Stranica 4 od 7 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 313

Tema: London

  1. #151
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,734

    Početno

    Ok neki nebi ostavili klince neki bi, al ko bi gledao prije puta sto se nudi po muzejima od radionica, na sta sam ja reagirala.

  2. #152
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,350

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Ok neki nebi ostavili klince neki bi, al ko bi gledao prije puta sto se nudi po muzejima od radionica, na sta sam ja reagirala.
    Ma nisam ja to tako shvatila (ali ne da mi se provjeravati kaj je pisalo). Ja sam si zamislila da ako nabasate na radionicu - nije nikakav problem tamo i ostati. Ja sam jednom u Natural History muzeju nabasala na neku radionicu o kukcima, ali to je bilo prije tak puno godina da sada stvarno nije nikakva referenca.

    Raspored radionica gledaš u svom gradu. To mi je normalno. Sada još uvijek gledam (iako moji sinovi već nisu tak jako zainteresirani) kaj se nudi u Tehničkom muzeju. Ali slažem se - na izletima po europskim gradovima ne bih se time zamajavala.

  3. #153
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,061

    Početno

    Sad ste me potaknuli da malo pronjuskam. Mome bi ovo (uz london eye i zicaru preko temze) bio jedan od highlightova puta:
    http://www.sciencemuseum.org.uk/visi...ops/robot-head

    Kad smo md i ja bili jednom davno (bez klinaca) u Londonu usli smo u ovaj science muzej na pola sata, a ostali cijeli dan. Super je! Posebno sto se po svemu moze prckat i sve se moze dirat. A ima i neki dio bas za djecu di ekipa stalno izvodi eksperimente. I mi smo se zaigrali. Haha

    Prosle godine s klincem smo u Hyde parku iznajmili pedalinu i to je bilo fora makar su vjetar i struje bili toliko jaki u jednom smjeru da smo se jedva vratili natrag na pristaniste. Mali od 4 godine i ja trudna s mucninama, a sunce pici ko ludo! Uf!

    Inace mi je najveci problem u Londonu, kad smo bili s klincem, bio pronaci povoljno i dobro mjesto za rucak. Ma i samo dobro. Blizu tih atrakcija su sve bili samo neki fish&chips. Da sad ponovo idem, unaprijed bi izguglala nesto, ili bi ujutro doma spremila neki portabl rucak.

    Mi smo se isto uglavnom vozili busom od kuce do centra (ili di vec). Double-deckeri su bili posebni dozivljaj za malisu.

    A brojac koraka (a jos vise kilometara) je zakon i za moga. Kad mu se ne da hodat samo mu uvalim sat s gps-om i odma krene jurcat
    Posljednje uređivanje od Jadranka : 05.05.2017. at 12:16

  4. #154
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,658

    Početno

    mi još nismo bili s klincima u Londonu. nakon skupog Pariza, nikako se odlučiti.
    može kakav tips and tricks kak rješavate prijevoz i smještaj. mislim cjenovno, pa onda sve trebam x4

  5. #155
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,061

    Početno

    Mi smo do Londona letili iz Zadra ryan-airom. Tu smo nasli super povoljne karte. Sve drugo je bilo poprilicno skupo. Smjestaj smo nasli preko airbnb-a, mislim da je cijena bila oko 100 eura za noc. Bio je poprilicno opskuran i mal, al cist. A s obzirom da smo tamo samo spavali, bilo je ok. Bili smo na nekih pola sata voznje do centra. Za prijevoz u Londonu smo koristili taj Oyster. A u principu smo isli dva put dnevno busom, prema centru (ili di vec) i natrag, a vozili smo se jednom jos unutargradskim vlakom i podzemnom. Rekla bi da smo md i ja potrosili skua oko 30 funti za prijevoz u 4 dana. Plus autobusna karta od aerodroma do centra i natrag. To se ne sjecam koliko je kostalo.

  6. #156
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,653

    Početno

    Jadro znam da ćemo i mi o tome morat razmišljat (di jesti).

    Nano mi smo kupili stvarno jeftine karte zahvaljujući MB (hvala draga do neba) koja me uputila na fejsu na kompaniju Monarch, mislim da nam je cijena karte oko 600 kn po osobi i to povratna, možeš naći i jeftinije ali ja nisam htjela da s djecom moram putovat u neko nedoba ili ići do Pule, Rijeke, Zadra i sl.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 05.05.2017. at 12:35

  7. #157

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    U blizini Science Museum se nalazi dobar restorančić Muriel's Kitchen.

    Mi smo letili easyJet-om iz Pule. Karte su bile jako povoljne. Nama je pasalo jer smo isli ba pocetku godisnjeg pa smo kombinirali s bakom u Rovinju.
    Posljednje uređivanje od larmama : 05.05.2017. at 12:40

  8. #158
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,658

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Jadro znam da ćemo i mi o tome morat razmišljat (di jesti).

    Nano mi smo kupili stvarno jeftine karte zahvaljujući MB (hvala draga do neba) koja me uputila na fejsu na kompaniju Monarch, mislim da nam je cijena karte oko 600 kn po osobi i to povratna, možeš naći i jeftinije ali ja nisam htjela da s djecom moram putovat u neko nedoba ili ići do Pule, Rijeke, Zadra i sl.

    ček ček, iz Zagreba. daj ti meni detalje . MOže i u inbox. Iako termin u kojem mi obično putujemo su proljetni praznici

  9. #159
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,487

    Početno

    Let se nadje jako jeftino. Ima i iz Ljubljane low budget.

    Smjestaj - slovenska crkva ima tamo svoj dom pa primaju "turiste" na spavanje, nocenje z doruckom. I imas zajednicku kuhinju gdje si mozes i nesto skuhati. Mozda i Hr ima tako nesto.
    A nedavno je na Putoholicarima bio jedan oglas, dvije cure iz Hr primaju turiste u sobu, mozda da se ubode tako nesto.
    Ostalo je sve ultra skupo ali tako to je u tim zapadnim metropolama .
    Posljednje uređivanje od In love : 05.05.2017. at 12:44

  10. #160
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,658

    Početno

    ovak, kod nas, zbog MMa dolazi u obzir samo let iz Zagreba. i to ga jedva nagovorim - nema šanse da bi išal nekam drugdje. Vidim ovaj Monarch - to su te cijelne koje lili govori. Ak airbn funkcionira u Londonu, nama je to uvijek najbolje rješenje

  11. #161
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    larmama hvala na tips al hrana će nam bit poseban issue, o tome ću na licu mjesta.
    Moju je odusevio Pret a Manger, imas ih po cijelom Londonu, a hrana je organic/bio, taman za vas.
    Mozes jest unutra, mozes za van...
    I obicno je na bas dobrim lokacijama, npr. mojoj curki je najdrazi onaj sa druge strane Westminster Bridge (Lambeth), pa jedes s pogledom na Big Ben.
    Ona ti moze 3 dana po fish&chipsu, ali kad se zasiti onda trazi juhe, paradajz-salate i slicno... Na zlicu i zeleno. Pa je za brzi rucak dok jos uvijek razgledas Pret a Manger super opcija.

    A za promet ne moras cak ni na site TFL, dovoljno ti je Google ukucati "od tuda do tuda", i onda ti daje sve varijante - pjeske, bus Tube, kombinacija - koliko vremena ti treba od-do, pa podijeli koliko vremena pjeske koliko u prijevoznom sredstvu, i cak ti daje i slijedece buseve/metro, tako da vidis i ako preskocis kad mozes na slijedeci. Odlicno mi je za organizaciju.

  12. #162
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,585

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    a gle, moj bi se i snasao, ali meni nikad na pamet ne bi palo rjesavat se djece na zajednickom putovanju. ako je umoran, sjednemo i idemo dalje kad se odmori
    lani smo po parizu dnevno prelazili 15-20km.
    ko je reko da moraš decu ostaviti, napose ako je zanimljivo njima i tebi je.

  13. #163
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,585

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    a gle, moj bi se i snasao, ali meni nikad na pamet ne bi palo rjesavat se djece na zajednickom putovanju. ako je umoran, sjednemo i idemo dalje kad se odmori
    lani smo po parizu dnevno prelazili 15-20km.
    ko je reko da moraš decu ostaviti, napose ako je zanimljivo njima i tebi je.

    samo sam spomenula možda i oni u tih mjesec dana pred DAN MUZEJA imaju nešto više u ponudi kaj obično nije zabadava ili je uz neku simboličku cijenu kao kod nas. recimo mi večinu muzeja obiđemo u tom periodu ( zagreb-kArlovac-zagorje), a ostalo kaj nam se čefne ak baš hoćemo videti platimo u neko drugo doba

  14. #164
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,653

    Početno

    Nano da bas tako preko putoholicara je bila ta kompanija koja je tek dosla u RH pa smo odmah ugrabili tqj svoj termin.naravno ako ides kad je npr. uskrs i praznici onda je skuplje. Malo se trebq igrat s datumima.A i smjestaj nam je po tvojim zeljama airbnb apartman s vrtom. I on nas dodje ko apartman ljeti na moru -hocu reci cijena po danu. Fakat skroz ok.

  15. #165
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,171

    Početno

    Lili, ima dosta restorana sto ti na cijenu obracunaju 12.5% napojnicu htio-nehtio.

    Meni budu Ok neki tapas barovi jer ne jedem puno. Onaj tko moze puno pojesti, njemu ispadne preskupo. Platis po broju štapića koje odaberes, dugi "raznjici" imaju jednu cijenu, kratki drugu.

  16. #166
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,171

    Početno

    Mislim da smo isli u tapas Pix blizu Covent Gardena. I jos neke. Ako ste ljubitelji Espressa, preporucam Nude Espresso. Ima ih vise.
    Sladoled i kolaci (i odlican espresso ) La Gelateria, to je isto blizu Covent Gardena.

    Ja sam obozavatelj dobrog espressa

  17. #167
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    larmama hvala na tips al hrana će nam bit poseban issue, o tome ću na licu mjesta.

    Mi ti jedemo i volimo "zdraviju" i laganiju hranu, nitko od nas 4 ne jede/ne voli ni hamburgere ni pomfri, ni mesa u raznoraznim umacima slatko-kiselkastih okusa, ni ljute okuse, muž je vadio žuč pa ne smije ljuto ni masno/teško, mala je "blitva" tip.

    bit će veselo, morat ćemo naći nešto tipa talijanske, grčke il ineke druge mediteranske kuhinje. koliko poznajem englesku kuhinju iz filmova i knjiga to defintiivno nije moj tip prehrane
    a pizzu mogu pojest jednom al ne više, slijepi mi se za želudac. Variva na koja smo naviknuti zasigurno nema...

    al nećemo sad cjepidlačit, idemo uživat a naći će se već nešto za ubacit u kljun.
    Toplo preporučam Princi u Sohou https://www.tripadvisor.com/Restaura...n_England.html
    Kvalitetan English breakfast ujutro, lagana večera u Princiju, nama najbolja kombinacija

    Nije loše ni prenoćiti u hostelima u Londonu, npr YHA London Central je skroz ugodan hostel. U vrijeme kada smo mi bili boravilo je u njemu više obitelji sa djecom.

  18. #168
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Može se u GB s osobnom?

  19. #169
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Može se u GB s osobnom?
    Tu piše da može: https://www.gov.uk/eu-eea

  20. #170
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,585

    Početno

    Samo kaj ne piše datum, ajmo lili odgovor!

  21. #171
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,653

    Početno

    Provjereno .moze.

    moji muski idu s osobnom.
    hvala puno cure.
    evo muz sve satelitski gleda heba te ko da sam vec tamo.on pokopcao dok si rekao keks.
    i naravno planira svoja cuda od moderne arhitekture ubacit u nas program. Will see ...

    Svi su se vec spakirali osim mene .ja cu sutra.
    jedva cekamooo.....

  22. #172
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,658

    Početno

    Uzivajte! I napisi dojmove

  23. #173
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,585

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    ko je reko da moraš decu ostaviti, napose ako je zanimljivo njima i tebi je.

    samo sam spomenula možda i oni u tih mjesec dana pred DAN MUZEJA imaju nešto više u ponudi kaj obično nije zabadava ili je uz neku simboličku cijenu kao kod nas. recimo mi večinu muzeja obiđemo u tom periodu ( zagreb-kArlovac-zagorje), a ostalo kaj nam se čefne ak baš hoćemo videti platimo u neko drugo doba
    i tak vi se tu smijete

    ali mi jučer bili u jednom gdi je teta na blagajni nekim stranim starčekima bez pardona naplatila 60 kn, da su znali ostalo bi im dosta za kavu i kolače.


    lili sretno, a pošto šiški skrivaju čvorugu, tak bu i na slikama
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 07.05.2017. at 06:51

  24. #174
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Lili sretan put i dobar provod!

    i jos par stvarčica o hrani:
    london je naravno skup, ali dobra vijest je da se odlično, dobro i loše moze jesti u svim činjeničnim kategorijama. Samo se treba potruditi pronaći dobra mjesta.

    Tako da relativno jeftino se moze jesti ne samo u Food-courtovima M&S, selfridgesa, a ja bih ušla i u prizemlje Harrodsa, (stvarno je doživljaj), pret a manger, planet organic ( nisu sve filijale od planet organic dobre, ali one blizi citya i u kensingtonu su odlične),
    vec ima i jako puno malih, vrlo jednostavno uređenih restorančića koji su prilicno povoljni za London, a hrana im je odlična.

    app "time out" ti je jedna jako dobra pomoć. Sve je fino strukturirano, po vrste, cijeni, itd...

    moj dragi muž lijepo sve to istraži, te kako mi isplaniramo svaki dan po rutama određenog dijela grada, on odmah ima par dobrih prijedloga. I bome dosada nije omanuo.

  25. #175
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Thanks cure,
    Lili, guštajte!

  26. #176
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,653

    Početno

    Hvalaaa cure. Sutra putujemo,.jedva cekam. Mojca hvala za preporuku za kvart sinoc muz istrazivao satelitski wau..to je bas za nas.

    Seni evo i moj pronasao restorane i 100 cuda (naravno u Hyde park se ide zbog instalacija a ne prirode, jezerca i sl. ).

  27. #177
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,487

    Početno

    Lili, uživajte!!

  28. #178
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,653

    Početno

    Hocemo drage moje, hvala na svim savjetima od velike su nam pomoci.
    Avantura sutra pocinje! ne znam tko je uzbudjeniji od nas 4. Veliki

  29. #179
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,350

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Hocemo drage moje, hvala na svim savjetima od velike su nam pomoci.
    Avantura sutra pocinje! ne znam tko je uzbudjeniji od nas 4. Veliki
    Dobru zabavu! Javi dojmove kad uhvatis vremena...

  30. #180
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,585

    Početno

    jesi li i petra pana ugradila u posjet https://www.royalparks.org.uk/parks/...ter-pan-statue

  31. #181
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,653

    Početno

    Cure evo me, imali smo nakon povratka neke proslave za vikend pa nikako se dočepat kompa.
    ukratko bilo je odlično, uživali smo, vaši savjeti su nam jako pomogli.

    obišli smo manje-više sve kako smo i planiali sve te glavne znamenitosti u centru (big Ben, Westminster, Buckingham), Picadilly-Oxford-Regent street, Soho, Carnaby street, Greenwich, vrlo detaljno obišli Science Museum i Prirodoslovni muzej , sve velike parkove (Greenwich, St, James, Green, Hyde Park), Royal Albert Hall, čuda moderne arhitekture, puno toga vidjeli i što nismo planirali jer je bilo usputno.

    smještaj nam je bio odličan za preporučiti, inače cijeli Greenwich mi je super kvart (Mojca thanx).

    Djeci se sve bilo fora i zabavno, za predahe smo se vozili u double deckerima, uvijek 2. kat ista pozicija prvi red s najboljim pogledom

    Jedan dan smo čak otišli s linijom 9 pa kud nas odveze, otkrili neki divan kvart (mislim Angel tako se zvala stanica). Neka mjesta smo dva puta čak posjetili.

    imam novost Oysterom se najnormalnije vozi s Gatwicka vlakom onim Gatwick Expressom (8 funti), Oyster mi je pravo otkriće i odlična stavr odmah smo stavili po 30 funti svaki od nas i udri, provlačili na sve strane, jako puno smo se vozili a nakon onog dnevnog limita od 6,6 funti se više ne naplaćuje.

    Uspjela sam ubacit u raspored čak i trening trčanja po Greenwich parku (a i muž)

    bilo je fantastično, pitajte ako imate još kakvih pitanja, sad sam u žurbi. i hvala svima još jednom puno
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 14.05.2017. at 22:09

  32. #182
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,350

    Početno

    Super vam je bilo!

    Jooooj, kako bih i ja rado, a nemam sada prilike.

    Dobra stara vremena - meni je djevojčica koju sam čuvala (tada 4-godišnjakinja) utekla u Round Pond u Hyde parku...hehehe....ali to je bilo prije tak puno godina da se ni ne usudim zbrajati.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 15.05.2017. at 09:48

  33. #183
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,171

    Početno

    Super lili! Putovati je super! Tvoje su cure već u dobi kad će se sjećati gdje su bile, pogotovo starija.

  34. #184
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,653

    Početno

    Jelena,
    starija je cura, mladji mi je sin
    al i on ima slonovsko pamcenje.

    uzivaj u svom sincicu!

  35. #185
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,171

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Jelena,
    starija je cura, mladji mi je sin
    al i on ima slonovsko pamcenje.

    uzivaj u svom sincicu!
    Ups, kad se to promijenilo
    Oprosti, nemam pojma zašto sam tako zapamtila.
    Hvala

  36. #186
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,653

    Početno

    ma sve 5, pa tko bi nas sve popamtio.

  37. #187
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,623

    Početno

    Baš ste se lijepo proveli! Nisam ni sumnjala da ne bu pal trkanac. Zato ste i stigli tak puno vidjeti.

  38. #188
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,653

    Početno

    Nera

    cure evo ako će netko ići mi smo bili u ovom smještaju: https://www.booking.com/hotel/gb/the...en-RD170879103

    the Armitage, uzeli smo family studio s vrtom. morate kliknut na slike od tog studija, jedan bračni krevet a i sofa se razvlači za dvoje.

  39. #189
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,658

    Početno

    ova avio kompanija je bila OK? kak je s prtljagom? Samo ručna ili?

  40. #190
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,658

    Početno

    ajme, sad gledam apartman - pa to je užasno skupo. Mi smo u centru Pariza, predivan, istina bog mali stan (ali veliki nam ni ne treba jer u njemu samo spavamo) platili koji euro preko 100. sada znam zašto nikad, pa ni tad, ne gledam avionske karte za London

  41. #191
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,094

    Početno

    Može se naći i puno jeftinije u Londonu, čak i u centru.

  42. #192
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Super!
    Drago mi je da ste uživali.

  43. #193
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    ajme, sad gledam apartman - pa to je užasno skupo. Mi smo u centru Pariza, predivan, istina bog mali stan (ali veliki nam ni ne treba jer u njemu samo spavamo) platili koji euro preko 100. sada znam zašto nikad, pa ni tad, ne gledam avionske karte za London
    preko 200€ noć je jako jako puno za smještaj potpuno izvan londona. kad velim jako jako puno, mislim na mene osobno.
    u gradu se nađe puno povoljniji smještaj. možda nema parka za trčanje pod nosom, ali ima izbora do 150€ noćenje

  44. #194
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,653

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    ova avio kompanija je bila OK? kak je s prtljagom? Samo ručna ili?
    Avion odličan prostran, nekih cca 240 mjesta (ne sjećam se točno al baš smo bili brojali redove), ima baš fino mjesta za noge, više nego u ostalim niskobudzetnim kompanijama. Krcat je bio u oba smjera. Obavezno nosit ručnu prtljagu jer im je ona za avion preskupa, to su nam rekli i na aerodromu da su niskobudzetna kompanija s najvišiom cijenom naplate prtljage za u avion (nisam zapamtila brojke al lako zguglalate).
    No kako je avion bio pun, ionako nam je rućna prtljaga otišla na avion, samo besplatno i tako u oba smjera.

    Cijena za jedno u oba smjera je bila 600 kn. Fakat povoljno a letjeli smo u normalno doba iz Zagreba/Londona, što je meni bilo bitno radi djece.

    Cure nešto ste krivo povezale, pisala sam vam već prije da nas je noćenje došlo samo 60 EUR za nas 4. Kao i apartman na Silbi gdje ljetujemo. To je fakat povoljno a kvart je divan i dobro povezan. Javni prijevoz i je za 10. Prazne vam koševe za smeće svaki dan i donose čiste ručnike.

    Nisam uopće gledala koje datume (bit će predbožićne ) sam stavila dok sam vam tražila link za smještaj, htjela sam da vidite slikice. Vrt mi je posebno bio drag

  45. #195
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,653

    Početno

    Nano možda se sad predomisliš pa ponekad zaviriš u cijene karte i smještaja u Londonu

  46. #196

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    A koja je aviokompanija ?

  47. #197
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,623

    Početno

    Ja išla gledati slikice zbog vrta i totalno me razočarao. Morala bi im ja doći urediti engleski vrt.

  48. #198

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    I da kojom kombinacijom prijevoza ste išli iz Grenweecha svakodnevno ? I kojom s aerodroma ?

  49. #199
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,658

    Početno

    hahahaha, valjda je u datumima problem - nisam ni ja gledala. Kaj ja znam - meni je maximum 100 eura za nas 4. OK, lili, nagovorila si me. Jedino moram skupiti lovu i naći termin. Valjda će letjeti si sljedeće godine za proljetne školske praznike

  50. #200
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,829

    Početno

    Pisalo je 15.000 kuna za 7 dana

Stranica 4 od 7 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •