Nina79 čitam ovo tvoje zadnje i mogu ti reći da si sretna što ti nije takva od početka, moj ima 2 mjeseca i već mi ruke otpadaju od nošenja jer ne želi biti u košari ili kinderbetu dok je budan a to je dosta (neki dan je odspavao samo 4,5 sata cijeli dan) i super bi bilo da se on može zaigrati i biti zainteresiran za nešto duže vrijeme ali nije, pogotovo navečer imamo tulumeto sad smo imali pokušaj uspavljivanja oko 2 sata i konačno je odspavao ležeći na meni.




eto sad smo imali pokušaj uspavljivanja oko 2 sata i konačno je odspavao ležeći na meni.
Odgovori s citatom


i čvrsto smo odlučili da drugo nećemo! Tako!................međutoa evo moj bebač, sreća mala ima 8 i pol kg već sad pa mi je kičma počela ranije štekat nego sa curkom jer ofkors nosim ga, često, zapravo uvijek. Ja nemogu slušat da mi negoduje i iako mi (sveki pogotovo) daje savjete tipa 'mora se učit bit sam i pusti ga nek' malo plače' ja to ne mogu. Babygim ga možda zabavi 5 minuta,a ostalo vrijeme se ja majmuniram i zabavljam ga.
imam film u glavi