Pokazuje rezultate 1 do 50 od 127

Tema: a bebom na Brijune

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,867

    Početno

    Evo Anemona je odgovorila vec skupljala je frendica iz naselja pa je i nas ukljucila u akciju i poslali smo postom u Fazanu.

    Elly sta nije na plazi Verige ostro kamenje) ili sam ja krivo vidjela to je plaza tocno ispod iskopina sta ne? Bas sam je pomno gledala radi preporuka a nije bilo nimalo ni hlada.

    Meni nasa puno bolja bila ako pricam o pravoj Verige.

  2. #2
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Elly sta nije na plazi Verige ostro kamenje) ili sam ja krivo vidjela to je plaza tocno ispod iskopina sta ne? Bas sam je pomno gledala radi preporuka a nije bilo nimalo ni hlada.
    Ne, pa napisala sam gore - na molu.
    Gore sam opisala - kad se ide pjeske, prvo se dodje do mola, iskopine su jos gore nadesno.

    Ispod samih iskopina se ne bih ni kupala prvo zato jer nisam sigurna da li bi se smjelo - ipak je to arheoloski zasticeno podrucje, a drugo jer mi tamo nije lijepo u smislu da je preplitko. Kamencici mi se bas i nisu cinili nesto ostri - sisle smo od iskopina do uvale bacati kamencice u vodu - ali mi se nije svidjelo more, onako plitko i mutno.

    Ali kupanje na molu mi je super. Za one koji skacu, divota.
    Hlada nema, ali ako ce netko ujutro iii poslije 17, vise i nije prebitno jer je ugodno, ne przi (osim ako nisu bs neke grozne vrucine... a valjda po takvima covjek ne bi ni isao na izlet na Brijune, stajaznam), a i jos dugo ima sunca, do zalaska.

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni nasa puno bolja bila ako pricam o pravoj Verige.
    Ja sam bila na tvojoj, no preumjetna mi je, nije mi gust. No to su vec ukusi.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •