Stranica 6 od 51 PrviPrvi ... 4567816 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 251 do 300 od 2501

Tema: Potpomognuta na VUK VRHOVCU

  1. #251

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Najvise 7 dana!

  2. #252

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    194

    Početno

    Jel netko u ponedjeljak dolazi na VV?

  3. #253

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    151

    Početno

    Cure bok ! Kako ste? Puno sreće svima koji kreću iduci tjedan u nove postupke i nove pobjede! Ja cekam neke nalaze genetske pretrage pa krecem i ja... opet

  4. #254
    MAJA14 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Bilje
    Postovi
    47

    Početno

    Lijep pozdrav...da li netko zna proceduru tj.od 2002.god.bila sam na VV a onda sam otisla dalje i eto sad opet razmisljam o povratku pa me zanima koga bi mi preporucili od doktora i sto mi je ciniti ako se vratim i koliko se ceka...Hvala unaprijed na pomoci i svima sretno

  5. #255
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    MAJO14 - na VV rade dr. Alebić i dr. Jukić, s tim da doktor Alebić ima više staža i iskustva od doktorice. Često mijenjaju jedan drugog i konzultiraju se tako da su oboje dobri... Za postupak trebaš imati nalaze briseva, pape i hormona, a suprug će kod njih napraviti spermiogram. Kada to obavite onda možete u postupak... Sretno!

  6. #256

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    78

    Početno

    dobila sam uputnicu od svoje ginekologice 10.12 za postupak sad u drugom mjesecu dali mi to vrijedi?

  7. #257

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Nemojte zamjerit, ali odgovore na vecinu pitanja mozete naci ako prelistate par strana ove teme ili par postova unazad. Lijepiti jedne te iste informacije svakih par dana nema nikakvog smisla.

  8. #258
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Potpisujem bubekicu i molim vas da se toga držite jer ćemo ubuduće brisati i prije nego dođu odgovori, a pogotovo nećemo tolerirati offtopic i prepucavanje. Hvala.
    (odnosi se na obrisane postove)

  9. #259

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    sretno svim suborkama u novim pohodima na brdo! javljajte vijesti!

  10. #260
    Mala28 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    181

    Početno

    bila sam.jutros na vv
    muz je dao spemio i to je sve kaj smo obavili.
    posto mi je 7 dc nisam mogla ma pregled, pa cekam 3 dc i opet na vv.
    sestre nam nisu htjele reci nalaz spermia niti dati nam ga.
    pa eto malo sa razocarana..sto od 12 do 2 mj moramo celati da bi saznali kakav je spermio.
    nadala sam se da cu uspjeti iskoristiti ovaj ciklus i bar obaviti hsg..al eto nista.
    sad razmisljam dali je pametno da odem privatno na hsg? dali bi mi priznali nalaz ako nije njihov?
    cure kje sze u sklopu vv obrade radili hsg..gdje ste radili?
    ili da se jednostavno strpim do slj. mjeseca?

  11. #261

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Svejedno je gdje ces raditi hsg, ionako se hsg ne radi na vv.

  12. #262
    Mala28 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    181

    Početno

    aha..mislila sam posto su spojeni sa merkurom.da inzistiraju na njihovom nalazu.
    dali je bitno jel se sono hsg,rtg hsg ili sa nekom pjenom? kaj radi dr. Miric Tesanic.
    ako isla ivaj ciklus privatno to raditi u razmatranju sam za Beta+ oni rade samo sono, poliklinika Sunce rade i sono i rtg i dr.Tesanic radi sa nekom pjenom?

    znaci ne trebam se bojati da mi nece priznati dr.A nalaz ili da ce se ljutiti kaj sam sama otisla na to?
    prosli mj. me je samo pitao jesmo obavili.to i da cemo kad dodje nalaz spermija vidjeti za dalje

  13. #263
    zdravka82 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    vinkovci
    Postovi
    257

    Početno

    I mi smo morali čekati sljedeći ciklus da bi saznali kakav je nalaz spremiograma.. Nismo ga ni vidjeli, samo je doktor rekao da je uredan.. HSG sam radila u Vinkovcima iako sam pacijent na VV. Mislim da nije bitno gdje ćeš raditi HSG, možeš i privatno ako ti se žuri... Ja sam zadnji put na VV bila u 9.mj, zbog štrajka sam čekala 2.mj da obavim HSG! sad imamo sve nalaze i čekamo kraj mjeseca..Nadam se da će ti nalaz biti uredan! Sretno!

  14. #264
    hrki avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    493

    Početno

    Citiraj Mala28 prvotno napisa Vidi poruku
    bila sam.jutros na vv
    muz je dao spemio i to je sve kaj smo obavili.
    posto mi je 7 dc nisam mogla ma pregled, pa cekam 3 dc i opet na vv.
    sestre nam nisu htjele reci nalaz spermia niti dati nam ga.
    pa eto malo sa razocarana..sto od 12 do 2 mj moramo celati da bi saznali kakav je spermio.
    nadala sam se da cu uspjeti iskoristiti ovaj ciklus i bar obaviti hsg..al eto nista.
    sad razmisljam dali je pametno da odem privatno na hsg? dali bi mi priznali nalaz ako nije njihov?
    cure kje sze u sklopu vv obrade radili hsg..gdje ste radili?
    ili da se jednostavno strpim do slj. mjeseca?
    Možeš napraviti hsg gdje hoćeš,dr.A nikad ne uvjetuje da se nešto mora negdje raditi,on ti predloži a ti se možeš ili ne moraš sa time složiti.Isto tako da se nadovežem na tvoje pitanje dolje niže nije važno koja vrsta HSG-a ti je rađena njemu je bitan samo nalaz koji doneseš.Sve nalaze koji su kod dr.A (vađenje hormona,spermiogram) možeš dobiti na sljedećem pregledu samo mu trebaš reći i on će ti ih isprintati.Sretno!

  15. #265

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    mala28 imate li vi ikakav nalaz sgrama od prije?

  16. #266
    Mala28 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    181

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    mala28 imate li vi ikakav nalaz sgrama od prije?
    da, petrova astheno pa norno (2012) sd oligo (5.2013)
    bili smo.krenuli u B+ i tada je dr. rekla da je to za aih
    stopirali smo sa B+ jer sam od soc. ginic dobila uputnicu i krenuli na vv

  17. #267

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj Mala28 prvotno napisa Vidi poruku
    da, petrova astheno pa norno (2012) sd oligo (5.2013)
    bili smo.krenuli u B+ i tada je dr. rekla da je to za aih
    stopirali smo sa B+ jer sam od soc. ginic dobila uputnicu i krenuli na vv
    Ako ti je danas 7dc, ako zelis na hsg ovaj ciklus to bi trebalo bit sutra...

  18. #268
    Mala28 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    181

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    Ako ti je danas 7dc, ako zelis na hsg ovaj ciklus to bi trebalo bit sutra...
    naručila sam se u B+ u cetvrtak na 10 dc
    s obzirom na dužinu ciklusa kažu da je to ok.

  19. #269

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Osječk-baranjska županija
    Postovi
    383

    Početno

    ja sam sutra gore na kontroli, vidjet ćemo šta će dr reći

  20. #270
    Mala28 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    181

    Početno

    Citiraj hrki prvotno napisa Vidi poruku
    Možeš napraviti hsg gdje hoćeš,dr.A nikad ne uvjetuje da se nešto mora negdje raditi,on ti predloži a ti se možeš ili ne moraš sa time složiti.Isto tako da se nadovežem na tvoje pitanje dolje niže nije važno koja vrsta HSG-a ti je rađena njemu je bitan samo nalaz koji doneseš.Sve nalaze koji su kod dr.A (vađenje hormona,spermiogram) možeš dobiti na sljedećem pregledu samo mu trebaš reći i on će ti ih isprintati.Sretno!
    hvala na informacijama, pogotovo za nalaze

  21. #271
    hrki avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    493

    Početno

    Citiraj Mala28 prvotno napisa Vidi poruku
    hvala na informacijama, pogotovo za nalaze
    Pa tu smo da si pomažemo i razmjenjujemo informacije

  22. #272
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Cure, prima li dr. Alebic nove pacijente?

    Netko je tu pisao prije mjesec-dva da vise ne prima pa me zanima jel se to promijenilo

  23. #273

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    mislim da ces to saznati jedino pozivom. brojevi su na prvoj stranici. sretno!

  24. #274
    Mala28 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    181

    Početno

    nazovi sestre od dr. na 907 i pitaj
    ja sam zvala u 12 mj na 1 dc i samo sam rekla da želim prvi pregled kod dr. A i tako me naručili..ništa posebno mi sestra nije rekla
    Posljednje uređivanje od Mala28 : 14.01.2014. at 19:25

  25. #275
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Citiraj nova21 prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam sutra gore na kontroli, vidjet ćemo šta će dr reći
    I? Koja ti je terapija?

  26. #276
    philipa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    156

    Početno

    Citiraj bugaboo prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, prima li dr. Alebic nove pacijente?

    Netko je tu pisao prije mjesec-dva da vise ne prima pa me zanima jel se to promijenilo

    Prima.Ja sam bila u 12.mj i samo tražila termin kod njega...

  27. #277

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    78

    Početno

    Cure mene zanima sljedece narucena sam na postupak i da se javim prvi dan ciklusa i to sve kuzim al dolje mi pise priprema na tetraborat vag,pa me zanima dali ce mi oni rec kad da to pocnem koristit il ja moram zvat pa pitat?

  28. #278
    hrki avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    493

    Početno

    Citiraj luna2 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure mene zanima sljedece narucena sam na postupak i da se javim prvi dan ciklusa i to sve kuzim al dolje mi pise priprema na tetraborat vag,pa me zanima dali ce mi oni rec kad da to pocnem koristit il ja moram zvat pa pitat?
    Oni će ti reči kad ih trebaš početi uzimati,a počinju se stavljati nakon pregleda tj.nakon trećeg dana ciklusa ovisno o jačini krvarenja

  29. #279

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Osječk-baranjska županija
    Postovi
    383

    Početno

    evo mene, idući ciklus smo u postupku inekcijama, kojim nemam pojma al je rekao da ćemo samo 3 dana davati

  30. #280
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Citiraj luna2 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure mene zanima sljedece narucena sam na postupak i da se javim prvi dan ciklusa i to sve kuzim al dolje mi pise priprema na tetraborat vag,pa me zanima dali ce mi oni rec kad da to pocnem koristit il ja moram zvat pa pitat?
    Evo ovak kak hrki veli,meni je sestra rekla obavezno se pojaviti s njima,kad budem dolazila 3.dc.

  31. #281

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    78

    Početno

    Hvala ti na odgovoru

  32. #282
    hrki avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    493

    Početno

    Citiraj žužy prvotno napisa Vidi poruku
    Evo ovak kak hrki veli,meni je sestra rekla obavezno se pojaviti s njima,kad budem dolazila 3.dc.
    a ako ih nemaš slučajno sa sobom i nakon pregleda ih možeš kupiti dolje u ljekarni

  33. #283

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Pozdrav svima...prosle godine smo krenuli u mpo na Sv. Duh i odradili Aih i ivf (trebalo je biti aih,ali zbog previse folikula je dr.prebacio na ivf) i sada cu opet ponovno na aih i sve to samo sa klomifenima...na listi za lijekove na SD cu doci na red tek negdje pred kraj godine jer je velika guzva pa me zanima mogu li ja u meduvremenu, ako ne dode do trudnoce, dok cekam te lijekove na SD doci na pregled na Vuk V. i kod njih mozda dobit ranije neke lijekove,inekcije...i obaviti jedan od postupaka uz stimulaciju... ako mi netko moze reci koliko se kod njih ceka od prvog pregleda do nekog postupka ? Hvala

  34. #284
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj sladja01 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima...prosle godine smo krenuli u mpo na Sv. Duh i odradili Aih i ivf (trebalo je biti aih,ali zbog previse folikula je dr.prebacio na ivf) i sada cu opet ponovno na aih i sve to samo sa klomifenima...na listi za lijekove na SD cu doci na red tek negdje pred kraj godine jer je velika guzva pa me zanima mogu li ja u meduvremenu, ako ne dode do trudnoce, dok cekam te lijekove na SD doci na pregled na Vuk V. i kod njih mozda dobit ranije neke lijekove,inekcije...i obaviti jedan od postupaka uz stimulaciju... ako mi netko moze reci koliko se kod njih ceka od prvog pregleda do nekog postupka ? Hvala

    ja bih rekla da možeš tražiti termin na Vuk Vrhovcu i ići kod njih u postupak, ali nemoj pričati da si i dalje pacijentica S. Duha, ne bi bilo zgodno

    Ali čekaj, ti čekaš na klomifene do kraja godine na S. Duhu? od te bih bolnice bježala glavom bez obzira, klomifen je jeftin lijek, ako na njega i AIH čekaš godinu dana, jao vama na S. Duhu, samo odi u drugu kliniku a mislim da ti je Vuk Vrhovec dobar odabir.

  35. #285

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    78

    Početno

    ok super znaci nemoram se nista brinut hvala ti

  36. #286

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    ja bih rekla da možeš tražiti termin na Vuk Vrhovcu i ići kod njih u postupak, ali nemoj pričati da si i dalje pacijentica S. Duha, ne bi bilo zgodno

    Ali čekaj, ti čekaš na klomifene do kraja godine na S. Duhu? od te bih bolnice bježala glavom bez obzira, klomifen je jeftin lijek, ako na njega i AIH čekaš godinu dana, jao vama na S. Duhu, samo odi u drugu kliniku a mislim da ti je Vuk Vrhovec dobar odabir.
    Hvala na odgovoru, ali mozda sam se krivo izjasnila...ne cekam na klomifene, za njih dobijem od svog gin recept bez problema, i na aih ne cekam, to se lako dode na red, moram cekati na stimulirani ivf jer su me stavili na listu za inekcije i te neke bolje lijekove ako dobro kuzim jer nisam jos sve pohvatala vezano za te postupke i stimulacije. zato sam mozda mislila probati na VV otici ako se tamo dode prije na red za npr.menopure ili gonale ili neke slicne lijekove.
    Posljednje uređivanje od sladja01 : 15.01.2014. at 21:41

  37. #287

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    sladja na VV ne postoji red za lijekove, kad skupis sve potrebne nalaze i ako je taj ciklus sve u redu, kreces u postupak.

  38. #288

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Znaci, moram samo nazvati i naruciti se na prvi pregled? Mi imamo sve nalaze,ali sa SD, a koliko sam citala,na VV ne priznaju nalaze iz dr.bolnica. A jel ce raditi probleme ako kazem,a mislim da moram reci,da sam bila na Sd na Aihu i Ivfu....

  39. #289

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    vjerojatno cete morati ponoviti neke od nalaza, ali doci cete prije na red nego na SD. na tvom mjestu bih rekla koje postupke sam prosla, cisto da te ne bi stavili prvo na AIH. jedino sto postoji opcija da te i na VV zavlace s klomifenskim IVF-ovima.
    Posljednje uređivanje od bubekica : 15.01.2014. at 23:01

  40. #290

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Hvala Bubekica...baš ću probati nazvati da vidim sta ce mi reci...a jel se dugo ceka na prvi pregled, s obzirom da sam ovaj mj. na Sd u pripremi za aih...

  41. #291
    philipa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    156

    Početno

    Ne čeka se dugo,nazoveš 1.dc i naruče te za 3.dc.Koliko sam ja vidjela gore uopće nije gužva,bilo je svega nas 4-5 za pregled...

  42. #292

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Hvala cure na informacijama, nazvat cu pa vam javim sta su mi rekli

  43. #293
    mimadz avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    32

    Početno

    jutro!
    cure, pomoć, pliz – spremamo se sada na dogovor za ponovni ivf postupak, morala prikupiti svježe nalaze, dobila sam nalaze briseva gdje mi je ureaplasma utvrđena u niskom titru, a u mikrobio. nalazu nađeni polimorfonuklearni leukociti u malom broju.
    moja ginićka tvrdi da je to dobro, ok, terapiju nije nikakvu dala, ja se ipak brinem, nisam sigurna da će to njeno „sve je ok“ proći u dogovoru za ivf??? koliko znam svi brisevi moraju biti čisti, ili se tolerira "nizak titar", "mali broj"?
    uf... stalno nekaj...

  44. #294

    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    351

    Početno

    Brisevi ti moraju biti uredni ja sam imala ureaplasmu manju od 10 na 4 pa sam je se morala rjesiti.
    Popila doksiciklin i slijedeci bris mi je bio uredan. Nazovi svog mpo dr-a za savjet da ne gubis vrijeme!

  45. #295
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Pitanje..(tražila sam po staroj temi ali nemrem najti)
    Uputnica D1 za IVF postupak pokriva i taj prvi dolazak/pregled kod doktora,ne moram imat posebnu up. za to?
    Znam da pokriva sve u postupku,fm,asp. i ET..al se pitam kaj ako nepemo u postupak,dal mi treba A2 il ne.
    Prosim lijepo
    Posljednje uređivanje od žužy : 17.01.2014. at 14:03

  46. #296

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    D1 ti je dovoljna, pokriva i pregled 3dc. kad kreces u postupak.

  47. #297
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Fala,nebi baš da me vrnu ak ju nemam..ak bu ipak trebala,,bum rekla da mi je bubekica rekla da ne treba

  48. #298
    mimadz avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    32

    Početno

    meni je doktor rekao da ovaj puta 3dc, za 2. postupak, donesem A2 uputnicu za pregled i dogovor, kasnije ako i kada krenem u novi postupak ide opet D1...
    tak mi je i sestra potvrdila jučer kad sam zvala da se naručujem...

  49. #299

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj mimadz prvotno napisa Vidi poruku
    meni je doktor rekao da ovaj puta 3dc, za 2. postupak, donesem A2 uputnicu za pregled i dogovor, kasnije ako i kada krenem u novi postupak ide opet D1...
    tak mi je i sestra potvrdila jučer kad sam zvala da se naručujem...
    stalno neke novosti na VV.

    a nis zuzy, nosi 2 uputnice.

  50. #300
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Vidiš ti to..meni jest dr naštampal da treba samo D1 al me kopkalo kaj ako...
    Ma budem ja uzela obje,pa ako treba super ak ne opet dobro.
    Fala mimadz za info.

Stranica 6 od 51 PrviPrvi ... 4567816 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •