Ne znam gdje da ovo priupitam/ ne ide mi pod Rodine pravne savjete a drugo ne mogu naci.
Dakle- kupili stan prije cc mjesec dana, uselili. Nije nam 1. nekretnina; znaci placam pinku drzavi. S obzirom da je cifra povelikaaa, zanima me zna li netko moze li se taj porez placati u ratama i gdje da trazim savjete? Hvala