kad se bolje razmislim, ako smijem imati svoju spavaćicu, zašto ne bih mogla imati pidžamu?
ja sa spavaćicama nisam baš "na ti". I zadnji put sam dojila na način da bih ju podigla skroz odozdola , nisam uspijevala kroz otvor ...

Ovako bih imala donji dio i gornji bih samo zagrnula

a gaće ionako skidamo prije vizite, pa sad bile to samo gaće, ili gaće i hlače zajedno, svejedno


je l netko nosio pidžamu?!