-
a je l može pidžama umjesto spavaćice?!
kad se bolje razmislim, ako smijem imati svoju spavaćicu, zašto ne bih mogla imati pidžamu?
ja sa spavaćicama nisam baš "na ti". I zadnji put sam dojila na način da bih ju podigla skroz odozdola
, nisam uspijevala kroz otvor ...
Ovako bih imala donji dio i gornji bih samo zagrnula
a gaće ionako skidamo prije vizite, pa sad bile to samo gaće, ili gaće i hlače zajedno, svejedno
je l netko nosio pidžamu?!
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma