Stranica 9 od 72 PrviPrvi ... 78910111959 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 401 do 450 od 3594

Tema: Potpomognuta na KBC RIJEKA

  1. #401
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Citiraj nina32 prvotno napisa Vidi poruku
    ili ti je maknu za vrijeme punkcije (ja bila u OA)
    I to sam zaboravila! I tako su mi je punktirali.

  2. #402
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    red pepper takva sam i ja što se pesimizma tiče, to mi je isto obrambeni mehanizam

  3. #403

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    201

    Početno

    Citiraj bubicazubica prvotno napisa Vidi poruku
    Novost-danas vadila hormone i markere...predala uputnicu teti sestri na humanoj...i drugi tjedan konzultacije..još ne znam točan datum...ali brzo
    Kod koga si se naručila? I za koliko su gotovi nalazi hormona i markera i gdje se vade?

  4. #404
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno

    Zapisala me kod Smiljanice..
    nalazi su gotovi za tjedan dana,ja sam sve povadila na poliklinici,ranom zorom...

  5. #405
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    O lijepo je znati da ima jos pesimista, mene su sestre znale pitati sta sam tako sutljiva i tmurna na folikulometriji ili transferu, a ja sam samo bila recimo oprezna. Po prirodi sam poprilicno lajava i ni najmanje tmurna ali tamo skroz neki drugi film.
    Cure zna li neko dali se AMH vadi u Rijeci ili negdje u Istri ?
    Posljednje uređivanje od pak : 28.03.2014. at 21:05

  6. #406
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Nema u Ri a mislim da ni u Istri. Ne znam kod privatnih lab... Ja vadila i slala u Zg i dobila postom nalaz.

  7. #407
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj tigrical prvotno napisa Vidi poruku
    Nema u Ri a mislim da ni u Istri. Ne znam kod privatnih lab... Ja vadila i slala u Zg i dobila postom nalaz.
    Ma to sam si i mislila, nisam nista nasla na netu. Di si vadila u lab. u DZ i sama slala ili privatno. Ne ide mi se do Zg sam za to a izvadila bih ionako na svoju ruku, ako sam dobro shvatila ne ide na uputnicu?

  8. #408
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Vadila kod Bulatovica na Zametu jer oni rade serum i sama slala u Zg HP expresom + uplatnica. Proguglaj, ima negdje detaljno objasnjeno sa svim brojevima za uplatu i adresom za slanje. Ako ne nadjes, iskopat cu ja.

  9. #409
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Ok, hvala.

  10. #410
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Ima ima pesimista..mene dr vlasic jednom kao nije htio pustiti van dok se ne nasmijem koliko sam ozbiljna bila..na krajubje odustao ..tamo kad dodjem jednostavno mi je muka,ne znam sta me pukne..

    A sto se amh tice jesi sigurna da Sunce to ne vadi? Ja znam da dodje 300 kn i kao da mi odnekud da tamo vade..

    Ja isto razmisljam da to izvadim jer me strah slabe rezerve jajnika,ali imam 32 god pa ne znam da li zurim..fsh mi je 7,12 pa mislim da mozda za sada nema potrebe..ili?

  11. #411

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    289

    Početno

    Red vadi sunce, ja sam im u 8om mj slala e-mail. Oko 360kn je i nalazi su gotovi za cca 30 dana.

  12. #412
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Pa nisam sigurna za Sunce, probati cu drugi tjedan nazvati i provjeriti.
    E sada ja punim uskoro 37. fsh mi je od uvijek od 9-11, lh izmedju 6 i 9. Slaba reakcija na stimulaciju, tako da sumljam da bi mogla dobiti neki super nalaz ali eto da i to obavim. Za antralne folik. sam nasla gdje obaviti, jedino me ovo zivcira.
    red pepper ja na tvom mjestu nebi zurila, iz prilozenog se vidi da ni nisam, odradi koju stimulaciju i onda ces znati koju vise, steta bacanje love unaprijed.

  13. #413

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    289

    Početno

    Pak kad ti kazem da vade, a vadi i medico.
    U Suncu u Rijeci rade i nifty test
    Nazovi ih ili im mail posalji. Meni su rekli da vade samo sto sam ja ostala trudna pa ga nisam vadila, a planirala sam prije stimulacije.

    Zasto mislis da ne vade? Na cijeniku od medica je isto AMH al je cini mi se nesto skuplji nego u suncu.

  14. #414

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    289

    Početno Potpomognuta na KBC RIJEKA

    Evo u Medicu je 385,00 kn al ti ne pise AMH nego Antimullerov hormon
    Posljednje uređivanje od Aerin : 29.03.2014. at 00:48

  15. #415
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Hvala aerin,ocito je onda negdje drugdje 300kn..dobro da imam informaciju kad se odlucim..

    Pak- u pravu si.odradit cu koju stimulaciju prije svakako.malo me brine sto neki na klomifenu dobiju i po 5-6 folikula,a ja jedva jedan ili dva..i to jos prazna..ali mozda to nema veze sa rezervom jajnika..a kakva je to pretraga antralnih folikula? Da li dr na ultrazvuku moze vidjeti koliko ima antralnih folikula i tako procijeniti rezerve jajnih stanica?ili to nije mjerilo?koliko bi ih trebalo biti da se moze reci da je ok?

  16. #416

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    289

    Početno Potpomognuta na KBC RIJEKA

    Da doktor ti na uzv moze provjeriti antralce ali mislim da je amh ipak najbolji pokazatelj i mislim da bi fa sve cure trebale vaditi prije stimulacije kako bi doktor uopce mogao odrediti stimulaciju tj. da ne budes low responder ili pak u hiperu.
    Naravno na nasu zalist u Rijeci to ne rade, a isto ne obracaju paznju niti na stitnjacu tako da moramo biti sami svoji doktori

    Edit: u Suncu je oko 300kn Red, posalji im mail jako brzo odgovaraju ili ih jednostavno nazoves
    Posljednje uređivanje od Aerin : 29.03.2014. at 02:13

  17. #417
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Red pepper, nisi ni krenula u MPO vode a vec panika. Napisala sam ti i prije da je odlicno informirati se ali cemu panika unaprijed - sta ako... AMH je odlican pokazatelj ali eto kod mene nije mjerodavan...nizak je a imam odlicne reakcije sto u prirodnjaku, sto na Klomifenu i u stimulaciji. Draze mi je kad cure ne ulijecu u prvi postupak sa krilaticom mi cemo uspijeti iz prve ali ni pesimizam mi nije bas pokretac!

  18. #418
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Citiraj tigrical prvotno napisa Vidi poruku
    Red pepper, nisi ni krenula u MPO vode a vec panika. Napisala sam ti i prije da je odlicno informirati se ali cemu panika unaprijed - sta ako... AMH je odlican pokazatelj ali eto kod mene nije mjerodavan...nizak je a imam odlicne reakcije sto u prirodnjaku, sto na Klomifenu i u stimulaciji. Draze mi je kad cure ne ulijecu u prvi postupak sa krilaticom mi cemo uspijeti iz prve ali ni pesimizam mi nije bas pokretac!
    ma nisam uopće u panici. možda ostavljam krivi dojam.Više sam control freak volim unaprijed sve istražiti pa ako je dobro onda super,a ako nije da se odmah može nešto na tom polju napraviti..ja sam muža već nakon 6 mjeseci rada na djetetu za svaki slučaj poslala na spermiogram..i eto ti iznenađenja..a mogli smo još pola godine, godinu pokušavati i živcirati se i završiti na kraju opet na istom mjestu samo kasnije...tako da nije loše nekad i pesimistično razmišljati i djelovati..može ubrzati stvari

    Ja ću sto posto nakon 2 IVF-a ako ne uspiju ići napraviti imunološke pretrage, taj amh i još ću do tada istražiti što se sve može..Možda se neke stvari tako otkriju i spriječe/izliječe..


    i nažalost najvjerojatnije ovaj put neću stići na kavu ,još uvijek kombiniram kako da uskladim to što mi je uletilo s kavom,ali ako ne stignem tigrical sreetno!!!!

  19. #419
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Citiraj Aerin prvotno napisa Vidi poruku
    Evo u Medicu je 385,00 kn al ti ne pise AMH nego Antimullerov hormon
    Da, Medico je u cijenama nenadmašan..Sunce ima puno bolje cijene, barem što se laboratorijskih pretraga..

  20. #420
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Citiraj Aerin prvotno napisa Vidi poruku
    Da doktor ti na uzv moze provjeriti antralce ali mislim da je amh ipak najbolji pokazatelj i mislim da bi fa sve cure trebale vaditi prije stimulacije kako bi doktor uopce mogao odrediti stimulaciju tj. da ne budes low responder ili pak u hiperu.
    Naravno na nasu zalist u Rijeci to ne rade, a isto ne obracaju paznju niti na stitnjacu tako da moramo biti sami svoji doktori

    Edit: u Suncu je oko 300kn Red, posalji im mail jako brzo odgovaraju ili ih jednostavno nazoves
    Da, to za štitnjaču mi je isto baš čudno..Ja sam M. 2 puta nalaz tsh od 4,20 gurnula pod nos da pogleda i kaže šta da radim, a on kaže da je to sve u redu čim je u referntnim vrijednostima.A nije to samo on, bila sam ja i privatno kod Vlastelića na pregledu još prije humane i on mi je rekao da ako je u ref vrijednostima da se ne treba time zamarati..

    A svugdje piše da tsh mora biti od 1,5-2 za mpo jer ga sama stimulacija povisuje..Ja znam da oni nisu endokrinolozi,ali morali bi o tome voditi računa i uputiti nas dalje..Jer štitnjača itekako može biti uzrok neplodnosti..i lako za nas koji kopamo stalno nešto i istražujemo,mi ćemo se snaći,ali ima cura koje doslovno nemaju pojma o ničemu..Ja imam poznanicu kojoj su vratili dvostanični embrio u Zagrebu i ona misli da je trudna i čudi se zašto već nema simptome..ona znači ne zna ni da transfer nije jednako trudnoća,a kamoli da je čula za tsh,amh,imunologiju..A očito joj ni doktori nisu jako pametni kada joj nisu bili u stanju niti reći da dvostanični embrio i nije neko veselje..

  21. #421
    dino84 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    593

    Početno

    red pepper, ja sam na klomifenima dobila jedva jedan folikul, a sada u zadnjoj stimulaciji sam dobila 15 js. Tako da ako ne reagiraš na klomifen, ne mora značiti da nećeš reagirati dobro na stimulaciju. I ja sam redovito ciklus poslije klomifena imala ogromne ciste na jajnicima, ali nije mi stanjio endometrij.

  22. #422
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    tome se dino i ja nadam.. jer ipak klomifen i prava stimulacija djeluju na skroz suprotan način..klomifeni koliko znam samo zavaravaju tijelo da mu fali estrogena i tako potiču vlastitu proizvodnju fsh i lh,a puregoni, gonali & co. su sami po sebi fsh ili fsh i lh..Tako da znam da je moguće da ok reagiram na stimulaciju usprkos lošoj reakciji na klomifen..

  23. #423
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj Aerin prvotno napisa Vidi poruku
    Pak kad ti kazem da vade, a vadi i medico.
    U Suncu u Rijeci rade i nifty test
    Nazovi ih ili im mail posalji. Meni su rekli da vade samo sto sam ja ostala trudna pa ga nisam vadila, a planirala sam prije stimulacije.

    Zasto mislis da ne vade? Na cijeniku od medica je isto AMH al je cini mi se nesto skuplji nego u suncu.
    Ma krivo sam se izrazila, nisam ih kontaktirala samo sam pretrazivala ali komp. mi je stekao pa sam se uz grozan pms samo iznervirala jer nisam nasla taj cjenik . Ali super hvala na info.

  24. #424
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    O red, bravo, jesi sve iskombinovala...podsjećaš me na mene nekad...samo luđu
    Teško da će ti netko dati uputnice za imunološke pretrage nakon samo 2 neuspjela IVF-a, al živi bili pa vidjeli.
    O antralnim folikulima: http://www.advancedfertility.com/antralfollicles.htm
    BTW, ja mislim suprotno od Aerin, da su antralci puno bitniji prediktor uspješnosti nego AMH.

  25. #425
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Onda cemo da istrazimo i te antralce hvala na linku.

    Zezaj ti mene samo,ali pazi da kad odlucis ici na drugo dijete da se ja do tada toliko ne usavrsim u svemu tome da ne bi ti u moju mpo kliniku dosla

    A uputnicu ce mi za te pretrage moja dr opce prakse sigurno dati,dala mi je cak i za spolne hormone kad mi je trebalo..

  26. #426
    Nera29 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    205

    Početno

    Citiraj red pepper prvotno napisa Vidi poruku
    Zezaj ti mene samo,ali pazi da kad odlucis ici na drugo dijete da se ja do tada toliko ne usavrsim u svemu tome da ne bi ti u moju mpo kliniku dosla
    Iskreno ti zelim da ti cim prije uspije i da ne stignes nista usavrsiti...
    ...kao dugogodisnji inventar na humanoj mogu reci da su nekako najbrze i najbolje prolazile cure koje pojma o nicemu nisu imale... ono kad ti kaze...doktor je tako rekao i ja sam tako napravila
    Da mogu.. rado bih se vratila u to blazeno neznaje...al jednom kad pijemo s izvora informacija uvijek zelimo samo jos...

  27. #427
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    red pepper kažeš da ti je dr. dala uputnicu čak i za spolne hormone ovo dvoje se uopće ne da uspoređivati pretrage na svu imunologiju dođu cca 30 000 kn a za spolne hormone ispod 1000 tako da

  28. #428
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Citiraj Nera29 prvotno napisa Vidi poruku
    Iskreno ti zelim da ti cim prije uspije i da ne stignes nista usavrsiti...
    ...kao dugogodisnji inventar na humanoj mogu reci da su nekako najbrze i najbolje prolazile cure koje pojma o nicemu nisu imale... ono kad ti kaze...doktor je tako rekao i ja sam tako napravila
    Da mogu.. rado bih se vratila u to blazeno neznaje...al jednom kad pijemo s izvora informacija uvijek zelimo samo jos...
    Jest Nera29 tu si upravu!

  29. #429
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Citiraj Nera29 prvotno napisa Vidi poruku
    Iskreno ti zelim da ti cim prije uspije i da ne stignes nista usavrsiti...
    ...kao dugogodisnji inventar na humanoj mogu reci da su nekako najbrze i najbolje prolazile cure koje pojma o nicemu nisu imale... ono kad ti kaze...doktor je tako rekao i ja sam tako napravila
    Da mogu.. rado bih se vratila u to blazeno neznaje...al jednom kad pijemo s izvora informacija uvijek zelimo samo jos...
    Ja nama svima želim da što prije uspijemo i da nastavimo razgovore na nekim drgim temema..

    Ma psihički je možda lakše kada ništa ne znaš i radiš što ti se kaže,ali ja nisam taj tip..Mene generalno sve interesira i sve proučavam, ne samo ovo..a meni je nezamislivo biti u ovome,a nemati pojma o ničemu..jer ja niti ne vjerujem doktoru 100%, tj. ne da mu ne vjerujem nego sam svjesna da on zna o meni samo ono što mu ja kažem i što vidi na ultrazvuku, pa onda želim znati što više da mu mogu ukazati ako treba na neke probleme ili ga podsjetiti na nešto ako vidim da je on zanemario..

  30. #430
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Citiraj Mali Mimi prvotno napisa Vidi poruku
    red pepper kažeš da ti je dr. dala uputnicu čak i za spolne hormone ovo dvoje se uopće ne da uspoređivati pretrage na svu imunologiju dođu cca 30 000 kn a za spolne hormone ispod 1000 tako da
    A znam da su jako skupe..Ali pokušati ću. Možda parcijalno nekako se dogovorim s njom, svaki mjesec da mi da za dio pa da se njoj toliko ne primjeti..nemam pojma..Uglavnom ako postoji ikakva mogućnost da mi da dati će mi jer je stvarno presavršena doktorica..
    Glavni razlog što malo brzam je to što sam imala slučaj raka dojke u obitelji i samo zato bih htjela napraviti sve što bi potencijalno moglo pomoći da broj stimulacija smanjim na minimum..jer me baš strah..

  31. #431
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Citiraj Mali Mimi prvotno napisa Vidi poruku
    red pepper kažeš da ti je dr. dala uputnicu čak i za spolne hormone ovo dvoje se uopće ne da uspoređivati pretrage na svu imunologiju dođu cca 30 000 kn a za spolne hormone ispod 1000 tako da
    ma svjesna sam da se ne može uspoređivati cjenovno.To sam htjela reći u smislu da dr opće prakse zapravo ne smije u načelu davati uputnicu za spolne hormone ,ali se ona sjetila neke bolesti hipofize pa je kao razlog vađenja to navela..htjela sam reći to u kontekstu da je jako voljna pomoći..mogla je samo reći to daje ginekolog i doviđenja..

  32. #432
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Red stvarno si ga zabrijala Kužim tvoj strah i želju da sve bude što prije gotovo, ali do imunologije je na žalost dug put. 99% sam sigurna da ti tvoja dr nema na osnovu čega dat uputnicu za to, bez obzira koliko željela pomoć. Po meni, ti bi trebala ganjat svoj dosta visoki tsh, koji bi bio idealan između 1-2, a nikako preko 3. Problem je samo što su naši dr zapeli u 19 stoljeću i nisu čuli za internet ni napredak i nova saznanja, pa je njima i dalje tsh od 5 super

  33. #433
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Po nalazu od proslog tjedna mi je tsh 1,79.krenula sam to rjesavati,vec se kod endokrinologa narucila,ali sam otkazala kad su se nalazi misteriozno popravili..ponovit cu za par mjeseci da vidim kakva je situacija..a ovo ostalo kako bude..ionako je dosta toga sreca i splet okolnosti..ne zavaravam se ja da cu sutra izaci iz mpo voda,samo zelim preduhitriti mozda neke probleme.

  34. #434
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    red pepper možda ostaneš trudna baš u sljedećem pokušaju otkud znaš da nećeš pa nemate vi neku groznu dijagnozu a čak i da imate opet se može desiti relativo brzo, znam jedan slučaj za ženu 30 god pred samu menopauzu zatrudnila iz prve tako da tu ništa nije pravilo, sve ovisi kako ti grah padne (kako bi naša ina rekla) i to je stvarno tako

  35. #435
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Pozlatile ti se rijeci..znam da nema pravila,ali vjerojatno meni nece grah pasti tako brzo na pravo mjesto u svakom slucaju idem za 2 tjedna na pregled da vidim da li se od klomifena okotila kakva cista i onda pocetkom petog mjeseca u prvu stimulaciju..pa cu bit pametnija..

  36. #436
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno

    ne daj se obeshrabriti pepper!!!!!!!!!
    ...a vama ostalim curkama hvala na dobrim i korisnim informacijama,tako da sam u roku ,kao za domaću zadaću napravila i skupila sve nalaze,obavila pretrage...i sad čekam srijedu za prve konzultacije

  37. #437
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Evo samo update u vezi amh.u suncu vadjenje kosta 365kn,danas sam pitala..nalaz se ceka 15-20 dana.

  38. #438

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    201

    Početno

    Jel se racuna postupak ako u prirodnom ivf nema jajne stanice, odnosno folikuli budu prazni?

  39. #439
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Cim se upotrijebi igla to se racuna kao iskoristeni postupak..

  40. #440
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    ovo s iglama.... igle se steriliziraju i koriste do 4-5 puta. e, pa sad...

  41. #441
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    A dobro,tako kazu..ajmo onda rec ako se pocne punkcija bez obzira kako zavrsi..mada meni su svaki put vadili iz omota,bila je nova ispod cekica

  42. #442
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj bubicazubica prvotno napisa Vidi poruku
    ne daj se obeshrabriti pepper!!!!!!!!!
    ...a vama ostalim curkama hvala na dobrim i korisnim informacijama,tako da sam u roku ,kao za domaću zadaću napravila i skupila sve nalaze,obavila pretrage...i sad čekam srijedu za prve konzultacije
    Bravo za dobro obavljenom zadacom i sretno na konzultacijama!
    Ja cu morati preskociti i ovaj mjesec, nadam se da ce se u 5. mj. uspijeti sve posloziti pa da startamo.

  43. #443
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Da li je normalno dobiti menstruaciju za vrijeme uzimanja duphastona?danas mi je 8.dan uzimanja i jos 2 dana moram,a bolu me kao da cu svaki cas dobiti..ako dobijem prestajem piti iako mi je rekao 10 dana?

  44. #444

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    289

    Početno

    Da, neke cure prokrvare i na utricima i na duficima..
    Ja osobno nisam nikad uvijek 2-3-4 dana nakon zadnje tabl

  45. #445
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno


    hvala...
    ...još ako se čudom štogod uhvati ovaj mj.prirodno...nikad se ne zna..
    ...i tebi sretno u 5 mj!!!!!
    Citiraj pak prvotno napisa Vidi poruku
    Bravo za dobro obavljenom zadacom i sretno na konzultacijama!
    Ja cu morati preskociti i ovaj mjesec, nadam se da ce se u 5. mj. uspijeti sve posloziti pa da startamo.

  46. #446
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj red pepper prvotno napisa Vidi poruku
    A dobro,tako kazu..ajmo onda rec ako se pocne punkcija bez obzira kako zavrsi..mada meni su svaki put vadili iz omota,bila je nova ispod cekica
    je li taj omot igle bio original pakiranje?

    resterilizirane igle nalaze se isto u omotu.

    cijena igle za aspiraciju folikula je oko 500 - 600 kn. iako su te igle namjenjene za jednokratnu, mi pacijenti znamo da se gotovo na svim klinikama resteriliziraju i upotrebljavaju 4-5 puta.

    tako da ova spika sa računjenjem postupka kao "iskorištenog ako se upotrijebi igla" i nije baš održiva.
    Posljednje uređivanje od Inesz : 03.04.2014. at 10:48

  47. #447
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Hvala aerin..mada mi je i dalje samo pritisak i boli me,ali nisam jos dobila..

    Inesz-pokidala je bas omot i sigurno je bilo novo,ali to moze biti puka slucajnost..jednom moraju uzeti i novu pa je valjda to bilo ta dva puta slucajno..a nije igla razlog nego moraju nekako odrediti koji je to trenutak u kojem se postupak racuna kao iskoristen..ne mogu reci punkcija jer je objektivno moguce da ne mogu iz nekog razloga aspirirati folikul pa kazu od kad upotrijebe iglu,bilo novu bilo second hand..

  48. #448
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno

    Dan curke..
    evo mojih nalaza

    nalazi markera-sve negativno. a hormona:
    LH 5.47
    FSH 7.25
    PROLAKTIN 498.8
    ESTRADIOL 181.9
    TESTOSTERON 0.507

    sutra konzultacije

  49. #449

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    201

    Početno

    Bubicezubice,sretno danas na konzultacijama. Javi se da cujemo kako je proslo...

  50. #450
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno


    hvala!!!!!!
    javim obavezno....
    Citiraj a_je_to prvotno napisa Vidi poruku
    Bubicezubice,sretno danas na konzultacijama. Javi se da cujemo kako je proslo...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •