Stranica 16 od 35 PrviPrvi ... 6141516171826 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 751 do 800 od 1720

Tema: nogometni navijaci

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    35,390

    Početno

    Rozi natpis ide uz crvene štucne

  2. #2
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    12,066

    Početno

    Koji rezultat predviđate?
    Ja kažem da će biti 3:2, za nas.

  3. #3
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Koji rezultat predviđate?
    Ja kažem da će biti 3:2, za nas.
    to bi bilo fenomenalno
    ja ne predviđam ništa, čak ni ne razmišljam o tome da bi mogli pobijediti, to je fantastičan uspjeh naših kako god bude

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,530

    Početno

    Malo golova i tijesan rezultat.. 2:1 samo nisam sigurna za koga

  5. #5
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,023

    Početno

    ja samo molim boga da nas ne nakantaju s nekom nenormalnom razlikom
    da im mbappe bude nenaspavan, živčan i spor

    sve drugo kako mora, neka bude!
    daj bože da pobijedimo! ako ne bude išlo, da izgubimo s golom razlike.

  6. #6
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,865

    Početno

    Ono što sam unatoč svom krajnje ograničenom znanju o nogometu primijetila kod ove repstacije je da ima pobjednički duh i da ne odustaje (što inače i nije bila odlika hrvatskih sportaša). Osim toga, uopće se ne boje reći da će biti svjetski prvaci. I zato mislim da će Hrvatska pobijediti u finalu

  7. #7
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,759

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Ono što sam unatoč svom krajnje ograničenom znanju o nogometu primijetila kod ove repstacije je da ima pobjednički duh i da ne odustaje (što inače i nije bila odlika hrvatskih sportaša). Osim toga, uopće se ne boje reći da će biti svjetski prvaci. I zato mislim da će Hrvatska pobijediti u finalu



    na "repstaciju"

  8. #8
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,023

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Ono što sam unatoč svom krajnje ograničenom znanju o nogometu primijetila kod ove repstacije je da ima pobjednički duh i da ne odustaje (što inače i nije bila odlika hrvatskih sportaša). Osim toga, uopće se ne boje reći da će biti svjetski prvaci. I zato mislim da će Hrvatska pobijediti u finalu
    ma imaš pravo 100%



    jab mimu za počasnu člancu hns-a!
    ili moderatoricu na forum.hr, podforum russia 2018.

  9. #9
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Ajde, nek stave i slag na tortu!!!
    Ako i ne stave, svejedno ce biti slatka
    Sretnoooooo.......

  10. #10
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,865

    Početno

    Možda nakon što uspijem odgledati jednu cijelu utakmicu u komadu

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Ja sam trenutno doma, u Imotskom. Ovo je ludnica od ranog jutra

  12. #12
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,097

    Početno

    2:0 za nas

  13. #13
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,300

    Početno

    "Mlinar" daje priopćenje: Ostali smo bez francuza, ali dobijamo ih popodne.

  14. #14
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    12,066

    Početno


  15. #15
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno


  16. #16
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,142

    Početno



    Mene od jutra pere nervoza... ovo je strašno što su napravili i da i izgube ovo je vrh... ali kad bi dobili.. uhhhhh ježim se

  17. #17
    sara38 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    1,364

    Početno


  18. #18
    sara38 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    1,364

    Početno

    Jutros u Rijeci sreli smo jednu vecu grupu djece iz Francuske. Pjevaju i masu francuskom zastavom. Bas su simpaticni.

  19. #19
    sara38 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    1,364

    Početno

    1:0 za nas

  20. #20
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    "Mlinar" daje priopćenje: Ostali smo bez francuza, ali dobijamo ih popodne.
    Ahahaha fenomenalno

  21. #21
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,369

    Početno

    mene neke crne misli peru
    ovo je idealno za neko terorističko sranje

  22. #22
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,629

    Početno

    A daj Alex... a ja upravo natjerala muža da na receiveru na kojem je riknuo displej nađe stanicu s navijačkim pjesama, a dijete pravi navijačke zastavice.

  23. #23
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    alex, daj se kazni

  24. #24
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,369

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    alex, daj se kazni
    idem 10 sklekova odmah
    Posljednje uređivanje od aleksandra70vanja : 15.07.2018. at 16:30

  25. #25
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    ajmoooooooo

  26. #26
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    alex
    ajmoooo!

  27. #27
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,300

    Početno

    Gledate li zatvaranje ? Odlična priredba. Kaljinka!

  28. #28
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Ajmooooooooooo

  29. #29
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,511

    Početno

    Ja se ne razumijem u te nogometne taktike, ovo, ono...tko je tu bolji, mi, oni
    ali nekako osjećam da mi danas nosimo taj peharček doma!

  30. #30
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    kako volim tog Perišića!

  31. #31
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,023

    Početno

    samo da ne ostanu nakantani

  32. #32

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,167

  33. #33
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,023

    Početno

    dobro je, moglo je i gore. čestitke dečkima, borili su se do kraja!

  34. #34
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,300

    Početno

    Sve je super. Više od ovoga bi stvarno bilo poprilično nerealno.
    Evo, vraćaju se ljudi na plažu. Do sad je bila totalna pustoš i na kraju i u moru. I na šetalištu. Samo ja i mobitel Dokumentirala sam.
    Više nisam usamljena.

  35. #35
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    dobro je, moglo je i gore. čestitke dečkima, borili su se do kraja!
    X
    odlično su igrali, 14 udaraca prema golu, Francuzi 7, posjed lopte od naših 61%.
    bravo, dečki, super ste i hvala vam za svo veselje!!

  36. #36
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    12,066

    Početno

    Huh.

  37. #37
    sara38 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    1,364

    Početno

    Decki hvala vam na svemu, placem, ali sam i ponosna!

  38. #38
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    24,974

    Početno

    Bravoooo dečki za nas ste zlatnii!!! Francuzi su imali i sreće, ali naši dečki su se fakat do kraja borili, nisu se predali ni odustali a to mogu samo najveći

    A onaj trenutak kad ih je Dalić okupio i nešto im poručio, čovjek je fakat poseban, njemu valjda nitko manu nije našao. Smiren,uljuđen, pravi gospodin ma pravo
    Jadro znaš da je Livnjak jel tako?

    Sutra idem na doček, nema šanse da ne dođem samo da bude u normalno vrijeme, al vjerujem da će nas pustit čak i s posla do Trga (odmah pored smo).

    Joooj koji osjećaj, ne mogu dočekat proglašenje!!!!! Preponosna sam i sretnaaaa!!!!!
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 15.07.2018. at 19:22

  39. #39
    sara38 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    1,364

    Početno

    Luka, cestitke i tebi! Ti si za mene istinski borac!

  40. #40
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,097

    Početno

    E, pa ja sam bome krajnje razocarana. Bzvz!

  41. #41
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,511

    Početno

    Ajme...
    jest da je ovo srebro zlatno, ali ja sam ipak malo tužna...
    pa dobro smo igrali...samo nam je malo sreće falilo

  42. #42
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    24,974

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    E, pa ja sam bome krajnje razocarana. Bzvz!
    Ajde Jadrro i seni pa uspjeh je ovo, borili su se, nekad se karte tako slože.kao i u životu.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 15.07.2018. at 19:35

  43. #43
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Decki, bravo!

  44. #44
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    12,066

    Početno

    Francuzi su letjeli za loptom kao da će je proždrijeti.

  45. #45
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ajde Jadrro i seni pa uspjeh je ovo, borili su se, nekad se karte tako slože.kao i u životu.
    tako je, Lili
    osvojiti najprije broncu, onda srebro na SP je sjajan uspjeh
    Luka najbolji igrač na SP!

  46. #46
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,511

    Početno

    Ma znam Lili. Znam da je to veliki uspjeh.
    nego nije ono kad ti ne ide, kad loše igraš...pa ok.
    nego bas ono, falilo je sreće, onaj treći gol nas je ubio.

    al kako kaže scarlet o hara: sutra je novi dan!

  47. #47
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    ja sam malo tuzna, jer su deci zasluzili zlato!
    aliiiiiii
    naklon do poda! to je nogomet! tako se igra!
    Luka zaslusio si tu titulu!
    bravo! bravo! bravo!

  48. #48
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    24,974

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    A daj Alex... a ja upravo natjerala muža da na receiveru na kojem je riknuo displej nađe stanicu s navijačkim pjesama, a dijete pravi navijačke zastavice.
    Mojca

    Tako je cure, Luka je zaslužio titulu najboljeg igrača,a dečki su za ponos svi!!!

    Meni najdraža s fejsa uz fotku Francuza: won the cup, uz fotku Hrvata: won our hearts.
    Ja se istopila

    Čestitaju mi iz Bosne, Nizozemci, Austrijanci, Crnogorci ma iz cijelog svijeta,sve smo ih oduševili!!!

    Nikad manja zemlja nije bila u finalu SP-a i čini mi se da ima nešto u onoj da kad si prisiljen borit se kroz život ( a svakakve su sudbine imali) onda imaš onu neku neumornu borbenost koja te tjera :heart :

  49. #49
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    24,974

    Početno

    Pa se nekad pitam jel uopće dobro što danas naša djeca imaju sve i previše, više nego što im treba. Al da ne idem u OT.

  50. #50
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,530

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Pa se nekad pitam jel uopće dobro što danas naša djeca imaju sve i previše, više nego što im treba. Al da ne idem u OT.
    možemo i novu temu otvoriti, ja se to stalno pitam...

    dečki su ostavili srce na terenu!
    respekt!

    meni je toliko milo kad u svom mikrokozmosu a onda i šire vidim nasmijane i vesele ljude
    tome već dugo nisam svjedočila

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •