Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
Ustvari, vaznije je da li je sa cuvalicom dobro tvome djetetu nego tebi
Moji su sinovi sa dvije i pol isli u vrtic. Stariji bez problema, mladjem je to bila jako teska muka. Svako smo jutro oboje plakali.
Sve bolesti po redu su dobili, od konjuktivitisa do bronhitisa
Meni je vrtic dobra stvar za malo starije, bar starije od 3 godine, malima je bolje cuvanje 1 na 1.
Slažem se skroz s tobom. U tome se i lomim. Je l to zato što se ona ponaša kao karikatura neke svekrve i uči dijete da je (samo) tata super pa se ja osjećam loše ili je to zato što mislim da njezine metode ne doprinose razvoju djetetove psihe i zdravlja i da mi nije dovoljno dobro da je dijete sito i da ne pada (ne pada jer ništa ne smije). A opet, ako će u jaslicama buljiti u sat i neće s njim nitko ništa raditi, kakav je to onda razvoj, a prve tri su najbitnije.

Ja sam kao apsolventica radila kao čuvalica i odlično sam se slagala i s roditeljima i s djetetom. Volimo se i danas. Znam kakav je to posao i koliko sam bila umorna kad bih došla kući iza 16 h i pokušavala učiti.