Pokazuje rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Nema "ne mogu" i "neću"

Threaded View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #4

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,209

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Slažem se s Kosjenkom. Takve regule su u vrtiću za onu djecu koja baš ništa "ne mogu i ne žele". Naša teta E. je znala reći djeci "ne možete uzeti samo točkicu variva, mora se pojesti bar tri žlice, ili pet - ne sjećam se više". Za takvu granicu nije postojalo ne mogu i neću, isto tako dozvoljavalo se da dijete ne voli štajaznam mahune i to se onda znalo, ali nije se moglo ne voljeti ni jedno varivo. Možeš odabrati jedno jelo koje ti baš jako nije fino i onda se za tebe smisli nešto drugo, ali ne možeš bratemili izvoljevati svaki dan.

    makita, vrijeme ti je za informacije. Ne možeš svoj stav formirati samo na temelju dojave od djeteta. Idi poslušaj drugu stranu (i nek oni čuju tebe, ali tek nakon što si ispitala njih) pa onda odlučuj.

    A što se Juula tiče, meni se čini da on u svom životu Juula nije čitao, samo je pisao (to i sam kaže, da je puno griješio u odgoju najstarijeg djeteta). Nemam ništ protiv, ali u stvarnom životu treba imati malo smisla za praktičnost.
    Hvala vam na podršci

    Bila ja danas, razgovarala. Nažalost, bojim se da sam skinula koprenu sa problema s kojim se još mnogi muče, ali ne diraju.

    Dakle, bila sam na razgovoru, obzirom na svježinu događaja i javnost interneta sad ne bih iznosila detalje. Ali, nažalost, po svemu sudeći, ne radi se o običnoj čvrstoći stava koja je dobro da postoji. Možemo na pp ili kad sve prestane bit ovoliko aktualno.

    Moram spomenuti da vidim da postoji pravi pravcati problem
    Posljednje uređivanje od makita : 05.03.2013. at 20:30

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •