-
Hej, curke
Hvala vam svima na savjetima, taj ponedjeljak bih sigurno popušila ragade i mastitis da mi dragi nije čitao savjete i tekstove preko moba.
Na kraju je sve ispalo najbolje moguće u datoj situaciji. Kao što je mamma Ju napisala, pravila su tu da se mijenjaju ako ne valjaju - i bogme su se mijenjala. Nakon prvog dana pakla glavna doktorica s neonatologije, koja inače slovi za zmaja i svi je se boje (koliko sam skužila) osobno mi je odobrila dojenje nakon što sam joj objasnila da mi izdajanje uništava bradavice i da mi ide jako loše, a da nipošto ne prihvaćam opciju dohrane adaptiranim. Ona mi je na to rekla da izrazito cijeni kad se mame tako bore za dojenje i omogućila mi je da, nakon što je Ka opet završio na fototerapiji, dojim nominalno svaka 3 sata, a u praksi se to svelo na dojenje na zahtjev - sestre su bile jako drage i jurile po mene u sobu čim bi on rekao "kme". Infuzija nije bila u glavi, rukice nisu bile vezane, niti je imao dudu i slična pomagala. Kad bi se uznemirio, dobio bi svoju mamu i ciku.
Btw, i danas mu je bilirubin povišen, ali ja sam doma. Ne bih ulazila u detalje kako, ali samo da znate da se može.
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma