Da,taj podatak sam našla..kao i ono od lani da više neće imati koncesiju. Ali ne i od kad...
Gledala sam na street view,i baš se vidi na ulazu iz mjesta prema tom naselju lik sjedi za stolom ispod suncobrana. Reko garant naplačuje ulaz odma tu.