Pokazuje rezultate 1 do 50 od 78

Tema: Rodina rasprodaja

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,768

    Početno

    Citiraj baka prvotno napisa Vidi poruku
    s Kako ste do sada mogli i znali uspješno vuči i izgurati tu tako potrebnu i korisnu rasprodaju, a sada već godinu dana izmišljate odgovore koji ne drže vodu. Imiđ Rode povezan je s transparentnom komunikacijom i onda nekako mi djeluje baš bez osnove da zakažete na ovakovom jednom banalnom projektu. Hoću reći, da ste nakon 34. rasprodaje rekli ovo je zadnja i točka, dosta nam je više tog projekta i gotovo, malo bi ovdje negodovali i već se do danas snašli i zaboravili da je Roda ikada uopće organizirala nekakovu rasprodaju, ali...ovo navlačenje i zavlačenje...
    Rasprodaju su godinama vukle ivakika i Frida. Koliko truda, volje i same sebe su ostavile na njima, one najbolje znaju.
    Ne bi rekla da je iko bio nepravedan i izmisljao godinu dana bilo sto oko rasprodaje. svaki korak koji se dogadjao oko nje znali ste.
    Ako mislite da je rasprodaja banalan projekt, onda moje i vase vidjenje banalnosti je je dijametralno suprotno.
    rasprodaja nije nikom u rodi dosadila, niti je nevazan projekt, ali nekad ste primorani i najdraze celjdae pustiti samo na neko vrijeme.
    i meni osobno je jako zao sto je nema, ali ja prva nemam vremena posvetiti joj se toliko da bi ona funkiconirala.
    o volonterskim satima koji su utroseni na taj, kako ga vi nazivate banalni projekt, nebi, jer o tome su pisane storije i storije.
    i ja osobo ne shvacam zasto vas to tako ljuti? cijenimo sto ste nam pomagali i dali svoje slobodno vrijeme, ali vasa ogorcenost mi nije jasna.
    I napisano vam je gore da rasprodaje nece biti, pa vi opet o nekom navlacanjeu i zavlacenju. ja sam prva bila uvjerena da ce je biti na jesen, ali nekad cvojek sniva, ali snovi su snovi.

  2. #2
    baka avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    594

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Rasprodaju su godinama vukle ivakika i Frida. Koliko truda, volje i same sebe su ostavile na njima, one najbolje znaju.
    Ne bi rekla da je iko bio nepravedan i izmisljao godinu dana bilo sto oko rasprodaje. svaki korak koji se dogadjao oko nje znali ste.
    Ako mislite da je rasprodaja banalan projekt, onda moje i vase vidjenje banalnosti je je dijametralno suprotno.
    rasprodaja nije nikom u rodi dosadila, niti je nevazan projekt, ali nekad ste primorani i najdraze celjdae pustiti samo na neko vrijeme.
    i meni osobno je jako zao sto je nema, ali ja prva nemam vremena posvetiti joj se toliko da bi ona funkiconirala.
    o volonterskim satima koji su utroseni na taj, kako ga vi nazivate banalni projekt, nebi, jer o tome su pisane storije i storije.
    i ja osobo ne shvacam zasto vas to tako ljuti? cijenimo sto ste nam pomagali i dali svoje slobodno vrijeme, ali vasa ogorcenost mi nije jasna.
    I napisano vam je gore da rasprodaje nece biti, pa vi opet o nekom navlacanjeu i zavlacenju. ja sam prva bila uvjerena da ce je biti na jesen, ali nekad cvojek sniva, ali snovi su snovi.
    Hvala ti spajalica na strpljenju i objašnjenju. Ako tema Rodine rasprodaje žulja samo mene, uzmite kao da se nisam ni pojavila, ni fizički ni tekstovno. Kada sam upotrijebila riječ banala projekt, htjela sam naglasiti da mi se drugi vaši projekti i istupi čine kudikamo društveno odgovorniji i u tom smislu teži za osmisliti i provesti. A što me ljuti i da li sam ogorčena pokušaću verbalizirati i usmjeriti prema ivarici.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •