Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 63

Tema: logoped u zapadnom dijelu Zagreba-znate nekog dobrog ?

  1. #1
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,658

    Početno logoped u zapadnom dijelu Zagreba-znate nekog dobrog ?

    Valjda sam na pravom mjestu s temom.

    Radi izgovora slova R, voljela bih da krenemo kod nekog privatnog logopeda u zapadnom dijelu grada.
    Znate li nekoga za preporučit, bilo da ste bili vi, bilo da se radi o nekome koga poznajete, a išao je tamo?

    Naime, malena 4 god. sama traži da ide kod tete koja će je naučit reći R (mi joj nismo ništa spominjali,al sama je osvijestila). Kad crta slova ili izgovara koje je koje, kad dođe do R, samo kaže "To ne znam izgovorit" (izgovara ga kao j), u nekim riječima se već čuje naznaka R npr. u hrskavo).

    Zbog svega navedenog, htjela bih da krenemo.
    Pls help ako znate nekoga, ovaj Logoped. kabinet ABC koji mi je u kvartu (Špansko-POS) trenutno ne radi jer je logopedica na porodiljnom.
    Hvala.

  2. #2
    kasiopeja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    862

    Početno

    Logopedski kabinet Kristina Majic, Mi smo bili jako zadovoljni. Iako kako sam s dvoje imala iste tegobe, r vam je blizu, i vjerojatno ce ga i sama razvojno dobiti. "R" se tolerira ne imat do pete godine.

  3. #3
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,594

    Početno

    a jel si pitala logopedicu u vrtiću

  4. #4

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    197

    Početno

    I mi išli kod Kristine Majić

  5. #5
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,594

    Početno

    kakve su cijene?

  6. #6
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,658

    Početno

    hvala cure.
    pogledat cu gdje je. znaci bile ste zadovoljne?

    a vrticka logopedica- klasika bavi se urgentnim- predskolarcima ...

  7. #7
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,594

    Početno

    mislim da nije često mi veli da proučava klince, recimo dost često i mojeg.

    ali otiđi do nje i skreni pažnju, pa će ti reć kaj misli o tvojoj

  8. #8
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,658

    Početno

    dajte mi pls recite što se vi svojima rekli kad ste ih krenuli vodit k logopedu?
    mene je moja malena sama tražila da je netko nauči reći slovo R a sad kad sam joj rekla da ćemo ići kaže : Ja ne bih".

    Ma mislim stvarno, kako da joj to prikažem, trebam rješenje hitno jer sutra u 18h idemo logopedu.Hvala.

  9. #9
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,594

    Početno

    a da joj samo kažeš da idete kod jedne tete malo pričati, mislim da u toj dobi logoped nije neka riječ, ako si imenovala tako

  10. #10
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,658

    Početno

    tako cu nekako.
    jeste vi kod majicke uspjeli rjesit svoje poteskoce?mene zakazala kod ane miljak koja radi kod nje.netko zna nesto o njoj? iskustva?

  11. #11
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,658

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    tako cu nekako.
    jeste vi kod majicke uspjeli rjesit svoje poteskoce?mene zakazala kod ane miljak koja radi kod nje.netko zna nesto o njoj? iskustva?
    Bili jučer kod Ane Miljak (u kabinetu od K.Majić), zadovoljni smo, dobro prošlo, rekla nam je da treba raditi na pravilnom postavljanju jezika na gornej nepce za slovo L i onda će preći s vibriranjem na R. Ostalo ok. Ići ćemo jednom tjedno po pola sata, to je njena preporuka i dobit ćemo neke vježbice za doma (tu i tamo).

    koliko ste vi često išli vi koji ste imali ovo sa L/R? s tim da ja pojam nisma imala da ne stavlja dobro jezik za L jer L zvuči izvrsno.

  12. #12
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,352

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Bili jučer kod Ane Miljak (u kabinetu od K.Majić), zadovoljni smo, dobro prošlo, rekla nam je da treba raditi na pravilnom postavljanju jezika na gornej nepce za slovo L i onda će preći s vibriranjem na R. Ostalo ok. Ići ćemo jednom tjedno po pola sata, to je njena preporuka i dobit ćemo neke vježbice za doma (tu i tamo).

    koliko ste vi često išli vi koji ste imali ovo sa L/R? s tim da ja pojam nisma imala da ne stavlja dobro jezik za L jer L zvuči izvrsno.
    2x tjedno, vježbe za L (dugo dugo) i onda za R (puno brže je išlo). Trajanje terapije nije mjerodavno, to ti je uvijek individualno. I da - dijete vježba pred ogledalom pravilno postavljanje jezika.

    MOj sin nije htio vježbati uz bilježnicu, pa sam sve prebacila u ppt. Ako te zanima, imam još uvijek sav materijal sačuvan, upravo za L i R.

  13. #13
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Trajanje je individualno, netko riješi za mjesec dana, netko za godinu dana.
    I moj je krivo izgovarao L, a meni se činilo ok.
    Vježbanje doma nismo radili "uz bilježnicu" nego "u igri". Npr. slagali smo kockice zajedno i ja bih mu usput govorila riječi koje je ponavljao.
    Dobro je da i vi koji s djetetom komunicirate naglasite to ispravno L u govoru.

  14. #14
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,594

    Početno

    moj je imao samo R, ali pošto neka slova treba proraditi da bi se došlo do pravilne vigracije, prošo je sve D, T, L i R, u početku je išao 2xtjedno a posle 1 i rješio je to sve u 2 mjeseca.

    uz govo on je imao i pisanje, jel tvoja ima i pisanje i crtanje

    sve je pisao i crtao u crtančicu, teta je pisala riječi koje treba učiti, pjesmice, zagonetke imal je skoro punih 6 godina, i to je zbavil prije predškole

  15. #15
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Mi imamo problema sa kvačičastim slovima. Isto tražim logopeda u zapadnom dijelu grada. Kako se kreču cijene? Bili smo na pregedu u Klaićevoj i tamo nas ne žele primiti na vježbice jer uzimaju samo teške slučajeve, a i čeka se dugo. Trebati ćemo ići 2 puta tjedno.

  16. #16
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,594

    Početno

    pa kaj nema u Gajnicama u onoj kući nasuprot placa privatni logoped

  17. #17
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Ma ima ih posvuda,ja bi htjela nekog provjerenog.

  18. #18
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,594

    Početno

    kaj nije taj onaj isti koji je na Jarunu

  19. #19
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,658

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    2x tjedno, vježbe za L (dugo dugo) i onda za R (puno brže je išlo). Trajanje terapije nije mjerodavno, to ti je uvijek individualno. I da - dijete vježba pred ogledalom pravilno postavljanje jezika.

    MOj sin nije htio vježbati uz bilježnicu, pa sam sve prebacila u ppt. Ako te zanima, imam još uvijek sav materijal sačuvan, upravo za L i R.
    ajme Peterlin to bi bilo super šaljem ti pp, hvala ti puno.

  20. #20
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,658

    Početno

    hvala cure za vaša iskustva.

    Čuj Eci evo ja sam tu pitala za provjerenog pa mi sugeriraše ovaj kabinet K. Majić, bili jednom bilo ok, javim nakon par puta kako ide, jel primjećujem napredak i tako...

  21. #21
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,991

    Početno

    Moje dijete zbog slova R hoda logopedu od travnja (s pauzom dva ljetna mjeseca) i kad god pitam što trebam s njom doma raditi. Odgovor je vrlo uvjerljivi - ništa! Dapače, molim me da mi ne padne na pamet nešto raditi. Je li to stvarno tako i vama bilo?

