Jutro drage moje
Least i Sushi dobro došle u ljubičice i ~~~~~~~~~~~ za plusiće
Least jel znaš koji dc je bila O? Možda je zbilja rano za test, ja držimda M ne stiže i da će sljedeće piškanje rezultirati +
Kudri ništa nije gotovo dok vještica ne dođezato evo još malo ~~~~~~~~~ da niti ne dođe
Zeljanažao mi je draga, ali sad u nove pobjede
Mary, Mami, Lulu-mama, Snupi, Alef, Ljubilica, Hellokitty, Nestrpljiva Anka, Vucica, Broculla, Peony, Šiškica, Tikki nadam se da radite na oprašivanjuja šaljem puuuunooo ~~~~~~~ da bude uspješno




da M ne stiže i da će sljedeće piškanje rezultirati +
zato evo još malo ~~~~~~~~~ da niti ne dođe
žao mi je draga, ali sad u nove pobjede 
ja šaljem puuuunooo ~~~~~~~ da bude uspješno
Odgovori s citatom
)
. ti si bil amoj konj za trku
...joj meni je ova m koma, kud me sve strefila tu sam pokupila crijevnu virozu od bebe ma uzas 
~~~~~~~~~~~~~ za znaš što 
onaj prošli mi se nikako nije sviđao, a kako sad uz sav trud i tempiranje u posljednjih 5 mj ja još nisam ostala trudna (prošlih 3 trudnoće je bio bingo iz prve) brine me da ovog puta neće biti još gori 
i sve mi teže pada ta naša borba sa vjetrenjačama...



znači slavit ću roćkas s još pokojim jarčićem!
za naše marljive bumbare, nek im je uspješnost barem 100 %
Mislim da mi je ovaj mjesec O na lijevom jajniku, više njega osjetim..
Trudna si dok se ne dokaže suprotno!!! 

