Da,taj podatak sam našla..kao i ono od lani da više neće imati koncesiju. Ali ne i od kad...
Gledala sam na street view,i baš se vidi na ulazu iz mjesta prema tom naselju lik sjedi za stolom ispod suncobrana. Reko garant naplačuje ulaz odma tu.
Da,taj podatak sam našla..kao i ono od lani da više neće imati koncesiju. Ali ne i od kad...
Gledala sam na street view,i baš se vidi na ulazu iz mjesta prema tom naselju lik sjedi za stolom ispod suncobrana. Reko garant naplačuje ulaz odma tu.