  22. #22
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,594

    Početno

    ne moj je odma dobil zadaću za doma, crtanje pisanje učenje nekih riječi gdi su određena slova na početku sredini na kraju, na kraju su bile pjesmice. moj je išel u Vrapće kod logopedice koja je pod Suvagom
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 18.10.2013. at 15:58

  23. #23
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,415

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Moje dijete zbog slova R hoda logopedu od travnja (s pauzom dva ljetna mjeseca) i kad god pitam što trebam s njom doma raditi. Odgovor je vrlo uvjerljivi - ništa! Dapače, molim me da mi ne padne na pamet nešto raditi. Je li to stvarno tako i vama bilo?
    Meni je tako bilo kad sam hodala sa M. za czs i čžš.
    nista nisam trebala raditi , niti ispravljati ga u izgovoru, za pola skolske godine sve se ispravilo.

  24. #24

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,155

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Moje dijete zbog slova R hoda logopedu od travnja (s pauzom dva ljetna mjeseca) i kad god pitam što trebam s njom doma raditi. Odgovor je vrlo uvjerljivi - ništa! Dapače, molim me da mi ne padne na pamet nešto raditi. Je li to stvarno tako i vama bilo?
    Ovisi kakav joj je R, ali sjećam se da je meni vrtićka logopedica svojedobno rekla da je bolje da roditelji kod R ne popravljaju ništa jer često naprave više štete nego koristi.
    Moj A. je imao onaj "frhancuski R", koji se najteže ispravlja, ali je kod vježbi bitno na kojim primjerima se radi. Pa tako legendarna rečenica "riba ribi grize rep" u ovom slučaju napravi još goru štetu, jer "zacementira" pogrešno mjesto izgovora.
    Doduše, kasnije je dobio neke vježbe "za doma", ali to je bilo već u kasnijoj fazi kad se situacija već dosta popravila (a ionako nije htio vježbati doma ).

  25. #25
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,829

    Početno

    Mi smo vježbali doma i to puno i vojnički.

  26. #26
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,594

    Početno

    i moj je imal francuski R, a ja ga još sad imam

  27. #27
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Mene je zašpotala logopedica na pregledu u Klaićevoj što sam vježbala sa njim doma. Nije mi objasnila zašto, nešto je spominjala da ne smije osvijestiti taj problem :/
    Kako se kreču cijene kod privatnih logopeda?

  28. #28
    MarijaP avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Twin Peaks
    Postovi
    2,066

    Početno

    Djetetu koje nije svjesno problema se ne smije pomagati bez uputa. Logoped oprezno osvijesti problem.
    Roditelj koji ima problema s izgovorom ne moze vjezbati s djetetom.
    Cesto su za zadacu vjezbe disanja, grafomotoricke i motoricke vjezbe, a ne vjezbe izgovora.
    Ako dijete odbija suradnju roditelju, ne smije ga se tjerati.

    Cijene su cca 130-180 kn/45 min

  29. #29
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,352

    Početno

    Citiraj MarijaP prvotno napisa Vidi poruku
    Djetetu koje nije svjesno problema se ne smije pomagati bez uputa. Logoped oprezno osvijesti problem.
    Roditelj koji ima problema s izgovorom ne moze vjezbati s djetetom.
    Cesto su za zadacu vjezbe disanja, grafomotoricke i motoricke vjezbe, a ne vjezbe izgovora.
    Ako dijete odbija suradnju roditelju, ne smije ga se tjerati.

    Cijene su cca 130-180 kn/45 min
    Ovo je točno.

    Htjela sam samo reći da su meni logopedi iz Suvaga bili od silne pomoći kako (i da li) raditi s djetetom. Logoped će roditelju napomenuti što i kako treba, a što ne treba, ali ako to ne napravi (ili ne napravi do trenutka kad mi to očekujemo) ne treba se ustručavati pitati logopeda što treba jer to nije isto za svako dijete. Neki će dobiti upute što raditi, drugi da je bolje ne pomagati. Zato i idemo logopedu, jer da se sve može riješiti pukim vježbanjem doma, ne bi ih trebali.

  30. #30

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Poštovanje! Malo me začudilo da vam je neka kolegica odgovorila NIŠTA, bez ikakvog objašnjenja zašto se nekad ne preporučuje roditeljima da vježbaju doma. Uglavnom, neke mame su vam dobro odgovorile. Najvažnije je da dijete ne gubi samopouzdanje, i da se ne boji govora, tj.da se ne stidi sebe i svog načina komuniciranja. Često se dogodi da roditelji na ružan način opominju i ispravljaju djecu-i što se dogodi- dijete razvija strah od govora, i onda korekcija izgovora ide otežano jer se dijete povlači u sebe. Često se zbog ne pravilnog reagiranja roditelja na djetetovu teškoću izgovora razviju i neki oblici mucanja kod djece, baš iz razloga straha od govora.

  31. #31
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,658

    Početno

    Ekipa evo me opet.
    L smo savladali brzo, a R još traje. Nisam zadovoljna što imam jedan termin tjedno fiksno, a drugi termin mi stalno daju onako leteći pa nam je vrlo teško izorganizirat se kroz tjedan na taj način. Kod Kristine Majić smo i idemo već 5,5 mjeseci. Nekako očekujem da mi se kao klijetnu proba više izaći ususret.

    Inače jutro bi nam više odgovaralo, to bi nam bilo idealno

    Please može prijedlog nekog logopeda zapadni dio ili Jarun. dosta nam je hitno ne bih htjela raditi pauzu između.Hvala.

    Zainteresirana sam i za logopedske usluge na "crno".Može na pp.

  32. #32
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,658

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ekipa evo me opet.
    L smo savladali brzo, a R još traje. Nisam zadovoljna što imam jedan termin tjedno fiksno, a drugi termin mi stalno daju onako leteći pa nam je vrlo teško izorganizirat se kroz tjedan na taj način. Kod Kristine Majić smo i idemo već 5,5 mjeseci. Nekako očekujem da mi se kao klijetnu proba više izaći ususret.

    Inače jutro bi nam više odgovaralo, to bi nam bilo idealno

    Please može prijedlog nekog logopeda zapadni dio ili Jarun. dosta nam je hitno ne bih htjela raditi pauzu između.Hvala.

    Zainteresirana sam i za logopedske usluge na "crno".Može na pp.
    itko?
    help!!!

  33. #33
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,658

    Početno

    Curke,

    evo me s feedbackom. R već imamo neko vrijeme al nekako je ta automatizacija još u tijeku. Koliko je to kod vas trajalo? Koliko to još uopće može trajati-ta automatizacija?
    Malo su nas zavlačili s tim terminima, sad imamo 2x tjedno, sve 5 al bilo bi lijepo kad bi uspjeli to završit do kolovoza i u miru na more

    Neki savjet za nas roditelje? anything? Da budem iskrena ne stignemo i ne sjetimo se baš često vježbati, uglavnom radi s logopedicom.
    Hoću reći blesavo mi je ispravljat, ponovim točno,al malena je bila sama počela ispravljat svoj izgovor pa je prestala, to je bilo super jer je zapravo sama nesvjesno vježbala.

    Slušam i upijam....

  34. #34
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,352

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Curke,

    evo me s feedbackom. R već imamo neko vrijeme al nekako je ta automatizacija još u tijeku. Koliko je to kod vas trajalo? Koliko to još uopće može trajati-ta automatizacija?
    Malo su nas zavlačili s tim terminima, sad imamo 2x tjedno, sve 5 al bilo bi lijepo kad bi uspjeli to završit do kolovoza i u miru na more

    Neki savjet za nas roditelje? anything? Da budem iskrena ne stignemo i ne sjetimo se baš često vježbati, uglavnom radi s logopedicom.
    Hoću reći blesavo mi je ispravljat, ponovim točno,al malena je bila sama počela ispravljat svoj izgovor pa je prestala, to je bilo super jer je zapravo sama nesvjesno vježbala.

    Slušam i upijam....
    Za automatizaciju (kao i kod učenja čitanja, na primjer) treba zapravo dosta više vremena nego za početno svladavanje. Može se to ubrzati vježbama, ali ne bih rekla da to treba provoditi "vojnički" nego baš ovako - kad se sjetite... Idete u šetnju, pa se igrate usput tko će se sjetiti više riječi koje imaju R na početku, pa na kraju, pa u sredini... Tako vježbate izgovor + analizu i sintezu. Ne morate se samo orijentirati na R, odabereš i druge glasove za razbijanje monotonije i slično.

    Drugo - učenje pjesmica i recitacija napamet! Moj mlađi je uvijek na prvu loptu zapamtio pjesmicu, a starijem je trebalo nekoliko ponavljanja, pa mu je mlađi brat bio "backup" i pomagao. Stariji je naučio početak:

    Bila jednom jedna vReća,
    Nije znala što je sReća,
    JeR je sa svih stRana
    Bila podeRana.

    Eh, sad, tu bi stao i mislio što dalje, a mali bi istog trena nastavio (on nije imao nikakve smetnje izgovora + savršeno pamćenje):

    TRažila si je zakRRRRpu...

    Isuse, kako je to brzo prošlo.... Moj mlađi je prošli tjedan ubrao nagradu u školi upravo za recitatorske nastupe tijekom školske godine. Stariji - R je automatizirao negdje u drugom razredu i tada smo prestali redovno hodati logopedu. ALI kako djeca rastu, raste i čeljust (pogotovo početkom puberteta) pa je znao imati recidive - ne baš kod R nego epizode nerazumljivog govora i mumljanja dok se nije priviknuo na nove dimenzije čeljusti, jezika itd. Isto kao što su klinci u pubertetu trapavi kad im naglo izrastu ruke i noge, odrazilo se i na govor. Baš sam se zabrinula (bilo je to prije cca 2 godine) a prijatelj logoped me utješio jednom jedinom rečenicom da je to normalno i očekivano. Tako da ne očekuješ da će razvoj govora ići pravocrtno. Nema veze. Bitno da ide na bolje.

  35. #35
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,991

    Početno

    U DZ Vrapče je došla nova logopedica (prethodna otišla u mirovinu), od srca je preporučujem. S njom privatno dijete je u razumnom roku riješilo teškoće (nakon 8 mj.jalovih trudova kod druge logop.)

  36. #36
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Morate vježbati kod kuće i to što više i moraš dijete ispravljati i inzistirati da pokuša pravilno izgovoriti.
    Što je dijete starije to terapija duže traje.
    Iz mog iskustva s nećakinjom ti mogu reći da ide na terapiju već dvije godine i nije gotova.
    Na jesen će morati nastaviti.

  37. #37
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,829

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    U DZ Vrapče je došla nova logopedica (prethodna otišla u mirovinu), od srca je preporučujem. S njom privatno dijete je u razumnom roku riješilo teškoće (nakon 8 mj.jalovih trudova kod druge logop.)
    Pridružujem se preporukama, logopedica je odlična!

  38. #38
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,658

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Morate vježbati kod kuće i to što više i moraš dijete ispravljati i inzistirati da pokuša pravilno izgovoriti.
    Što je dijete starije to terapija duže traje.
    Iz mog iskustva s nećakinjom ti mogu reći da ide na terapiju već dvije godine i nije gotova.
    Na jesen će morati nastaviti.
    al Tanči upravo logopedi govore da se djecu ne ispravlja, da je to nešto najgore, samo ponoviti ispravno. Pa ne mislim da je moje dijete spada u starije, ona je krenula s 4 god i 5-6 mj, prošli mejsec je napunial 5 godina. Pa nismo mogli ići s 3 godine za slovo R ???!!!

    S kolik oej tvoja nećakinja krenula, jel isto R u pitanju?

  39. #39
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,658

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    U DZ Vrapče je došla nova logopedica (prethodna otišla u mirovinu), od srca je preporučujem. S njom privatno dijete je u razumnom roku riješilo teškoće (nakon 8 mj.jalovih trudova kod druge logop.)
    čokolada, jesam te dobro shvatila išle ste privatno, jel isto za R?
    Može na pp ime te logopedice.

    mi isto idemo oko 7,5 mj (ok uz kraće prekide, za novogodišnje blagdane i odbolovane kozice) al morma priznati da sam msilila da ćemo prije. 4-5 mjeseci smo išli jednom tjedno, mislim da smo tu izgubili, što bolje dinamika, to bolji rezultati.

    Mi isto vježbamo kroz vježbu u šetnji, u igri al ne baš uz njenu bilježnicu.
    U principu nigdje nam se ne žuri, al imamo neke druge razloge privatne prirode (ne bih sad tu na forumu o njima) zbog kojih bi bilo jako poželjno da završimo terapiju ako je ikako moguće do ljeta. Al kako bude, bude.

  40. #40
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,594

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Pridružujem se preporukama, logopedica je odlična!
    a umjesto koje je došla, moj klinac je bio kod Biograđanke

  41. #41
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,658

    Početno

    čekaj jelena ti si išla preko Suvaga?

  42. #42
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,594

    Početno

    je ja jesam ko klinka, ali tu pričamo o našim klincima je moj najveći je išo u Vrapće prek Suvaga, išla su i sestrina deca.

  43. #43
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,594

    Početno

    skužila valjda je biograšđanka ošla, jer mi je sestra rekla da njihova radi.

  44. #44
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,658

    Početno

    Taman sa m se pozalila na forumu kad ono zadnjih dana kao da je automatizacija počela intenzivnije, ili mi se mozda od silne želje prividja ha,ha,... mislim da mi se ipak ne priviđa.

  45. #45

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    271

    Početno

    Ako netko jos treba logopeda prema zapadnom dijelu grada....moje dijete je islo na vjezbice u Udrugu jednu koja se frisko preselila u Ozaljsku (blizina Tresnjevackog placa). Ja sam prezadovoljna...on je u cca 7mj ispravio slijedece glasove: c, dz, dj, r, lj i nj. Uz to naucio cijelu abecedu i pise kratke rijeci i recenice. U Udruzi su tri logop.sve tri su super. One rade i logop.obradu. Sat traje 45 min, a cijenu ne znam smijem li navesti ali sve dodatne informacije posaljem na pp. Ne znam dal zvucim ko reklamni letak al ja sam stvarno prezadovoljna. Moj mali jos ide kod njih radi na slusnom razlikovanju.

  46. #46
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Navodno ima (ili je bio) neki logoped odmah pokraj OŠ Janka Draškovića u Vrapču - da li to još ima i ako znate kontakt?

  47. #47
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,594

    Početno

    bio je neki privatnik baš poreed škole ( sad ne znam jel još tamo),
    a od Suvaga su nasuprot škole u domu zdravlja

  48. #48

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    1

    Početno

    Zamolila bih korisnicu " jelena.O "da mi se javi na mail,zato sto sam nova clanica i nemam pravo slat pp.
    email:jasmina.grezak@gmail.com
    Unapred Hvala.

  49. #49

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    271

    Početno

    Andream kasnim s odg neka ludnica na poslu pa nisam par dana pratila forum.
    Uglavnom na pp svi detalji oko Udruge gdje ja vodim malenog

  50. #50

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    271

    Početno

    Cure moj mali je svladao R u vrlo kratkom vremenu. Radio je vj titranja glasa cca mj dana nakon cega su uslijedile vj R u rijecima. To je trajalo cca mj dana s vj automatizacije. Al logop mi kazu da je to super brzo i da obicno za R treba nekoliko mj. Ovisi i o djetetu.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •