Stranica 32 od 35 PrviPrvi ... 223031323334 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,551 do 1,600 od 1720

Tema: nogometni navijaci

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,300

    Početno

    Pogledala sam otvaranje svjetskog prvenstva u nogometu. I to je to.
    Nisam pogledala još ni jednu utakmicu.
    Lastane, jesam li ja normalna

    U školi su gledali, u dvorani, umjesto nastave. I neka su. Škola mora biti i zabava, ionako im zauzima velik dio života.
    Mozda ipak pogledam, bar malo, jednom.

  2. #2
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    24,974

    Početno

    Pa bila je samo jedna naša tekma

  3. #3
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Više od tri neće ni bit, samo opušteno

  4. #4
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    24,974

    Početno

    Ajmoooooo, bili su fatastičniiii

  5. #5
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    A jesu. Ja sam ovo napisala na početku tekme kad su spavali.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,530

    Početno

    Ja sam prvi put u zivotu sinoc bila jedini optimist u okruzenju i pogodila !
    Bravo decki

  7. #7
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,696

    Početno

    Gdje ste navijači?
    Prognoziram 2:0. Za nas naravno

  8. #8
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    24,974

    Početno

    Dobro je još i prošlo

  9. #9
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,696

    Početno

    Uz moje prognoze, sva sreća nisu mi kladionice napete.

    Ali super, idemo dalje, to je bitno!

  10. #10
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Lili, pa što nije valjalo? Dobro su igrali. Nije Belgija bezvezee. Mali Joško je sjajan sjajan igrač i još će puno toga napraviti. A na kraju otrči -mami
    Meni samo nikako jasno zašto dalić ne daje priliku i ne vjeruje imenjaku mog drugog djeteta , Oršiću. Mali je odličan, ali... Vidjet ćemo kako će proć Španjolska

  11. #11
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,696

    Početno

    I meni je ovo bila super igra. Hrpa prilika, nisu se dali, nema veze što se nije tresla mreža kad su ostavili sve na terenu.

    Ni meni nije jasno za Oršića, baš sam to i danas komentirala. Španjolska zasad gubi, Japan je opasniji u igri ali ima još 20ak minuta...

  12. #12
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Eto. Još dvije

  13. #13
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    24,974

    Početno

    Babyboys ma nisam ti ja neki nogom.znalac al činilo mi se u prvom dijelu da je bilo puno propuštenih prilika, al super su odigrali. Istina.

    A šta je Joško sladak kad skine onu Zorro masku

    Riri, man'se kladionica

  14. #14
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Da... perišić. On ima nekad briljantne ideje i reakcije, a jučer ... Baš i ne. I još Livaja zakaže... Zato mi nije jasno zašto sa Petkovićem u kombinaciju ne stavlja Oršića, njih dvojica skupa su pomeli vrhunske klubove (svaka čast repkama, ali one se nikad i nikako ne mogu mjeriti sa klupskim nogometom).

  15. #15
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,097

    Početno

    Meni je drago sto je Maroko prvi. Frendica i ja smo bile dole prije par dana kad su pobijedili Belgiju. Festa, nakon te pobjede, po ulicama je trajala cijelu noc

  16. #16
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,696

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    Da... perišić. On ima nekad briljantne ideje i reakcije, a jučer ... Baš i ne. I još Livaja zakaže... Zato mi nije jasno zašto sa Petkovićem u kombinaciju ne stavlja Oršića, njih dvojica skupa su pomeli vrhunske klubove (svaka čast repkama, ali one se nikad i nikako ne mogu mjeriti sa klupskim nogometom).
    Livaji strašno fali samopouzdanja. Ne čudi me s obzirom na skoro pa javni hejt, ali nadala sam se da će ga vratiti kad je dao gol Kanadi. Šteta, nekad ima gotovo sigurnu priliku preokrenuti, a traži okolo kome će dati loptu.

    Toga mi inače fali u našoj igri na ovom prvenstvu. Kao da će ih netko izbaciti iz repke i prvim avionom kući poslati ako pucaju, a ne zabiju.

    Ma mislim, kad nam Gvardiol i Sosa upute više udaraca na gol nego napadači i veznjaci jeste da je to ostalo na pokušajima, ali šta sad, jednom će ući.

    Ja bih voljela vidjeti puno više i Petkovića i Oršića i Majera u igri dalje.

  17. #17
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,097

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Livaji strašno fali samopouzdanja. Ne čudi me s obzirom na skoro pa javni hejt, ali nadala sam se da će ga vratiti kad je dao gol Kanadi. Šteta, nekad ima gotovo sigurnu priliku preokrenuti, a traži okolo kome će dati loptu.

    Toga mi inače fali u našoj igri na ovom prvenstvu. Kao da će ih netko izbaciti iz repke i prvim avionom kući poslati ako pucaju, a ne zabiju.

    Ma mislim, kad nam Gvardiol i Sosa upute više udaraca na gol nego napadači i veznjaci jeste da je to ostalo na pokušajima, ali šta sad, jednom će ući.

    Ja bih voljela vidjeti puno više i Petkovića i Oršića i Majera u igri dalje.
    Kako je to sve stvar perspektive. Iz perspektive Splita, Livaja je daleko najobozavaniji igrac.

  18. #18
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    29,353

    Početno

    Kod mene uvijek isto. U početku me nervira sad opet ta frtutma, a onda se nakačim, jučer sam imala tahikardiju tijekom utakmice . Da su sve utakmice ko jučerašnja, možda bi se još i na nogomet navukla, meni su bili odlični naši, ali nisu loši bili ni Belgijanci, napeto ful, puno trčanja, puno prilika, baš predstava.

  19. #19
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,696

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Kako je to sve stvar perspektive. Iz perspektive Splita, Livaja je daleko najobozavaniji igrac.
    Pa i meni je drag, a veze nemam sa Splitom. Doduše meni su svi naši dragi kad su naši.
    Meni je žao što mu se događa to što se događa, ali mislim da su baš zbog toga neki drugi igrači trenutno bolji izbor. Jer prođe nama prvenstvo i prilike dok čekamo da mu se samopouzdanje vrati, jednostavno nemamo vremena.

  20. #20
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,696

    Početno

    Ne znam kako vi, ja sam na kraju preponosna! Bravo za naše, još jedna medalja je tu

    Jedva čekam doček, odbrojavam do polaska u Zg!

  21. #21
    Freyja avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,920

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam kako vi, ja sam na kraju preponosna! Bravo za naše, još jedna medalja je tu

    Jedva čekam doček, odbrojavam do polaska u Zg!
    Doći ćeš u Zagreb na doček? Ma svaka ti čast! Danas sam ne znam koliko ljudi pozvala da idu s nama na doček, a većina će ga pratiti iz toplih fotelja. Teško im je prošetati do trga...
    Jako sam ponosna na naše dečke i na sve što su napravili.

  22. #22
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    24,974

    Početno

    Ma zakoooon su ludiloo!!!!
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 18.12.2022. at 07:37

  23. #23

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,530

    Početno

    Svaka, svaka cast tim momcima ! Moze o nogometu misliti sto god tko hoce, ali cinjenica da su ti mladi decki osvojili broncanu medalju na jednom od najvecih sportskih natjecanja na svijetu, oduzima dah. Posebno mi je drago zbog Gvardiola koji je postigao pogodak. Scena gdje s djecom slave medalju na terenu dok stadionom odjekuje Moja domovina je epska !
    Bravo decki, nemam rijeci !

  24. #24
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,696

    Početno

    I meni je jako drago što je on okrunio svoju priču s tim golom

  25. #25
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,724

    Početno

    I meni je dragi za Gvardiola. Ipak sam godinama, da ne velim desetljećima kupac njegovov tate.

  26. #26

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,530

    Početno

    Citiraj Freyja prvotno napisa Vidi poruku
    Doći ćeš u Zagreb na doček? Ma svaka ti čast! Danas sam ne znam koliko ljudi pozvala da idu s nama na doček, a većina će ga pratiti iz toplih fotelja. Teško im je prošetati do trga...
    Jako sam ponosna na naše dečke i na sve što su napravili.
    Pa i meni je to lijeno, nema toga za sto bih danas otisla guzvati se na trg. To ne znaci da nisam sretna i ponosna :D

  27. #27
    Freyja avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,920

    Početno

    Citiraj rehab prvotno napisa Vidi poruku
    Pa i meni je to lijeno, nema toga za sto bih danas otisla guzvati se na trg. To ne znaci da nisam sretna i ponosna :D
    Ma ok. Kužim. Ja na to gledam malo drukčije, toliko su toga napravili za nas pa je ovo najmanje što mogu učiniti. Takav je moj mentalni sklop.

  28. #28
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,735

    Početno

    Pa mnogi ljudi naprave svaki dan puno toga za nas Hrvate i nikad se ne cuje za njih, nisu placeni ko nogometasi i nitko im ne stoji na -5 na doceku. Tko voli neka izvoli. Ok, super za nogometase i za hrvatski nogomet, ali sutra cemo se i dalje probuditi u istoj drzavi .

  29. #29
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    35,390

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Pa mnogi ljudi naprave svaki dan puno toga za nas Hrvate i nikad se ne cuje za njih, nisu placeni ko nogometasi i nitko im ne stoji na -5 na doceku. Tko voli neka izvoli. Ok, super za nogometase i za hrvatski nogomet, ali sutra cemo se i dalje probuditi u istoj drzavi .
    tak je

  30. #30

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,530

    Početno

    Citiraj Freyja prvotno napisa Vidi poruku
    Ma ok. Kužim. Ja na to gledam malo drukčije, toliko su toga napravili za nas pa je ovo najmanje što mogu učiniti. Takav je moj mentalni sklop.
    Realno, najmanje su to napravili za nas. Igraju prvenstveno za sebe i za svoj novac, a mi smo ugodna "nuspojava" njihovog posla. Nemoj me krivo shvatiti, totalni sam fan nase repke ali ne romantiziram ih na nacin na koji se cesto to zna raditi u nasoj javnosti. Kako god, docek je fenomenalan i opet naglasavam, svaka im cast

  31. #31
    Freyja avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,920

    Početno

    Citiraj rehab prvotno napisa Vidi poruku
    Realno, najmanje su to napravili za nas. Igraju prvenstveno za sebe i za svoj novac, a mi smo ugodna "nuspojava" njihovog posla. Nemoj me krivo shvatiti, totalni sam fan nase repke ali ne romantiziram ih na nacin na koji se cesto to zna raditi u nasoj javnosti. Kako god, docek je fenomenalan i opet naglasavam, svaka im cast
    Ma nemam ja tebe što krivo shvatiti. Poštujem tvoje mišljenje. A što je tko napravio za koga i zbog čega, zna on sam. Ne ulazim u to. Ali se kao repka po drugi put zaredom vraćaju s medaljom. Svaka im čast.

  32. #32
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,641

    Početno

    Citiraj rehab prvotno napisa Vidi poruku
    Realno, najmanje su to napravili za nas. Igraju prvenstveno za sebe i za svoj novac, a mi smo ugodna "nuspojava" njihovog posla. Nemoj me krivo shvatiti, totalni sam fan nase repke ali ne romantiziram ih na nacin na koji se cesto to zna raditi u nasoj javnosti.
    skoro u potpunosti se slazem s tobom, nek se i to jednom dogodi
    odigrali su odlicno, osvojili medalju i dobili brdo para. ne drzava, ne natid, narod placa njihov docek. kruha i igara.

    no sto je s onim neatraktivnim sportovima u kojima nasi isto postizu vrhunske rezultate?
    sto je s mladima koji na znanstvenim olimpijadama osvajaju zlato, srebro i broncu? oni ne samo da nemaju docek, o njima se ne prica jer nije nogomet
    Posljednje uređivanje od magriz : 19.12.2022. at 11:18

  33. #33
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    24,974

    Početno

    Divan doček, oni su to zaslužili

    Jako loš odabir voditelja i pjevača, to fakat nisu zaslužili. Strašno. Voditelji iritantni i naporni.

    Bodalec koji više ne pali publiku, oronuli Stublić koji samo što se ne sruši na pozornici

    Klapa na kraju izvukla malo atmosferu s Lijepa li si, i to jedva jedvice na nagovor igrača jer nije bila predvidjena programom :/

    Ma nek mi imamo broncu svaka čast dečkima!

  34. #34
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    24,974

    Početno

    još je samo falilo da izvuku iz naftalina Jimmy Stanića i Zdenlu Kovačiček

    Ko je uopće režirao ovaj doček jel se zna? Ne izgleda mi netko s iskustvom za ovakve evente. Recimo dobar bi za ovo bio Krešo Dolenčić, netko s puno iskustva.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 18.12.2022. at 23:31

  35. #35
    Freyja avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,920

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ko je uopće režirao ovaj doček jel se zna?
    Joško Lokas. Voditelji su zaista bili loši, neslušljivi.

  36. #36
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,724

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    još je samo falilo da izvuku iz naftalina Jimmy Stanića .
    Povuci ovo kaj si napisala. On je i dalje genijalan. Idem na svaki njegov koncert. I nadam se da će još dugo tako. Kovačiček nemrem smislit.

    Mi smo se jučer odšetali do Gornjeg grada i imali smo baš dobar pogled, a čuli smo i glazbu i deračinu voditelja.

    Drago mi je da je Gvardiol dobio najveći pljesak

  37. #37

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,392

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Povuci ovo kaj si napisala. On je i dalje genijalan. Idem na svaki njegov koncert. I nadam se da će još dugo tako.
    Totalni offt. .

    Kako znaš kada i gdje Jimmy ima koncert? Rado bih otišla na jedan, ali ne znam gdje i kad nastupa...

    Obično guglanje ne pomaže...
    Posljednje uređivanje od lola_34 : 19.12.2022. at 12:00

  38. #38
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,724

    Početno

    Citiraj lola_34 prvotno napisa Vidi poruku
    Totalni offt. .

    Kako znaš kada i gdje Jimmy ima koncert? Rado bih otišla na jedan, ali ne znam gdje i kad nastupa...

    Obično guglanje ne pomaže...
    Vrlo često nastupa u Vintageu. Zadnji put je bio prije mjesec dva i koncert je bio fenomenalan

    https://www.jutarnji.hr/scena/domace...nosti-15270555

  39. #39

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,392

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Vrlo često nastupa u Vintageu. Zadnji put je bio prije mjesec dva i koncert je bio fenomenalan

    https://www.jutarnji.hr/scena/domace...nosti-15270555
    Hvala puno!

    Budem pratila.

  40. #40
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    24,974

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Vrlo često nastupa u Vintageu. Zadnji put je bio prije mjesec dva i koncert je bio fenomenalan

    https://www.jutarnji.hr/scena/domace...nosti-15270555
    ajde povlačim Nano jer ga nisam slušala na koncertima

  41. #41
    martincius avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    368

    Početno

    Citiraj lola_34 prvotno napisa Vidi poruku
    Totalni offt. .

    Kako znaš kada i gdje Jimmy ima koncert? Rado bih otišla na jedan, ali ne znam gdje i kad nastupa...

    Obično guglanje ne pomaže...
    Offtopic:
    Jimmy stanic u srijedu 3.5. u klubu Peti kupe.

  42. #42

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,392

    Početno

    Citiraj martincius prvotno napisa Vidi poruku
    Offtopic:
    Jimmy stanic u srijedu 3.5. u klubu Peti kupe.
    Hvala!!!

    Vidim da je i dan poslije...

    Nisam očekivala upis o Jimmy Staniću na 'nogometnim navijačima' ...

  43. #43
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    33,153

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    još je samo falilo da izvuku iz naftalina Jimmy Stanića i Zdenlu Kovačiček

    Ko je uopće režirao ovaj doček jel se zna? Ne izgleda mi netko s iskustvom za ovakve evente. Recimo dobar bi za ovo bio Krešo Dolenčić, netko s puno iskustva.
    Eh, ne treba biti jako pametan da vidiš odakle to dolazi. Zlatko Dalić je generacija mm-a, 1966. Ta generacija je odrastala uz ove hitove. Osim toga, ta generacija možda bi došla tamo pjevati i iz čistog entuzijazma, a mlađi baš i ne. Bojim se da režiseri za neizvjesne događaje puno koštaju. Kaj bi bilo da smo ispali puno ranije? A moglo se potrefiti i drugačije... Sam koncert je bio onak, niš posebno. Vidjelo se da publika baš i ne zna te stare pjesme, ali ok, podnošljivo... S druge strane, voditelji su bili koma. Još je dečko bio ok, ali ona kričipetra od žemske je fakat bila užasna.

    Da ne ispadne da samo kritiziram, želim pohvaliti ZET i policiju, jer prijevoz od aerodroma je bio daleko bolje riješen nego 2018.

  44. #44
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,696

    Početno

    Došla sam Freyja, naravno!

    Ali ja nisam razmišljala ni zašto idem ni jesu napravili nešto za nas, ma mene je samo srce povuklo i morala sam doći!

    Pitala muža jel me vozi, kaže vozi i to je bilo to. Jučer došli u moje Vinkovce gledat tekmu i proslavili, jutros pokupili ekipu i pravac svi za Zagreb.

    Bilo je jače od mene, briga me i za temperaturu i za naporne voditelje, ovo je bilo toliko zajedništvo i ljepota makar na jedan dan.

    Sad ako dođemo do Beograda do 3, računam da smo dobro stigli.

  45. #45
    Freyja avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,920

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku

    Bilo je jače od mene, briga me i za temperaturu i za naporne voditelje, ovo je bilo toliko zajedništvo i ljepota makar na jedan dan.
    To je to.

  46. #46
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,109

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Došla sam Freyja, naravno!

    Ali ja nisam razmišljala ni zašto idem ni jesu napravili nešto za nas, ma mene je samo srce povuklo i morala sam doći!

    Pitala muža jel me vozi, kaže vozi i to je bilo to. Jučer došli u moje Vinkovce gledat tekmu i proslavili, jutros pokupili ekipu i pravac svi za Zagreb.

    Bilo je jače od mene, briga me i za temperaturu i za naporne voditelje, ovo je bilo toliko zajedništvo i ljepota makar na jedan dan.

    Sad ako dođemo do Beograda do 3, računam da smo dobro stigli.
    Riri, pa kako vam to uspije? Komu ostaviš troje male djece?

  47. #47

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,530

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Divan doček, oni su to zaslužili

    Jako loš odabir voditelja i pjevača, to fakat nisu zaslužili. Strašno. Voditelji iritantni i naporni.

    Bodalec koji više ne pali publiku, oronuli Stublić koji samo što se ne sruši na pozornici

    Klapa na kraju izvukla malo atmosferu s Lijepa li si, i to jedva jedvice na nagovor igrača jer nije bila predvidjena programom :/

    Ma nek mi imamo broncu svaka čast dečkima!
    Docek je samo pokazao ono sto se vec znalo, ne mozes na veselicu takvog tipa zvati bendove i pjevace ovakvog profila. Da se razumijemo, privatno ih slusam sve i odlicni su, ali ne za ovaj docek. Trebali su dovesti glazbenike koji trenutno imaju jacu energiju i izvoditi vise pjesama koje nose u sebi nacionalni naboj. Kome pravo, kome krivo, tako je. Iva Sulentic i Luka Bulic su trebali biti pun pogodak, ne znam sto im se desilo. Steta.
    Posljednje uređivanje od rehab : 19.12.2022. at 06:38

  48. #48
    Freyja avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,920

    Početno

    Citiraj rehab prvotno napisa Vidi poruku
    Iva Sulentic i Luka Bulic su trebali biti pun pogodak, ne znam sto im se desilo. Steta.
    A ja mislila da od Fodora (iz 2018.) ne može gore. Bila sam u krivu.

  49. #49
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    24,974

    Početno

    Riri, e svaka ti čast, ali i tvome mužu koji ti je bio pratnja iz Beograda
    Stvarno je pravi!

    Ni ja ne znamšta bi Ivi i Luki, i još najgore nje bilo glazb.podloge nilkakve dok su onako naporno pričali i bili neslušljivi da to bar malo prikrije. Čak je i razglas nešto štekao.

    Ajme Joško Lokas pa kakve on veze ima s režijom ovakvih evenata :rolleyes: pokazao i dokazao da ga se nikad više ne treba angažirat za ovakve spektakle.

    Al pustimo to, imamoooo broncuuu
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 19.12.2022. at 06:54

  50. #50
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,926

    Početno

    Jučer smo kći i ja išle u Lisinski i parkirake kod NSB te se pješke uputile ka Lisinskom.
    Povorka je taman prošla i najvijači su se razilazili.
    Dva klinca od cca 13 godina su bacili onu veliku petardu u otvor pješačkog pothodnika.
    Na moje pitanje: zašto, odgovorili su: “zašto ne?” Uz smijeh, naravno.
    U tom trenu iz pothodnika izlazi čovjek sa curicom na rukama i pita me jesu li to ta dvojica napravila.
    I nikom ništa.
    Ako im nekaj napraviš, završit ćeš u zatvoru.
    Meni i tom čovjeku su digli tlak na 200.
    Nadam se da su roditelji od ta dva balavca ponosni što su odgojili.
    Meni se to sve gadi.
    Što dalje to sve gore.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •