Rozi natpis ide uz crvene štucne
Koji rezultat predviđate?
Ja kažem da će biti 3:2, za nas.
Malo golova i tijesan rezultat.. 2:1 samo nisam sigurna za koga![]()
ja samo molim boga da nas ne nakantaju s nekom nenormalnom razlikom
da im mbappe bude nenaspavan, živčan i spor
sve drugo kako mora, neka bude!
daj bože da pobijedimo! ako ne bude išlo, da izgubimo s golom razlike.
Ono što sam unatoč svom krajnje ograničenom znanju o nogometu primijetila kod ove repstacije je da ima pobjednički duh i da ne odustaje (što inače i nije bila odlika hrvatskih sportaša). Osim toga, uopće se ne boje reći da će biti svjetski prvaci. I zato mislim da će Hrvatska pobijediti u finalu![]()
Ajde, nek stave i slag na tortu!!!
Ako i ne stave, svejedno ce biti slatka
Sretnoooooo.......
Možda nakon što uspijem odgledati jednu cijelu utakmicu u komadu![]()
Ja sam trenutno doma, u Imotskom. Ovo je ludnica od ranog jutra![]()
"Mlinar" daje priopćenje: Ostali smo bez francuza, ali dobijamo ih popodne.
![]()
Mene od jutra pere nervoza... ovo je strašno što su napravili i da i izgube ovo je vrh... ali kad bi dobili.. uhhhhh ježim se
Jutros u Rijeci sreli smo jednu vecu grupu djece iz Francuske. Pjevaju i masu francuskom zastavom. Bas su simpaticni.![]()
mene neke crne misli peru
ovo je idealno za neko terorističko sranje
A daj Alex... a ja upravo natjerala muža da na receiveru na kojem je riknuo displej nađe stanicu s navijačkim pjesama, a dijete pravi navijačke zastavice.![]()
Gledate li zatvaranje ? Odlična priredba. Kaljinka!
Ja se ne razumijem u te nogometne taktike, ovo, ono...tko je tu bolji, mi, oni
ali nekako osjećam da mi danas nosimo taj peharček doma!![]()
Ajme, Pussy Riot uletjele https://www.vecernji.hr/sport/poznat...1258554?page=2
dobro je, moglo je i gore. čestitke dečkima, borili su se do kraja!![]()
Sve je super. Više od ovoga bi stvarno bilo poprilično nerealno.
Evo, vraćaju se ljudi na plažu. Do sad je bila totalna pustoš i na kraju i u moru. I na šetalištu. Samo ja i mobitelDokumentirala sam.
Više nisam usamljena.
Decki hvala vam na svemu, placem, ali sam i ponosna!
Bravoooo dečki za nas ste zlatnii!!! Francuzi su imali i sreće, ali naši dečki su se fakat do kraja borili, nisu se predali ni odustali a to mogu samo najveći
A onaj trenutak kad ih je Dalić okupio i nešto im poručio, čovjek je fakat poseban, njemu valjda nitko manu nije našao. Smiren,uljuđen, pravi gospodin ma pravo![]()
Jadro znaš da je Livnjak jel tako?
Sutra idem na doček, nema šanse da ne dođem samo da bude u normalno vrijeme, al vjerujem da će nas pustit čak i s posla do Trga (odmah pored smo).
Joooj koji osjećaj, ne mogu dočekat proglašenje!!!!! Preponosna sam i sretnaaaa!!!!!
Posljednje uređivanje od Lili75 : 15.07.2018. at 19:22
Luka, cestitke i tebi! Ti si za mene istinski borac!
Ajme...
jest da je ovo srebro zlatno, ali ja sam ipak malo tužna...
pa dobro smo igrali...samo nam je malo sreće falilo
Ma znam Lili. Znam da je to veliki uspjeh.
nego nije ono kad ti ne ide, kad loše igraš...pa ok.
nego bas ono, falilo je sreće, onaj treći gol nas je ubio.
al kako kaže scarlet o hara: sutra je novi dan!![]()
ja sam malo tuzna, jer su deci zasluzili zlato!
aliiiiiii![]()
![]()
naklon do poda! to je nogomet! tako se igra!
Luka zaslusio si tu titulu!
bravo! bravo! bravo!
Mojca![]()
![]()
Tako je cure, Luka je zaslužio titulu najboljeg igrača,a dečki su za ponos svi!!!
Meni najdraža s fejsa uz fotku Francuza: won the cup, uz fotku Hrvata: won our hearts.
Ja se istopila![]()
Čestitaju mi iz Bosne, Nizozemci, Austrijanci, Crnogorci ma iz cijelog svijeta,sve smo ih oduševili!!!
Nikad manja zemlja nije bila u finalu SP-a i čini mi se da ima nešto u onoj da kad si prisiljen borit se kroz život ( a svakakve su sudbine imali) onda imaš onu neku neumornu borbenost koja te tjera :heart :
Pa se nekad pitam jel uopće dobro što danas naša djeca imaju sve i previše, više nego što im treba. Al da ne idem u OT.![]()