a ti si u italiji??? a ova subota je radna?
sorciere prvotno napisa a ti si u italiji??? a ova subota je radna? ma neee, utorak 8.10. kod nas (hr) je praznik pa možeš lijepo u trst na kaficu i po čizme, a ne čini se skupo.
sorciere prvotno napisa a ova subota je radna? Normalna je subota, Talijani sad nemaju praznika do 1.11. U HR je praznik u utorak.
Posljednje uređivanje od Elly : 01.10.2013. at 09:18
Pravila foruma