-
Bok cure, trenutno smo u fazi prikupljanja zadnjih nalaza i onda krecemo u prvi IVF (stimulirani). Pitanje - kad skupimo sve nalaze trebamo se naruciti na salteru za dalje? Koliko onda otprilike cekamo na pregled odnosno dogovor o svemu? Receno je kad sve skupimo javiti se i krecemo u stimulaciju.
Imam D1 uputnicu.
Hvala i cure drage, svaka nam cast! ❤️
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma