    4

    Početno

    e da, ajme, pocetak sestog hvala

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •